Parkometry.....po co placic:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czyli w sumie nie trzeba placic za parkometry, to tylko kasa wyrzucona w bloto, a zreszta co ja wam bede mowil poczytajcie sobie to i jeszcze to
  
 
ja tam nigdy nie płaciłem, nie płacę i płacić nie będę jeżeli ktoś planuje rozszerzyć ten 'społeczny bunt' to ja jestem chętny
  
 
w centrum jestem raz na miesiąc i szczerze mówiąc wolę zapłacic głupią złotówę niż po sądach sie szlajać i se papiery ufajdać

ale Ci co muszą parkować niech nie płacą... moze w koncu wapark zmieknie
  
 
Spokojnie panowie, spokojnie. Na razie przepisy są takie jakie są, ale jak wejdzie poprawka do ustawy to się nawet o tym nie dowiecie i dalej nie będziecie płacić. A wtedy już wam się nie upiecze. Z tego teksu wynika jasno że poprawka będzie do października, ale nadal to nie zwalnia z płacenia. To jest jedynie jeden wyrok.
W Poznaniu też zaczęli szaleć kierowcy jakiś czas temu jak to wyszło na jaw a teraz zaczęli bulić za nieopłacvony postój wraz z karą.
Ja unikam jak mogę strefy, nie muszę się denerwować, płacić i też mam święty spokój razem z pieniędzmi w kieszenie
Róbcie jak uważacie i uważajcie jak robicie. Z takimi instytucjami ciężko się procesuje
  
 
Majchal ja mam problem tylko z parkomatami w czasie targów, stawiają mi je koło budy, ale jest miejsce gdzie nie postawili, ale ci co przyjeżdrzają na targi nie kumają tego ze to darmowe jest dla uczni i sobie tam parkują, a potem my biedni uczniowie musimy szukać miejsca darmowego, a płatne jest po 4zł/h - ździerstwo. Kolega kiedyś postawił o 7 rano bo myślał że będzie od 10 płatne tak jak to było jak pierwszy raz postawili parkomaty, a oni se zrobili od 8 i tak 50zł za nieopłacony postój.
  
 
Co do parkomatów to prawda jak są to niestety trzeba zapłacić. Ja jak jade do centrum wybieram MPK nie ten sam komfort co Kantem ale ostatecznie jest taniej
Mebig czy ty czasem nie chodzisz do I LO? bo tak opowiadasz o swojej szkole i o parkingu jaki wam robią przed nią... Z tego co wiem to przy Marcinku używają boiska szkolnego jako parking
Tak poza tym to parkometry to zwykłe zdzierstwo chociaż niby zmniejszają liczbę aut w ccentrum
  
 
A ja popieram Kolegę Lecha.

Płaciłem rzadko i jak najmniej ale teraz nie będę w ogóle.

A tak a propos. Ten koleś którego opisała Wyborcza nie jest jedyny, również mój wykładowca ze studiów wygrał z tymi zlodziejami.

Polska jest chyba jedynym krajem gdzie trzeba płacić za parkowanie, mimo że jest to nielegalne... P A R A N O J A
  
 
ja mam 5 niezpałaconych bilecików od 2000 r i g.... mi zrobili..
Nie płace bo to jest niezgodne z konstytucją i kropka...
Pozdrowak

  
 
Cytat:
2003-05-15 08:45:10, Soyer pisze:
ja mam 5 niezpałaconych bilecików od 2000 r i g.... mi zrobili..
Nie płace bo to jest niezgodne z konstytucją i kropka...
Pozdrowak




no! oto prawdziwy buntownik w naszych szeregach panowie! rewolucja tuż, tuż...
  
 
Ja nie chodzę do marcinka, chodze na Śniadeckich do Liceum ekonomicznego, więc praktyczne mam 50 metrów do wejścia na targi. Ale u mnie też z boiska (jeśli można to nazwać boiskiem) robią parking w czasie targów.
  
 
A tak Lechu !!! Nie płacę i płacić nie będe , a ostatnio na oczach jednego takiego gostka od kwitków - pokazałem co może sobie z tym bilecikiem zrobić ))
  
 
Wszystko ladnie pieknie ale problem jest taki ze sam trybunal nie zdjal obowiazku placenia, bunt, buntem ale predzej czy pozniej beda sciagac. Zgadzam sie ze nie powinno byc tych oplat ale...

a najgorsze ze kasa nie idzie dla miasta tylkop do jakiejs firmy ktora pewnie pod stolem przetarg wygrala jak to w Polsce. Ale po co sie denerwowac??

pozdrowionka
Carme