II Pomorski Zlot Syren - Nowy Staw k/Malborka 26.o8.2oo6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zbliza sie nowy sezon, a Klub Syrena Pomorze nie proznoje. Pamietacie bardzo udany, zeszloroczny wyjazd do Elblaga? W tym roku mam zaszczyt zaprosic wszystkich milosnikow starych samochodow na impreze ktora wpisuje sie w tradycje naszych corocznych wyjazdow. Tym razem zapraszam do Nowego Stawu, na 26 sierpnia.

Miejscem imprezy jest stadion, impreza bedzie przebiegala wspolnie z festynem, ktory odbywac sie bedzie na terenie stadioniu. Prowadzic ja bedzie znany wszystkim Krzysztof Skiba My bedziemy mieli wlasna czesc, na ktorej ustawiamy swoje samochody aby pokazac sie szerszej publicznosci.

Jako wystawcy aut nic nie placilmy za wjazd - oczywiscie

Jesli macie jakies wlasne pomysly co mozemy na takiej imprezie zrobic, prosze pisac - wszystkie rozsadne koncepcje da sie wcielic w zycie

Jeszcze raz zapraszam. Na impreze zaproszamy procz klubowiczow Klubu Syrena Pomorze takze wszystkich z Cartoon Trabant Trojmiasto, FSO AK 3miasto oraz Automobilklubu Morskiego. Mysle ze warto odpowiedziec na zaproszenie przyjazdem przynajmniej tak licznym, jak rok temu do Elblaga.

A na marginesie: ktos dostrzegl ze w Pomorskim sa milosnicy zabytkow. Warto pokazac, ze rzeczywiscie sa i ze mozna na nas liczyc i z nami wpolpracowac. Dlatego goraco namawiam do przyjazdu.

Pozdrawiam
Michal
Klub Syrena Pomorze
  
 
Hmm, wstepnie jestem za

Pozdrawiam
Adamus
  
 
My też mamy przecież syrenkę- hę
  
 
Wstępnie jestem chętny Syrenki w moich zbiorach nie mam Ale przyjadę Zastavą Skąd startujemy?
  
 
Melduje obecnosc obowiazkowa...

Tylko czy znowu moze sobie wziazc VTi? )) zart. Kryspin i zaloga melduja sie na starcie. Skad robimy wyjazd?
  
 
ile km jest do miejsca przeznaczenia?? jak dlugo bedziemy tam bawic? po zlocie ogolnopolskim sie wykosztowalem wiec nie wiem czy dam rade....
  
 
Cytat:
2006-08-20 22:04:51, chris1500 pisze:
ile km jest do miejsca przeznaczenia?? jak dlugo bedziemy tam bawic? po zlocie ogolnopolskim sie wykosztowalem wiec nie wiem czy dam rade....



To jest kolo Malborka. Bardzo blisko od Gdanska. Bawic bedziemy do wieczora. Miejsce zbiorki: stacja Orlen na drodze na Elblag, kolo Makro. Starz zbiorki o 11.30, prosze raczej nie spozniac sie za mocno!

Pozdrawiam
CTZ
  
 
Wg ViaMichelin odległość do Nowego Stawu to 53 km ale niestety trzeba wziąć poprawkę na objazd Nowego Dworu (19km) i gigantyczne korki - chyba że skręca się przed ND ?
wczoraj jak wracałem z Warszawy to kolejka samochodów wjeżdżających do ND miała ponad 9 km !!!

  
 
nie lepiej w takim razie udac sie przez Tczew?? droga moze troszeczke dluzsza ale stanie w korkach nie zadowala mnie jakos bo tez wracalem z wawy przez objazd ND..dziekuje jeszcze raz...
opcjonalnie podacie w ktorym miejscu sie spotykamy a dojade ta druga opcja i jeszcze jedno... czemu odbywa sie to w sobote a nie niedziele?
  
 
Ze wzgledu na korki zdecydowanie lepiej przez Tczew.

Wczorajszy czas Gdynia - Elblag (90 km) -3h !!! (godz. 15-18 ).

