WARTO ZOBACZYĆ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
11WRZEŚNIA



Warto oglądnąć.

polecam

Pozdr
Aska
  
 
Dobre!

film wciagnal mnie juz po pierwszych 20 sekundach
  
 
moze i ciekawe ale powinno odrazu wylädowac tutaj a nie na glöwnym
  
 
Według mnie ten post zasługuje na to by być na głównym bo do kategorii NA LUZIE napewno nie pasuje!!!!!!!!!

CHAOSseba zastanów się nad tym. Chyba że nie ogladnałeś tego filmu do końca.

Pozdr
Aska
  
 
Prosze wszystkich o nie wstawianie gdziekolwiek na stronach OKP filmöw tego typu , pamietajcie jestesmy forum motoryzacyjnym zwiazanym z marka OPEL a nie smietnikiem gdzie mozna wrzucac wszystko co sie znajdzie w necie. I pisze to jako niezalezny czlonek tego klubu dbajacy jedynie o troche porzädku ,a politykä zajmuja sie inne fora
  
 
Cytat:
Prosze wszystkich o nie wstawianie gdziekolwiek na stronach OKP filmöw tego typu , pamietajcie jestesmy forum motoryzacyjnym zwiazanym z marka OPEL a nie smietnikiem gdzie mozna wrzucac wszystko co sie znajdzie w necie.



Bez przesady. To po co wogole kategoria "NA LUZIE"
To moze zostawmy tylko kategorie "GARAŻ"
  
 
A co z innymi postami- nie majacymi nic wspólnego z motoryzacja??
Je też bedziecie usuwać???

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-09-18 15:48:05, dafi23 pisze:
A co z innymi postami- nie majacymi nic wspólnego z motoryzacja?? Je też bedziecie usuwać??? Pozdrawiam



posty nie na temat lub znajdujace sie w niewlasciwym miejscu beda przenoszone lub usuwane ,i w tym wypadku powinien sie ten link znalezc w dziale ciekawe filmy z siecia nie na glöwnym forum jako osobny wätek.
Postarajmy sie wszyscy przestrzegac pewnych zasad,ktöre obowiazuja na innych forach nawet platnych ,gdzie lamanie ich jest traktowane nagana lub banem.Naszczescie nasze forum jest otwarte dla wszystkich ktörzy chcä sie znami czyms ciekawym podzielic lub znalezc info i takich metod nie stosujemy.

I niechce sie tu jakos wymädrzac czy cos ,ale wystarczy popatrzec na forum glöwne jakie posty tam nikiedy laduja,juz niemöwiac o nie korzystaniu z funkcji szukaj i 20-tym watku o parowaniu szyb.

wiec zycze wszystkim owocnego korzystania z forum
  
 
OK w porzadku i sorki, na przyszłość bede tam wrzucać filmy które wydadza mi się ciekawe.

Mam nadzieje że nikogo nie uraziłam.

Uwazam że ten film jest warty obejrzenia i dlatego dałam go na główne forum. Ale spoko, jak ktos bedzie zainteresowany to i w tej kategorii go odnajdzie.

Zycze spokojnego oglądania bo naprawde warto.

Pozdr
Aska
  
 
Ale o co całe halo ???
Cytat:
jak ktos bedzie zainteresowany to i w tej kategorii go odnajdzie.


Jak ktoś bedzie zainteresowany to znajdzie to na GOOGLE ...
Poza tym zainteresowani nie znajdą tam nic nowego... bo film zmontowany jest z materiałow dostępnych w sieci od dawna.
OK zgadzam się ,że dla osób spoza grona miłośników teori spiskowych jest to "dokument" wart wielkiej uwagi gdyż wyczula na różne aspekty relacji na linii media-odbiorca, ale gdyby każdy członek klubu próbował zarazić innych takimi "ciekawostkami" to mielibyśmy na głównym istny burdel lub coś na styl "Tomazzi-Forum"

Pozdrawiam i życze cierpliwości w wyławianiu takich perełek.
Ich miejsce to HYDEPARK!!!

PEACE
  
 
Cytat:
2006-09-18 22:56:51, YANNOSICK pisze:
...to mielibyśmy na głównym istny burdel lub coś na styl "Tomazzi-Forum" ....


to nie tylko ja mam takie mieszane uczucia.. ale podpisuje sie pod cala wypowiedzia, porzadek musi byc
  
 
No tak mialo byc na luzie
a jest na nerwie
do diupyyyyyyyyyyyyy
  
 
AveCezar
Własnie dlatego sądziłam że ten filmik nie powinien być w kategorii OKP NA LUZIE, ale jak widać inni uważaja inaczej, z tegoż też powodu nawet przy tym wątku zrobiło się nieprzyjemnie nerwowo.

Ale każdy ma prawo do swojego zdania i swoich poglądów.

Pozdr
Aska
  
 
tak bo powinien wylondowac w >>>>>>>ciekawe filmy z sieci <<<

i koniec juz dyskusji jakby ,czemu i po co
  
 
CHAOSseba

ale nikt tu już nie ma pretensji o nic, a przecież forum służy do dyskusji więc chyba wolno powymieniać swoje poglądy.
Zaznaczam że nikt tu nie chce podważyć twojej decyzji, więc pozwól się swobodnie ludziom wypowiedzieć. My i tak nic nie zminimy wiec po co od razu taki tekst
Cytat:
i koniec juz dyskusji jakby ,czemu i po co



Po co te niepotrzebne nerwy??
Nikt nie chce nic zmieniać.

Troche więcej luzu i bedzie OK, a tak to dalej jest nieprzyjemnie nerwowo.
Pozdr
Aska
  
 
bo jak czytam ze jest do diupyyyyyyyyyyyyy to mi cisnienie skacze -ale spoko LUZ i PEACE
  
 
CHAOSseba dokładnie wiecej LUZU I BEDZIE OK.

Pozdrawiam
Aska
  
 
Chaos jak tam cisnienie???
ustabilizowalo sie?
  
 
I nastała cisza. Nikt nie jest zbytnio zainteresowany, żadnych komentarzy.
Coż może sie przeliczyłam, albo zbyt późno pojawiłam się z tym linkiem.

Pozdrawiam
  
 
Skarby Opla