LEPKI - do kogo zostały wysłane + instrukcja naklejania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziś otrzymałam lepki i zaczynam wielkie wysyłanie
Osoby które wpłaciły już pieniążki i które w najbliższym czasie otrzymają lepki to:
piotr0347
pankuba
marcin032
looqasch
krawal
korek47
jasarna
paniol
marcinm

Do każdego listu dodałam wizytówkę firmy, która dla nas wykonała lepki - może się komuś przyda taki kontakt

A teraz instrukcja prawidłowego naklejania lepki:
1. Przeźroczystą folię, która jest naklejona na lepce długo i cierpliwie pocieramy, by dobrze przylgnęła.
2. Delikatnie odklejamy papier tak, by lepka została na przeźroczystej folii (lepiej odklejać papier stopniowo tak aby upewnić się że cały napis został na folii)
3. Całość naklejamy na autko/ szybe - oczywiście powierzchnia musi być CZYSTA.
4. Znów dobrze pocieramy, by lepka przylgnęła do podłoża (dobrze jest wygładzić paznokciem)
5. Delikatnie odklejamy folię tak, by lepka została na autku/szybie.
Szczególną uwagę trzeba zwracać na moment odklejania papieru by całość lepki została na folii. Folia jest wielokrotnego użytku.

Słuchajcie ja lepkę mam już naklejoną i najważniejsze to bardzo mocno i dokładnie pocierać folię przy odklejaniu papieru i przyklejaniu na auto
  
 
Cytat:
Dziś otrzymałam lepki i zaczynam wielkie wysyłanie



heh, pozostaje tylko czekać....

Cytat:
Do każdego listu dodałam wizytówkę firmy, która dla nas wykonała lepki - może się komuś przyda taki kontakt



jasne, jak będę w okolicy, to zadzwonię do nich czy mnie przenocują...


Cytat:
A teraz instrukcja prawidłowego naklejania lepki:
1. Przeźroczystą folię, która jest naklejona na lepce długo i cierpliwie pocieramy, by dobrze przylgnęła.



ee, myślałem, że "przed użyciem zapoznać się z ulotką, z lekarzem i z farmaceutą" ...

Cytat:
2. Delikatnie odklejamy papier tak, by lepka została na przeźroczystej folii (lepiej odklejać papier stopniowo tak aby upewnić się że cały napis został na folii)



będę delikatny, jak nigdy dotąd... młotek schowam na wszelki wypadek...

Cytat:
3. Całość naklejamy na autko/ szybe - oczywiście powierzchnia musi być CZYSTA.



odpada... dopiero na wiosnę... na razie drzwi w akademiku

Cytat:
4. Znów dobrze pocieramy, by lepka przylgnęła do podłoża (dobrze jest wygładzić paznokciem)

- czy paznokcie muszą być czyste i obcięte??


Cytat:
5. Delikatnie odklejamy folię tak, by lepka została na autku/szybie. Szczególną uwagę trzeba zwracać na moment odklejania papieru by całość lepki została na folii. Folia jest wielokrotnego użytku.



wypas zawinę sobie w tą folię śniadanie np.


Cytat:
Słuchajcie ja lepkę mam już naklejoną i najważniejsze to bardzo mocno i dokładnie pocierać folię przy odklejaniu papieru i przyklejaniu na auto



bardzo mocno i dokładnie ją będę pocierał moimi dłońmi ...
oby nikt do psychiatry mnie potem nie wysłał

czy w razie jakichś problemów można będzie prosić o pomoc?

pzdr
  
 
Cytat:
heh, pozostaje tylko czekać....



Myślę, że w piatek dostaniesz lepki i ....


Cytat:
jasne, jak będę w okolicy, to zadzwonię do nich czy mnie przenocują...


Jeśli jeździsz przez Sosnowiec

Cytat:
ee, myślałem, że "przed użyciem zapoznać się z ulotką, z lekarzem i z farmaceutą" ...


w tym wypadku nie ma takiej potrzeby

Cytat:
odpada... dopiero na wiosnę... na razie drzwi w akademiku



co za profanacja i po co ja Ci wysyłałam... ale nie martw sie, dla Ciebie jadą czarna (bo ładnie na białym będzie wodać) schowam w schowku samochodowym i jak sie spotkamy to zaraz tez okleję camry :-]


Cytat:
czy paznokcie muszą być czyste i obcięte??




niee im dłuższe tym lepiej


Cytat:
wypas zawinę sobie w tą folię śniadanie np.



odpada - za mały kawałek chyba że masz bardzo małe śniadanie



Cytat:
czy w razie jakichś problemów można będzie prosić o pomoc?



