Kubica startuje w wyścigach F1

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Za Onet.pl:

"Robert Kubica będzie pierwszym Polakiem, który weźmie udział w wyścigu Grand Prix Formuły 1. Już w najbliższą niedzielę kierowca teamu BMW-Sauber wystartuje na torze Hungaroring koło Budapesztu.
- Byłem przygotowany na cały sezon bez startowania w wyścigach, dlatego jestem szczególnie zadowolony z tej szansy. Jestem dumny z ogromnego zaufania, jakim darzy mnie zespół BMW-Sauber. Zrobię wszystko, by nie zawieść ich oczekiwań - powiedział Robert Kubica.

Dyrektor BMW Motorsport, Mario Theissen, stwierdził: - Dotychczasowa postawa Roberta podczas testów i piątkowych treningów przed wyścigami Grand Prix zrobiła ogromne wrażenie na zespole. Teraz zobaczymy, jak się spisze w wyścigu Formuły 1. Nie podjęliśmy jeszcze decyzji, kto będzie się ścigał w pozostałych wyścigach sezonu oraz w przyszłym roku.
Źródło: oficjalny serwis internetowy Roberta Kubicy"


Trzymam kciuki - GO bert GO!!!


[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-05-27 18:44:09 ]
[ powód edycji: Zaktualizowałem tytuł. ]
  
 
Wszyscy trzymaja kciuki za jak najlepszy debiut w wyscigu GP F1.
  
 
Kto gra grubo wygrać musi
  
 
Polakom gratulujemy KUBICY !!!

jednym słowem Panowie - w niedzielę włączamy TV4 oto ramówka:

13:00 Grand Prix Węgier Kwalifikacje
13:40 Okrążenie toru z Robertem Kubicą
13:45 Grand Prix Węgier




  
 
Ja o tej porze miałem silnik do kupy składać.
Będzie trzeba sobie przerwe zrobić
  
 
no nareszcie niech tam pkazer ona prawde potrafi ja juz bede hepi jak dojedzie do mety a za miejsce w pierwszej 8 bedde bardzo bardzo hepi aleepwno juz ansze kochane jakze znajace sie an wszystkim media rozdmuchaja ze kubica ma wygrac no bo na treningach czasy lepsze od schumiego i alonso sensacja wazniejsza od profesjonalizmu...
  
 
Cytat:
2006-08-02 09:45:07, KinioPP pisze:
Ja o tej porze miałem silnik do kupy składać. Będzie trzeba sobie przerwe zrobić


Wstaw telewizor do garażu i składaj silnik - będzie miał z 10 KM więcej
  
 
Cytat:
2006-08-02 11:34:50, Rekus pisze:
Wstaw telewizor do garażu i składaj silnik - będzie miał z 10 KM więcej


B Z D U R A
Co najwyżej 7-8 KM .

Miłego dnia Rekus!
  
 
świetnie w kwalifikacjach licze na 5 miejsce, a w wyścigu 7 jezeli bedzie lepiej to tylko skakac ze szczescia
  
 
Cytat:
2006-08-02 11:34:50, Rekus pisze:
Wstaw telewizor do garażu i składaj silnik - będzie miał z 10 KM więcej



Niestety na parkingu niedaleko bloku nie ma prądu
  
 
No to mam dylemat. Od kilku sezonów kibicuję Rajkonenowi A teraz "nasz" Robert..... I co tu robić?
  
 
Dostałem dziką karte, puszczą mnie Poldkiem jako Pace Car pod warunkiem że DOHC'a wsadze - kto ma pożyczyć strobo-koguty?
  
 
Kubica 10 po kwalifikacjach. Strata do lidera (Rajkonena) 2:450 sek. Gratulacje!!
  
 
Cytat:
2006-08-05 15:06:57, JACEK94 pisze:
Kubica 10 po kwalifikacjach. Strata do lidera (Rajkonena) 2:450 sek. Gratulacje!!


Oglądałem - naprawdę bomba . GO ROBERT GO!
  
 
A ja słyszałem coś, że trzeci czas miał na drugim treningu jakieś 1.11.. sek. do pierwszego
  
 
Byl 3 w treningu, 10 w kwalifikacjach i finalnie wystartuje z 9 miejsca startowego.

Powodzenia!
  
 
Qrfa, jakie to skomplikowane .
Ale by był numer jakby sie na pudło złapał .
  
 
dobre miejsce w kwalifikacjach zeby tak było na mecie juz czekam na wyscig
  
 
I poszły konie po betonie
Robert wykręcił bączka
  
 
nawet 2 bączki i urwał spoiler z przodu :]
ale nic strasznego, wazne zeby był na mecie inni bardziej doswiadczenia tez mieli przygody i to o wiele gorsze, a do kona jeszcze ponad 45 okrazen