KIEDY 3-MIASTO??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kiedy zlot TOYKOWICZóW w Trójmieście
  
 
To jest bardzo dobre pytanie, też chciałbym znać na nie odpowiedź, gdyż też jestem zainteresowany zlotem w 3mieście
Pozdrawiam!
  
 
A czy w ogóle Toykowicze trójmiejscy mają jakieś miejsce spotkań?? I dzień określony?? Tak się składa, że będę w ten weekend w Gdyni i chętnie bym obejrzał inne ładne Toyki
  
 
to zróbcie sami spota
Ustalcie miejsce godzine
dajcie o tym znac na forum
kiedys musi być ten pierwszy raz

a my czekamy na fotki ze spotu
  
 
Hejka no własnie Panowie a moze i Panie ) kiedy zlocik ?
Byłem przedtem posiadaczem Renault- zlociki były , potem miałem opla - tez były, hmm czyzby Toyki miały byc gorsze ?
Powiem z własnego doswiadczenia, dzien w miare odpowiedni mysle dla kazdego - Niedziela, godzina , mysle ze koło 12, przed obiadkiem kazdy da rade a i po wpadnieciu na godzinke mozna miec dalszy dzien wolny, co do miejsca hmm moze jakies propozycje ? Mysle ze dobrze byłoby gdzies po srodku trojmiasta zeby było mniej wiecej sprawiedliwie dla tych z Gdańska i z Gdyni, teraz np jak nie ma juz turystów moze to byc parking na molo w brzeznie ( zaspie jak kto woli ) tyle ze nie bedzie tam gdzie wyskoczyc na herbatke czy kawe, teraz ok ale w zime,,, a najlepiej byłoby ustalic jakies stałe miejsce spotkan, zeby potem kazdy nas kojarzył bez problemu i ustalic stałe terminy spotkan, np co 2 tygodnie ( to do ustalenia z uczestnikami ) wstepnie moge sie tym zajac, proponuje najblizszą niedziele, a co do miejsca to czekam na propozycje- warunek PARKING , miło byłoby jakby w poblizu było cos gdzie mozna usiasc, bo jak wiadomo czasami na takie zloty przyjezdza sie z dzidzią czy żoną a nie kazdy ma ochote marznąc ( np w zime ) Pozdrowionka i czekam na jakies wiesci




NO nie !! nie mówcie mi ze Trojmiasto nie ma uzytkowników Toyoty ,,, oj oj wstyd jak nic ))) a niedziela juz blsiko




[ wiadomość edytowana przez: Krisoli dnia 2006-10-16 16:13:15 ]

[ wiadomość edytowana przez: Krisoli dnia 2006-10-17 14:25:54 ]
  
 
krisoli privy powysyłaj
przynajmniej kazdy odczyta
  
 
raz dwa trzy privy start tiaa to chyba jedyny plan
zobaczymy jaki efekt
  
 
Cytat:
2006-10-18 09:01:26, Krisoli pisze:
raz dwa trzy privy start tiaa to chyba jedyny plan zobaczymy jaki efekt



3-mamy kciuki za 3-miasto
  
 
porozsyłałem do wszytkich ktorzy sa na tym forum w liscie urzytkownikow zobaczymy jaki efekt , choc jak patrze na date wiekszosci logowań to ,,,, skutek moze być mizerny

  
 
Cytat:
2006-10-18 09:13:38, Krisoli pisze:
porozsyłałem do wszytkich ktorzy sa na tym forum w liscie urzytkownikow zobaczymy jaki efekt , choc jak patrze na date wiekszosci logowań to ,,,, skutek moze być mizerny



Nie przejmuj sie, myśmy zaczynali w trójkę /I spot/, potem jakoś poszło
  
 
hmm a ilu jest Was teraz ?
  
 
pięciu + Zawilczak
  
 

z tego co widze albo ludzi nie stac na toyoty, albo Ci co maja to emeryci w bujanym fotelu, albo nie wiem juz co, bo byłem w kilku klubach i ludzi było multum choc wiekszosc to ludzie młodzi, moze wiec z tego wychodzi ze młodych nie stac na Toyki i wola golfy albo nadal zyje mit ze japonskie auta sa drgie w expolatacji, hmm sam nie wiem czym to jest spowodowane ale 3miasto nie zyje jesli chodzi o Toyote i ,,, marna nadzieja na zmiany
  
 
No bo toyki maja starsze osoby glownie , wyjatkiem sa takie forumowiska , gdzie by Ci dziadek na necie siedzial i pisal do innych
  
 
Cytat:
2006-10-18 20:05:34, CzapCzap pisze:
gdzie by Ci dziadek na necie siedzial i pisal do innych



oj synku mnie nazywasz dzidkiem
mam dopiero 92 lata

no 3miasto ruszać się z tym spotem
  
 
Cytat:
2006-10-18 20:15:14, rsuhy pisze:
oj synku mnie nazywasz dzidkiem mam dopiero 92 lata no 3miasto ruszać się z tym spotem



Ozesz w morde , znaczy Chyle czola drogi panie, moze herbatke ?
  
 
Cytat:
2006-10-18 20:18:05, CzapCzap pisze:
Ozesz w morde , znaczy Chyle czola drogi panie, moze herbatke ?


a może może to bede miał w czym szczeke pomoczyć
  
 
hehehe no tak , gdzie tam dziadek bedzie wchodził na forum Toyki, dziadek siedzi i przeglada gołe baby bo tylko to mu pozostało hehehe ))




[ wiadomość edytowana przez: Krisoli dnia 2006-10-19 08:38:29 ]
  
 
Privy rozesłane do WSZYSTKICH z pomorskiego
efekt - zero odpowiedzi, za wszystko inne zapłacisz karta master card )))))))
Jak widac pomorze umarło ;(


  
 
poczekaj niedługo się znajdzie pare osób i bedzie można robic spoty