Polonez Caro + GSi - rocznik 1999

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

skoro wszyscy się chwalą to i ja to zrobię.

W kwietniu br. pozbyłem się swojej bladozielonej niuni na rzecz niuni srebrnej. Produkcja z grudnia 1999, przebieg 65kkm, pierwszy właściciel, 4500 zł. Absolutny golas, jeśli nie liczyć autoalarmu oraz haka.

Bardzo szybko autko obrosło w el. szybki z przodu, centralny zamek, system audio, oparty na Sony MP3 oraz na drewnianych, domowych, trójdrożnych kolumnach w bagażniku.

Poprzednia niunia paliła 17 litrów gazu, co części z Was jest znane; kupując model nowszy miałem nadzieję, a nawet byłem pewny, że moje problemy znikną Trasa: 8-9 litrów, miasto: 15-17 litrów LPG na każde 100 kilometrów. Kolejna do wymiany część to membrana.

Planuję zainstalować el. szyby na tył, fotele Groclin, jakieś ładne aluski 14", przednią atrapę z reflektorami dalekosiężnymi, klimę... brakuje mi tylko pieniędzy, więc jeśli ktoś chce zrobić darowiznę to ja jestem chętny

Zderzaki są odrapane, tak już było, oczywiście nie była to wina kierowcy, itd., itp.













[ wiadomość edytowana przez: mateoos dnia 2006-08-21 20:46:24 ]
  
 
Nowszy od mojego bo ma klamki z nexi
Ps. to jak Ty jeździsz że masz takie spalanie
  
 
Jak jeżdżę? Normalnie, do przodu, do tyłu, skręcam w lewo i prawo, przyspieszam, hamuję. Wszystko staram się robić płynnie, a obrotomierz pokazuje z reguły zakres od 2000 do 3500 obr. Co najciekawsze, styl jazdy nie wpływa na spalanie, czyli jeden bak zrobię "na emeryta", drugi na "przedstawiciela handlowego" - jest to bez znaczenia!
  
 
OOO Mateoos! kupiłeś nowego Poloneza
  
 
Widziałem autko. Ładne. Nawet bardzo.
Mateoo, wciskaj gaz ręką w mieście albo załóż klapki na prawą nogę.