Nowa Corolla - to chyba ta!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Było wiele domniemań ale chyba mamy już ostateczny obraz nowej Corolli.

Nowa Corolla miala się pojawić w 2007 ale data zostala przesunieta na 2008.
Plotka mówi że cieżka konkurencja od Hondy, Hyundaia czy Kia wymusila zmianę terminu.

Oficjalnie przyczyna przesunięcia jest Camry gdzie wlaśnie wchodzi do produkcji + wersja Hybrid.

Ale wyglada że nowa Honda Civic, jest prawdziwym powodem opóźnienia. Na wielu rynkach właśnie to Civic przyczynia się do spadku sprzedaży Corolli.
Innymi słowy Toyota chce się upewnić że nastepna generacja Corolli będzie mogła konkurować z Civic jakością wykonania, czy właściwościami jezdnymi.

Hatchback model, RunX, znany na niektórych rynkach jako Corolla 5d. ma otrzymać nowe imię.





I co powiecie o tej Corolli co prawda nadmuchane auto ale mi się podoba to jakiś trend bo wszystkie nowe tak mają - puchną w oczach
  
 
jest zarąbista
musieli przeczytac nasze posty na temat tamtych i dlatego zmienili wygląd
  
 
A ja powiem tak, nie podoba mi się pas przedni nowych Toyot. Zaczęli od Yarisa II, potem fl Ave, a teraz ta Corollka. Dla mnie załamka
  
 
Wyglada Jak Pasat albo Audi OT.
Tak samo Nowa RAV4 wyglada jak typowe auto Niemieckie !!!
Dlaczego ???
Ładniejsze sa starsze modele.
Lecz to komu sie podoba a komu nie to rzecz GUSTU.
Pozdrawiam
p.s.
Wole moja E-9
  
 
Wszystkie fotki pochodza z bloga: http://allcarsallthetime.blogspot.com/








Jestem zalamany......
  
 
A co sądzicie o hatchbacku?




  
 
Cytat:
2006-09-29 22:11:31, piotr0437 pisze:
A co sądzicie o hatchbacku?



yaris II, a yII, to jajko, a jajka są

Nie podoba mi się
  
 
brzydactwo... nie umywa sie do civica
  
 
a więc jednak... kicha
  
 
Cytat:
2006-09-29 22:32:17, Pigletto pisze:
brzydactwo... nie umywa sie do civica



Pigletto, nie zrozum mnie źle, ale co widzisz w civie Ja nie widzę nic oprócz zdeformowanej linii nadwozia "niby" samochodu. Nie wiem, albo ze mną coś jest nie tak (może się starzeję ), albo z projektantami nowych aut, ale z nowości, to najbardziej mi się podobają "niewydumane" linie w stylu Focusa II (wiem, że się narażę )
  
 
lipa
  
 
Wygląda tak jak gdzieś czytałem.
Jak nadmuchany Yaris II.
  
 
Cytat:
2006-09-29 22:43:04, marcin032 pisze:
Pigletto, nie zrozum mnie źle, ale co widzisz w civie Ja nie widzę nic oprócz zdeformowanej linii nadwozia "niby" samochodu.


Chodzi o wersję hatchback. Podoba mi się właśnie linia nadwozia, światła i to że nie jest nadmuchany jak poprzednik czy nowa corolla.
  
 
Dla mnie Auris to jak obenca Corolla po face liftingu. Linia nadwozia jest identyczna. Zmieniono kształty tylnych i przednich świateł, pas przedni z przodu, zderzak z tyłu z modnymi ostatnio otworami na wydech. No i oczywiście zmieniła się nazwa, co osobiście uważam za minus tego samochodu.

Pozdrawiam,
PB
  
 
Na zdjęciach na pewno jest to wersja topowa, nalepiej zobaczyć ją na żywo, a to już pewnie będzie mozliwe na przełomie grudnia i stycznia. Ciekawe jak będą prezentować sie wersje uboższe? A nazwy niestety zmienią się . Najpierw był Avensis, później Yaris, a teraz Auris.
Prawdopodobnie wagona nie będzie, a sedan pozostanie corollą, co mnie osobiście cieszy
Pewnie corollę na żywo zobaczymy trochę później.
Ciekawe jakie nowinki techniczne zobaczymy w nowych modelach
  
 
Trochę nowych informacji:
Worldcarfans (długo się strona otwiera)

Ciekawe jak będzie Auris śmigał z nowym silnikiem 1.6 VVT-i
A 2.2 180KM ? - to będzie jazda
Słyszałem, że 13 grudnia toyota poinformuje o cenach tych samochodów.
  
 
W czerni prezentuje się całkiem całkiem










  
 
eee nie jest tak tragicznie (albo juz się przyzwycziłem)
toszke ten tył jakis matizowaty
  
 
Wszystkie samochody (coraz wiecej ich ) z takimi oknami automatycznie wykreslam.

A pozatym nie nawidze tych nowych bryl, gdzie maska jest pod tym samym katem co przednia szyba, przod to poprostu jedna kreska.

Boze jak chce do lat 80/90
  
 
te szybki to tak jak w maluchu czy w fiacie 125p były

czyli czapczap lata 80