Jasne i pamiętaj, że jedna czarna leży w schowku
  
 
Cytat:
2006-10-12 07:55:59, madzia_83 pisze:
co za profanacja i po co ja Ci wysyłałam... ale nie martw sie, dla Ciebie jadą czarna (bo ładnie na białym będzie wodać) schowam w schowku samochodowym i jak sie spotkamy to zaraz tez okleję camry :-]



heh, radziłbym ostrożnie... na razie na MOIM samochodzie jest przewidziane JEDNO miejsce na lepkę... i aktualnie jest już zajęte

to Camry, a nie choinka

jeśli będą w piątek, to super, w domu mam też wolne miejsce na drzwiach... a w akademiku już nawet drzwi umyłem i odtłuściłem, więc nie ma uproś

pzdr

  
 
Dostalem,dziekuje
Jesli mozna-to moja rada przy naklejanu
latwiej jest to zrobic technika jak przy zaciemnianiu szyb:
szybe dokadnie myjemy,potem i szybe i naklejke (od strony kleju) spryskujemy woda z plynem do mycia naczyn (mozna jeszcze manewrowac lepka) potem plastykowa szpachelka wyciagamy na boki wode i lepka siedzi
  
 
No a więc mamy jeszcze inny pantent - dzięki Paniol

A dziś lepki wysłałam do

Romlat
Pyrekcb


  
 
Cytat:
2006-10-12 16:01:00, marcinm pisze:
heh, radziłbym ostrożnie... na razie na MOIM samochodzie jest przewidziane JEDNO miejsce na lepkę... i aktualnie jest już zajęte to Camry, a nie choinka



to przeca to nie bombka tylko lepka, a jak tak koniecznie chcesz na drzwi to zamów sobie 2 więcej, będzie samochód syty i drzwi całe

Ja jak dotrą to będę się mógł pochwalić pełnym kompletem 3 + PLka i naklejka od wersji - tylko jeszcze mam zagwozdkę którą i w którym miejscu
  
 
Cytat:
2006-10-13 11:43:52, pankuba pisze:
to przeca to nie bombka tylko lepka, a jak tak koniecznie chcesz na drzwi to zamów sobie 2 więcej, będzie samochód syty i drzwi całe Ja jak dotrą to będę się mógł pochwalić pełnym kompletem 3 + PLka i naklejka od wersji - tylko jeszcze mam zagwozdkę którą i w którym miejscu


heh ja miałam ten sam problem tylko bardziej ze w e9 liftback w przeciwieństwie do e8 liftback za bardzo z tyłu nie ma gdzie jej nakleić bo są laaaaaaaaaaaampy pozostaje szyba A srebrną muszę odkleić bo była tylko na próbę - ja naklejam czerwoną :]
  
 
Właśnie dzisiaj do mnie doszły długo oczekiwane - dziękuję
Na E9 sedanie też nie ma miejsca z tyłu (lampy i numer).
Ja mam dwie czarne i chyba nakleję je na błotnikach tylnych z tyłu.
Sam jeszcze nie wiem
  
 
Cytat:
2006-10-13 17:50:50, piotr0437 pisze:
Właśnie dzisiaj do mnie doszły długo oczekiwane - dziękuję Na E9 sedanie też nie ma miejsca z tyłu (lampy i numer). Ja mam dwie czarne i chyba nakleję je na błotnikach tylnych z tyłu. Sam jeszcze nie wiem


Mam nadzieję, że się podobają

jutro wysyłam do

stercia i CzapCzapa
  
 
MAM LEPKIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!
Tylko nie mam jeszcze na co nakleić
  
 
A ja mam na co, tylko jeszcze nie mam co

Czekam wytrwale
  
 
Cytat:
2006-10-14 07:19:46, marcin032 pisze:
A ja mam na co, tylko jeszcze nie mam co Czekam wytrwale


Ty nie dostaniesz
  
 
Cytat:
2006-10-13 20:11:17, madzia_83 pisze:
Mam nadzieję, że się podobają


Podobają, podobają
Tylko sposób w jaki się je nakleja nie bardzo.
Po dokładym wygładzeniu lepki i próbie odłączenie od papieru, na lepkę nie wszystkie częśc logo wchodzą na przezroczystą folię. Ponadto jak już wejdą, to w niektórych miejscach są
z papierem . Na szczęście mam 3 szt. i bedę próbował do skutku.
  
 
Piort ja miałam dopkładnie to samo i musiałam te resztki papieru zdrapać paznokciem.

W ogóle to wydaje mi się, że najlepiej byłoby naklwjać lepki w garażu lub innym ciepłym miejscu bo tym razem naklejałam na dworze i klej złapał ale lepiej złapał gdy naklejałam tę srebrną lepkę. Takie moje zdanie Mam już fotkę mojej lepki to potem zapodam
  
 
Ja już przykleiłem, na dworze i poszło mi gładko, tzn miałem tylko problemy z niektórymi częściami literek, które nie chciały przykleić się na folię. Ale po odpowiednim wygięciu papieru, w tych miejscach - pomogło.
Zdjecia sa już w mojej galerii
  
 
doszły

i moje łyżeczki też to chyba najważniejsze

zgłaszam protest, jedna lepka dotarła do mnie niekompletna - tzn. nie ma połowy ostatniego "E" w napisie...

ale na brązowych drzwiach na pewno nie będzie widać, więc się nie martwię...

a na naklejanie, to chyba trzeba mieć wolne popołudnie...

pzdr
  
 
Kitza drogi kolego - dziś do Ciebie lepki zostały wysłane
  
 
ja dziś otrzymałem lepki dzięki Madziu

juz oczywiscie naklejona na toyce jest a następna bedzie na szybie z tyłu w Cytrynie naklejona ale dopiero jak zakleje szyby białą folią i wtedy na nią nakleję
  
 
Cytat:
2006-10-16 18:32:29, madzia_83 pisze:
Kitza drogi kolego - dziś do Ciebie lepki zostały wysłane



Dziękuję serdecznie droga koleżanko