KUBICA _ F1

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rośnie nam MISTRZ...
3 miejsce Roberta w dzisiejszym wyścigu
  
 
Ogromne gratulacje dla Roberta

 
 
nieźle
a on się dopiero uczy
  
 
Kubica COOL MEN daje rade a to dopiero początki !!!
  
 
Brak slow, zeby opisac moja euforie Szczere gratulacje, tak dla Roberta jak i dla calego Teamu
  
 
no jakby wystartowal w omesi to by bylo jeszcze lepiej
  
 
A ja sie ciesze ze Robert pokazal wielu niedowiarkom ze srodowiska F1 ze potrafi. Mam nadzieje ze teraz Tatus Niko Rosberga siedzi i placze ze kasa to nie wszystko. I mam nadzieje ze Villeneuve tez teraz juz wiecej nie powie ze Kubica jest slabym kierowca.
A tak apropo na Onecie jak kiedys byly tylko wzmianki o F1 to teraz juz co 10 minut maja aktualizacje
  
 
Hej

Może tak trochę historii?
Wielu tu młodych stażem i pewnie nie wie o naszej spontanicznej akcji zapoczątkowanej kiedyś przez PiotraS
Jakby nie było to mamy swój mały udział w jego karierze
  
 
No chlopaki. Tak trzymac. Chodz malo osub sie wpisalo mam nadzieje ze wiecej zaglosowalo
  
 
Cytat:
Jakby nie było to mamy swój mały udział w jego karierze


kurcze, to już prawie 2 lata tamu, mam nadzieję że teraz na długo zagości w czołówce F1 i szybko nie będziemy musieli głosować ponownie
  
 
Cytat:
Może tak trochę historii?
Wielu tu młodych stażem i pewnie nie wie o naszej spontanicznej akcji zapoczątkowanej kiedyś przez PiotraS
Jakby nie było to mamy swój mały udział w jego karierze



dzięki Mayster za wskazanie historycznego tematu F1,
fajnie że go wspieraliście

dla zainteresowanych link


Jak zbudowany jest bolid Formuły 1
  
 
Jednak to prawda, że życie pisze najlepsze scenariusze - Schumacher ustępuje miejsca POLSKIEJ wschodzącej gwieździe F1.
  
 
popieram KUBICE w tym co robi niech sie chlopak stara, niech rosnie na mistrza i tylko zeby mu kasa nie przycmila trzezwosci
..pozdro
zycze mu jak najlepiej ........
  
 
GRATSY jak najbardziej dla mojego imiennika

to co mnie najbardziej 'uderza' we wszystkich wypowiedziach/wywiadach Kubicy to spokój, prawie brak emocji, prawie chłód .. terminator
  
 
Taa dwa lata minelo od tej akcji i prosze... tak trzymac!!! brawa dla kubicy
  
 
I czym się podniecać tak samo jak Małysz wysoko skoczył i spadł. kieszenie nabijć markietingu.
  
 
Cytat:
2006-09-12 23:30:04, gmurawsk pisze:
I czym się podniecać tak samo jak Małysz wysoko skoczył i spadł. kieszenie nabijć markietingu.



moim skromnym zdaniem 'przypadek' Kubicy to zupełnie inna para kaloszy ...
  
 
Cytat:
2006-09-12 23:30:04, gmurawsk pisze:
I czym się podniecać tak samo jak Małysz wysoko skoczył i spadł. kieszenie nabijć markietingu.



Mylisz sie kolego!!
Małysz skakał od dawna, wychodziło mu to tak jak wychodziło. W pewnym momencie swojej kariey osiągnął szczyt formy i przez pewien czas był najlepszy na świecie.
Kubica natomiast to jest ogromny talent. W tym chłopaku drzemie tak ogromny potencjał, że nawet trudno to sobie wyobrazić i do tego jeszcze ten spokój i brak emocji. Oby tylko kasa nie uderzyła mu do głowy. Tak jak jest to w przypadku młodych polskich piłkarzy

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-09-12 23:30:04, gmurawsk pisze:
I czym się podniecać tak samo jak Małysz wysoko skoczył i spadł. kieszenie nabijć markietingu.


Długo nie trzeba było czekać na malkontenta

Zamiast cieszyć się spektakularnymi sukcesami naszych rodaków, lepiej ich obsmarować i ponarzekać. Bo przecież ty byś był od nich 20x lepszy, gdyby tylko chciało ci sie ruszyć dupę z fotela
 
 
Cytat:
Kubica natomiast to jest ogromny talent. W tym chłopaku drzemie tak ogromny potencjał, że nawet trudno to sobie wyobrazić i do tego jeszcze ten spokój i brak emocji.



ee tam. I tak jeźdze lepiej jak Kubica, większość LOB jeździ lepiej niż on

prawde mówie?




Ps. to nie zazdrość

pozdrawiam