Strona o Nivie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zalożyłem stronę www o Nivce. Chce zebrac w jednym miejscu wszystkie informacje, porady, zdjęcia, opinie, info o zlotach itp na temat autka. Głównie chodzi o jazdę Nivą w terenie, bo przecież po to ona jest!!! Zapraszam wszystkich do współpracy. www.republika.pl/niva4x4
  
 
Jak widze narazie stronka w budowie!!! Ale same założenia zapowiadają się ciekawie!!! Powodzenia!!! Czekam na informacje jak już będzie gotowa!!! Zapowiada się bardzo ciekawie!!!!
  
 
pomysł godny naśladowania.
myślę że we współpracy z klubowym kącikiem 4x4, będziesz miał całe tony materiałów.
powodzenia.
  
 
Napisz, co ma byc na stronce to postaram sie przygotowac jakies materialy.
Moze nareszcie powstanie jakas ciekawa strona zbierajaca informacje o tym samochodzie i jego przerobkach (a tych jest sporo)
PZDR

Niva '90 by boreg

[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-05-09 16:42:23 ]
  
 
stronka już raczkuje, a mam nadzieję, że wkrótce zacznie chodzić. Dawno nie robiłem stron i trochę muszę sobie przypomnieć.
Jeśli macie jakieś nietypowe przeróbki (ale te pozytywne!), obserwacje, patenty na Nivę, to proszę o kontakt niva4x4@poczta.onet.pl lub na mój e-mail klubowy.
  
 
Strona zaczęła juz wyglądać. Proszę wszystkich Niviarzy o maile ze zdjęciami, poradami i krytykami w celu ulepszenia strony, aby mogła służyć obecnym i przyszłym posiadaczą Ruskiej Terenówki!
  
 
Regularnie ogladam newsy na Twojej stronie. To i dzis zajrze. Z czasem podesle pewnie jak kazdy troche zdjec (jak wiecej w terenie pojezdze) i nabiore doswiadczenia. ...

Pozdrawiam,
Przemek

PS. A wczoraj druknalem sobie strone z tabela amortyzatorow do Nivy (z naszej strony klubowej). Nie wiem, kto jest jej autorem, ale mysle, ze warto by bylo u Ciebie ja zamiescic.
 
 
Jeśli Damian nie będzie miał nic przeciw ( a jutro u niego będę) to na pewno tabelkę zamieszczę
  
 
Tabela nie jest Damiana a można powiedzieć że klubowa
Opis jak najbardziej Damiana

  
 
Prawda, myślałem że Damiana. I tak u nas można dostać tylko Sachsy, KYBy Monroe i Krosno. Jak ktoś chce to mam dojścia ok.20% taniej na KYB i Sachsy.
  
 
Witam jestem tu po raz pierwszy ujeżdżam nivkę od 4 lat od roku z TD1.8 chętnie nawiążę kontakt z fanami tegoz ustrojstwa.
 
 
a to akurat jest proste. zapraszam do rejestracji na Motonews i w klubie. żniviarzy i zapaleńców od off road'u jest tutaj sporo więc na wymianę informacji narzekać nie będziesz.
  
 
Witamy pierwszego Diesla w klubie.Napisz jak to się sprawuje w Nivce
Pzdr Grzesiek
  
 
Chętnie bym się zalogował ale mam jeszcze z tym problem ,który mam nadzieję już nie długo opanować.Nivka sprawuje śię bardzo dobrze ale właśćiciel jest be katuje to żelastwo. Postaram sie zalogować to pogadamy sobie o perypetiach montażu.Mam na imię Darek z Bytomia.
 
 
Witamy !
Ma nadziieję,ze będziesz sie tu dobrze czuł, bo jest o czym pogadać - Lada temat rzeka))
Pozdr
Paweł
  
 
Zapraszam Darku na "małą" wycieczke na Jurę. To byśmy już mieli 3 Niwki klubowe w okolicy, a może jeszcze dołączy tajemniczy nieznajomy z Klucz? Czekaliśmy w sobotę do dwunastej przed Pustynią, a on nie dojechał. Mam nadzieje, że się jeszcze odezwie.
  
 
Pozdrawiam Pawła i mam nadzieję ze bedzie nam sie dobrze gaworzyc. Dzięki za zaproszenie na Jurę od AndrzejaS chętnie skorzystam,wybieram się tam już od 4lat i jakośik nie mogę się tam dokulać.Udało mi się zalogować nareśćie! Pozdrawiam .
  
 
Witam
Widzę,ze rejestracja sie udała))