Wtyczka drzwi przednich Omega B

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich zakladam wlasnie szybki elektryczne do swojej Omegi , ale mam problem poniewaz w przednich drzwiach nie moge wyciagnac z drzwi wtyczki (chce wymienic wiazke przewodow w drzwiach cala)!!!!!!! Walcze z tym od 5 godzin i nic. Wszystkie pomysly juz wyczerpalem nie idzie jej przekrecic za zadne skarby !!!! Co robić czy juz ktos to przerabial ????Chcialem zwalac drzwi ale odradzono mi tego !!!!


[ wiadomość edytowana przez: dan-77 dnia 2006-07-09 16:03:43 ]
  
 
wiazke z instalacja odpina sie poprzez przekrecenie - wyjdzie do tylu, a wtyk w drzwiach jest na 2 albo 3 zatrzaskach - trzeba od srodka sruboktretem wcisnac i wyjdzie
  
 
ok tylko powiedz mi czy najpierw przekrecamy czy wciskamy zaczepy ???Probowalem tego i tego i nic.Tam nie ma miejsca na reke zeby przekrecic wtyczke !!!!!!!!!!
  
 
przeszkadza prowadnica od szyby ale nie wiem jak sie jej pozbyc !!! Rece to juz mam cale pokaleczone hehehehe jak patrze na te drzwi to mnie szlak trafia


[ wiadomość edytowana przez: dan-77 dnia 2006-07-09 17:01:30 ]
  
 
jedyne co sie przekrca toi wtyczke z wiazka od auta (takie zolte zabezpieczenie musisz wyjac i przekrecic) to wtedy odepniesz drzwi od auta
potem zeby wyjac ta wtyczke to musisz zerwac folie ochronna i popatrz od srodka na ta wtyczke, bedzie widac 2 albo 3 zatrzaski, bez problemu je wscieniesz dluzszym plaskim srubokretem,
ja odkrecilem prowadnice od szyby - ale tylko na dole, potem robilem tak ze jedna reka trzymalem wtyczke - lekko odchylalem, a druga reka srubokretem wsciskalem od srodka zatrzaski
  
 
przetestuje to odpowiem czy pomoglo bo jak na razie nie chce mi sie podchodzic do niej bo dostaje drgawek mam dosyc


[ wiadomość edytowana przez: dan-77 dnia 2006-07-09 18:14:23 ]
  
 
A ja mam pytanko,czy ma ktoś schemat-rozpiskę, który pin jest od czego w tej wtyczce?Mam głuche oba głośniki jedynie w drzwiach pasażera.