Pozdrawiam
Adamus


[ wiadomość edytowana przez: adamus dnia 2006-08-21 19:10:27 ]
  
 
Jest jakiś plan dnia/program? Mam tylko 110km, ale czy warto?
  
 
Program festynu:

10°° MSZA DOŻYNKOWA W KOŚCIELE ŚW. MATEUSZA W NOWYM STAWIE
MECZ JD1 GROM NOWY STAW = POMEZANIA MALBORK (pomorska liga)

12°° UROCZYSTE OTWARCIE FESTYNU (wielki spektakl z udziałem kowboi )
KONFERANSJER: KRZYSZTOF SKIBA
KONKURSY DLA DZIECI
POKAZY GRUPY BUFFALLO BILL
PARADA SAMOCHODÓW FSO SYRENA
MECZ GROM= ŁKS WAPLEWO
INSCENIZACJA DZIKI ZACHÓD
KONKURS DLA MIESZKAŃCÓW

18°° KONCERTY ZESPOŁÓW MUZYCZNYCH
19°° ZESPÓŁ MAJESTIC
20°° 3 WYMIAR
21°° CZARNO CZARNI
22°° POKAZY SZTUCZNYCH OGNI
23°° DYSKOTEKA
2 °° ZAKOŃCZENIE

TŁO FESTYNU

EURO – PARTY OD 12 DO 18
wielki byk hiszpański symulator,
kula sferyczna – zorbing
krowa dojna.
KARUZELA – cały dzień
OSADA DZIKI ZACHÓD - od 12 do 19
ZLOT SAMOCHODÓW FSO SYRENA,- POKAZY, PARADY. - cały dzień
WYSTAWA PRACY FUNDACJI HUMANITARNEJ „NADZIEJA”. - od 14 do 17
  
 
thx
Cytat:
2006-08-21 19:47:13, GDA pisze:
10°° MSZA DOŻYNKOWA W KOŚCIELE ŚW. MATEUSZA W NOWYM STAWIE
MECZ JD1 GROM NOWY STAW = POMEZANIA MALBORK (pomorska liga)


no nie wiem, taki dylemat.
  
 
Cytat:
2006-08-21 20:01:07, leon pisze:
no nie wiem, taki dylemat.


Zabieraj Lafarów i przyjeżdżajcie
  
 
Cytat:
2006-08-21 20:02:02, GDA pisze:
Zabieraj Lafarów i przyjeżdżajcie


chyba z NML będę jechał (jeżeli wogóle). zresztą nie wiem, czy Lafaar ma już ochotę Cię oglądać.
  
 
Chcialbym zaproponowac skrot z Przejazdowa do tczewa malowniczymi zulawami nad kanalami. Z Tczewa to juzrzut beretem.
Prosze o rozwazenie mojej propozycji, bo ostatnio korki do Tczewa wieksze, niz do Nowego Dwrou.
  
 
A nie można by pojechac przez miejscowości Ostaszewo i Lubieszewo? skręcając tuż za mostem w Przejazdowie ? to byłaby najkrótsza trasa - tak przynajmniej pokazuje mapka powyżej
  
 
skutecznie mnie wystraszyliście tymi korkami...
  
 
Cytat:
2006-08-21 21:11:15, KajTan pisze:
Chcialbym zaproponowac skrot z Przejazdowa do tczewa malowniczymi zulawami nad kanalami. Z Tczewa to juzrzut beretem. Prosze o rozwazenie mojej propozycji, bo ostatnio korki do Tczewa wieksze, niz do Nowego Dwrou.



Tak tez zrobimy. Miejsce zbiorki zostaje bez zmian, zeby nie mieszac uczestnikom, bo wtedy polowa bedzie na starym miejscu, a polowa na nowym.

Pozdrawiam i do zobaczenia!
  
 
Citoz - a napisz ile syrenek sie wybiera tam, bo w programie wyraźnie jest napisane że to PARADA SAMOCHODÓW FSO SYRENA a się okaże że syrenki będą w mniejszości jak większość AKM i nas pojedzie