Co słychać w polskiej motoryzacji.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Postanowiłem założyć ten temat, żeby było gdzie wrzucać informacje o polskich fabrykach, a nie mieszać ich z wieściami z FSO, która, ma już swój wątek TUTAJ.


To na dobry początek Praga w Lublinie.
  
 
Na moje to bardzo dobra wiadomosc. Wreszcie wspolpraca z normalnym krajem, od ktorego my, dumni Polacy powinnismy sie wielu rzeczy nauczyc.
Jak wygladaja wspolczesne Pragi??
  
 
Cytat:
2006-07-23 17:28:42, kaovietz pisze:
... Jak wygladaja wspolczesne Pragi??


np. tak.
  
 
Jakieś powalająco ładne to one nie są, ale nie ma się czego wstydzić.Poza tym asortyment Intralla się rozszerza.

To dobrze, bo ktoś musi wreszcie przejąć Volkswagena .
  
 
Jakoś podobne do UNIMOGA Mercedesa.
  
 
Kwartalnik o autobusach Jelcza i Autosana, czyli Polskie
Tu jest link do najnowszego numeru:KLIK, a w nim sporo ciekwostek.
  
 
został zaprezentowany następna Lublina, a nazywa się Lubo, Intrall Lubo co o nim sądzicie??

http://kurier.lublin.pl/images/topics/06-217/pre1.jpg


źródło kurier lubelski
  
 
mi sie podoba
  
 
Paskudny. Ale oczywiście pojazd taki ma być użyteczny a nie wyglądać. Ciekawe ile zmieniło się w podzespołach w porównaniu do Lublina ...
  
 

Artykuł,

podobno ta cała płyta pozostała od Lublina

Artykuł
  
 
Szoferka z boku wyglada jak kabina od kombajnu, a z przodu jak wk... psiak.
  
 
moze i jest paskudny, ale optymistyczy!
  
 
troche zaskakujace... ale interesujace.
z boku sylwetka ładnie sie prezentuje, z przodu troche zbyt duzy jest ten grill... ciekawe jakie wnetrze ale napewno atrakcyjniejsze autko niz Lublin, napewno ktos za zachodnia granica zwroci na to uwage.
  
 
w artykule pisze, tez o nowym Honkerze .. Oby nie był podobny do Lubo ..
  
 
ja sie nie spodziewałem, ze kiedykolwiek zobacze następce lublina... a tu taka niespodzianka
  
 
Cytat:
2006-09-16 14:07:33, pablo_fso pisze:
w artykule pisze, tez o nowym Honkerze .. Oby nie był podobny do Lubo ..



Miejmy nadzieję, że nie będzie.

Ten samochód wygląda troche jak większa "zabawka" wg. mnie. Ale z wielkością znaczka Inrall troche przesadzili.
  
 
Z boku wygląda lepiej niż z przodu. Nie jest za piękny, ale zdaje się, że pasuje do akutalnej "mody dostawczej". Na pewno te szyby w drzwiach zapewniają świetną widoczność.
  
 
Mnie się podoba! Przede wszystkim ze względu na to, że nie będziemy do usranej śmierci klepać przestarzałego stylistycznie lublina. Stylistyka tegoż wozu jest jak najbardziej na czasie i może konkurować z najnowszymi konstrukcjami zachodnimi. Co do mechanizmów, to może nie jakieś super hiper nowoczesne, ale solidne i sprawdzone. Z takiego połączenia powstaje nam nowocześnie wyglądający, solidny samochód dostawczy.
GRATULACJE INTRALL!
  
 
przód przypomina troche lokomotywe, ale jest ok
  
 
Jak dla mnie ohyda, ale mi w ogóle samochody młodsze niż 25-letnie się nie podobają