Polonez coupe na śląsku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No więc jakiś czas do mnie i do kolegi GT dochodziły głosy o tym że na śląsku widziano dziwnego poloneza do miał tzry drzwi no cóż podeszliśmy do tego jak niewierny tomasz czyli dopuki nie zobaczymy to nieuwierzymy. Ale wczoraj moje sceptyczne podejście do tego tematu rozwiał wspaniały widok. POjechałem do kuzynostwa w odwiedziny do nowego mieszkania wjeżdżam na parking przed blokiem a tu AAAAAA !!!!!!!!! wrzasnełem przed moimi oczami stoi POLONEZ COUPE iden fiden jak od ADAMUSA ten sam kolor troche w gorszym stanie ale w nie najgorszym. Zrobiłem wywiad wśród przechodniów ale nikt nie wiedzał kogo to jest. Oczywiście dałem za szybe naszą klubową ulotke. I wpadłem na pomysł'' musze ją mieć'' zostawiłem swój nr. tel i krutką notatke ''jestem poważnie zainteresowany kupnem tego samochodu'' zobaczymy czy gość odpowie ale nie spoczne dopuki nie dowiem się czyj to samochód i zrobie wszystko żeby go kupić licze na wasze błogosławieństwo przy załatwianu tego autka. Fotki w krutce.
  
 
Szczęsciarz z Ciebie..... ja też bym chciał mieć takie cacko. Trzymam za Ciebie kciuki....
  
 
Malusi - udanego zakupu kręć się wokól niego aż go zdobędziesz , będzie to trzecia Coupe w klubie (jak tak dalej pójdzie to będziemy posiadali wszystkie jakie jeszcze jeżdżą ) a i szykuje się do klubu Polonez 3-D (zdjęcia w temacie : Polonezy: COUPE i 3-D (foto) )
  
 
Malusi to masz i moje błogosławieństwo. Nie daj się!
  
 
Walcz o niego dzielnie - wspieram cie duchowo i oby sie udalo!
  
 
Brać Go Malusi!!!!!! GO FSOAK!!! Wlasciciel musi sie zlamac i go sprzedac....POWODZENIA!!!!
  
 
Jak znam Adamusa będzie wiedział czyj to polonez
  
 
malusi: w jakim miescie go widziales? Z jakiego miasta mial numery rej.?

Zdobadz go Stary!!!

danield:

Pozdrowka
Adamus
  
 
no więc autko stało w bytomiu miał tablice jeszcze czarne z katowic mam nadzieje że właściciel mieszka tam gdzie stało autko a nie był tylko przyjezdnym. Dodam że jeszcze się nie odezwał chciałbym w tym tyg. tam podjechać.
  
 
3maj reke na pulsie!

Adamus
  
 
Malusi ,ja ci dam.Ta COUPE'ta jest moja.WARA OD NIEJ

a tak powaznie,to ty wiesz co ja mowilem o niej
  
 
Panowie nie bijcie sie!
Rzut beretem od Was, w Krakowie czeka zolta (kiedys pomaranczowa) Coupeta. Na co czekacie?

Adamus
  
 
Mieszkam w Bytomiu juz troche ale nigdy tego poldka nie widzialem a dziennie jezdze po calym miescie Na jakiej ulicy stał ?
  
 
Ten PN Coupe stoi w Miechowicach, ma instalacje LPG, widze go prawie codziennie. Właściciel nie jest zainteresowany sprzedażą pytałem, chciałem nawet kiedyś się zamienić na Ritmo 125TC ale nic z tego, sam jestem bardzo napalony na nią . Ten samochód jeździ po Bytomiu od conajmniej 5 lat więc dziwne że go SPI niewidziałeś.
  
 
Musze sie karnac na Mechtal )
  
 
wszystko jest na sprzedasz a copetka musi być moja
  
 
Jak bedziecie go ogladac spiszcie prosze numery nadwozia! Dziekuje z gory!

pozdrawiam
Adamus
  
 
uuuuu walka o poloneza coupe ze śląska 1do 0 dla gościa z poldka ale się nie poddaje.
  
 
Dlaczego wygrywa?

Adamus
  
 
byl jakis nokaut??