Mini spot Szczecin + Cari Miśka i Misiek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W drodze powrotnej z Pustkowa udało się nam spotkać w Szczecinie na Miśkiem II i jego Cari
Super sprawa tym bardziej, że do końca nie byłam pewna czy spocik wypali a taka okazja nieprędko nas spotka. Spotkaliśmy się na parkingu pod bazarem a po oglądnięciu Cari poszliśmy na kawkę i soczek Powiem tyle: Cari robi wrażenie, jak na swój wiek trzyma się świetnie (mam porównianie z E i jeśli Misiek wykona swój plan to będzie miał prawdziwą perełkę
Poniżej krótka fotorelacja - twarz Miśka zakryta, chyba się chłopak wstydzi (na mojej stronie nie będzie zakryta :> )

Najpierw była sesja zdjęciowa Corllki Pigletta



Pigletto z bułką i inne auta


Ooooo ktoś jedzie w strugach deszczu


Cari i Corolla + oględziny





Misiek złapany na mieście. Ucieka??


Siedziałam w Cari! Dla mnie najważniejsze zdjęcie - chyba oprawię w ramkę


Pozdrawiam!
  
 
Misiek jest po prostu tak przystojny że boi się zmasowanego ataku fanek

Cari bardzo fajna i przestronna. Pozdrowienia
  
 
Super Spocik, super bryki, super ludzie
  
 
Powiadasz Madzia, że z MiśkiemII, to On jeszcze żyje
Super spocik
  
 
miło. szkoda że we wrocku nie ma takich spotów
  
 
Cytat:
2006-08-16 07:37:36, rogacek pisze:
miło. szkoda że we wrocku nie ma takich spotów



to taki spontan ale jakbyśmy byli we wrocku to wiadomo

Cytat:
Powiadasz Madzia, że z MiśkiemII, to On jeszcze żyje



żyje żyje, obiecał sam skomentować tą relację

Szkoda, że jeszcze mojej Rolli nie było
  
 
Cari miska jak widze nadal w formie

SZkoda ze moja zostala w anglii, tez chcialbym sie spotkac z Miskiem.
Moze w grudniu kiedy moja wroci na stale do polski zalapie sie na jakis spocik.

Pozdrawiam
  
 
Achhh ten Misiek.........tajemniczy gośc z niego
  
 
Super Spocik, super bryki, super ludzie !

Spocik:
Było naprawdę bardzo bardzo fajnie.
Najlepszy numer to wjazd na parking. Rozgladam sie rozglądam... szukam tej czerwonej E9 - nie widze. To jade dalej i dopiero gdy jestem na wysokości samochodu Pigletta /chwila po fotce z cari nr 1/ zauwazyłem gości z daleka Jakoś tak nastawilem się na tą czerwień
Albo jeszcze wczesniej dzwonie do Madzi na komórke. Zaczynamy rozmowe.... rany, co ona mówi... nic nie rozumiem. Jakiś chiński arabski czy co
Juz na miejscu oględziny, pogaduszki, kilka słow o cari "i tak sie nieźle trzyma" - co to za określenie wytkniecie kilku wad - kto ma dobre oko zobaczy na zdjęciach
Potem Madzia oczywiście wsiada do cari, rusza i naciska co tylko sie da.. podoba się Jej
Następnie przekąska /dziękuję Pigletto / i niestety pożegnanie.

Bryki:
Wiadomo - najlepsze z najlepszych.

Ludzie:
Pigletto - miły i konkretny człowiek /to On podał ostatecznie współrzedne w jakich się znajdują w moim mieście i dzięki temu wogole sie spotkaliśmy /
Madzia - przesympatyczna, prawdziwa entuzjastka, uśmiechnięta, zwariowana i wogóle fajna dziewczyna Madzię śmiało mozecie brać ze sobą na wczasy bo wiele miejsca w samochodzie nie zajmie
Misiek - znów w tej samej kurtce co na "duzym spocie" kilka miesięcy temu Tajemniczy i zagadkowy i niech takim pozostanie
  
 
To nie arabski yno śląski - kapujesz synek
A Misiek okazał się naprawdę przesympatycznym facetem, naprawdę równy gościu (pozwolił mi wsiąść do Cari). No szkoda, że nie widziałeś mojej Rollki (Piglettowi to sie zawsze udaje pochwalić) ale może w przyszłości... bardzo bym chciała raz jeszcze się tak spotkać
  
 
Dzięki za miłe słowa i... namiar na Neste. Zatankowaliśmy tam i na tym paliwie Madzia dojechała aż do Gliwic - spalanie wyszło chyba 6,8l/100km (rekord)
  
 
Cytat:
2006-09-20 20:17:25, Pigletto pisze:
Dzięki za miłe słowa i... namiar na Neste. Zatankowaliśmy tam i na tym paliwie Madzia dojechała aż do Gliwic - spalanie wyszło chyba 6,8l/100km (rekord)


wiadomo - kobieca stopa = mniejsze spalanie
  
 
Było mi bardzo miło i to ja dziękuję
  
 
Cytat:
Juz na miejscu oględziny, pogaduszki, kilka słow o cari "i tak sie nieźle trzyma" - co to za określenie



Ja bym tam więcej wydybał
  
 
Misiek nastepnym razem napisz SMS lub wyslij maila o takim Super Zdarzeniu. Pozdrawiam