Daewoo-FSO Polonez ATU - rocznik 1999

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Zainteresowałem się waszym forum więc postanowilem dodać tu opis swojego Poldka
No więc jest to polonez Atu plus z 99' roku. Moja historia z nim jest niedługa ponieważ mam go dopiero miesiąc ale przejąłem go od brata.
Były już przyciemnione szyby wymieniona kierownica i podstawy audio ja tylko dołożyłem zabudowę w bagażniku.
Jeśli chodzi o silnik to jest to normalny 1,6 na jednopunkcie. ma orginalnie przejechane 66000 km i nadal jezdzi jak zyletka. jestem bardzo zadowolony z mojego "bolidu" .
fotki pojawą się w przyszłości ponieważ musze zronic nowe a auto stoi w tej chwili u mechanika







[ wiadomość edytowana przez: lukas_tm dnia 2006-10-20 13:20:52 ]
  
 
Witamy! Ladny Atu!
  
 
fajny atu, no i widze że profesjonalnie podeszliście z bratem do audio!
gratulejszyn
  
 
Może teraz coś o "klockach" z których złożone jest audio:
Jednostka sterująca to flagowy model sprzed kilku lat firmy ALPINE model CDA-9813R
Na przodzie gra zestaw włoskiej firmy Audio Development jest to zestaw dwu-drożny ale w najbliższych planach jest rozbudowanie go do zestawu trójdrożnego (czyli dołożenie głośników średniotonowych tejże firmy). Głośniki zasilone są ze wzmaczniacza Ground Zero czterokanałowego 4x75W RMS. W bagażniku twoży Ciśnienie skrzynia basowa również firmy Ground Zero na głośniku GZRW 10 S-AL jest on zasilony z monobloka Ground Zero 1x 300W RMS.
Opisywać można ale posłuchać trzeba bo żaden opis nigdy nie odda dźwięku. Pozdrawiam
  
 
Po 1 gratuluje fajnego poldka. Srebrny kolorek , ciemne szybki, dobre audio do tego wszystko to w atu+ = bardzo fajny poldek.
Jedyne co bym zrobił to jakis mały spoilerek na klapie założył. Dodało by to kształtu kancastej klapie. No ale to jest tylko moje zdanie.
Po 2 mam ptyanie odnosnie paneli drzwiowych tzn. czy były dorabiane "na miare" czy takie gdzies kupowane.


  
 
Panele są robione na miare do poloneza ale są do kupienia. nie jest to moja inwencja twórcza (planuję jedynie ich przeróbkę).
  
 
Fajne Car-audio :] Wygląda nieźle, chętnie posłucham jak gra
  
 
pochwalka i respekcik dla poldka. woz oki audio tez. trafiles! mam pytanko o te biale zegary mam poldka caro 94 gdzie moge dostac takie? pozdrawiam
  
 
Witam. Co do zegarów to pewnie są na allegro. ja mam robine na zamówienie ale to jeszcze potrwa koledzie sie urlopu zachciało
  
 
Ładny, ale jeśli chwalisz się zabudową audio to wymaż numery rejestracyjne ze zdjęć.
  
 
Bardzo ładne autko, gratuluję! Nie znam sie na audio, moze i fajnie gra, ale wygląd ma troche festyniarski, a kierownica bardziej pasuje do radia niz do samochodu. Przyciemniane szybki też mnie nie powalają na kolana. No, ale autko piękne i wazne, że o nie dbasz, a moje opinie o w/wym rzeczach miej w dupie. Twoje auto i twoj gust.
  
 
Eee, akurat ciemnie szybki neźle wyglądają w atu w takim kolorze
  
 
fajna zabudowa bagaznika , fajne atu