Fotorelacja z przeszczepu 1.8 DOHC Lecha

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Własnie to się wysyła na serwer ale adres już podam

http://2fast4u.w.interia.pl/lechu/lechu.htm

Miłego oglądnia i lektury
  
 
Nie no fajnie to sie nazywa wymiana silnika w warunkach polowych
  
 
Ładny widok dla oczu (mowa o serduszku)
  
 
No pięknie zasysacie-zablokowaliście moje konto-transfer przekroczony

Musicie poczekać aż je odblokują.
  
 
Cytat:
2003-05-14 19:04:07, SerU408 pisze:
No pięknie zasysacie-zablokowaliście moje konto-transfer przekroczony

Musicie poczekać aż je odblokują.


no właśnie. nie mogę nawet obejrzeć własnych zdjęć
  
 
relacja niezła przeczytana fotki obejżane (nie wszystkie)

chciałem powiedzieć ze sprzet macie niezły i możecie nawet z nim podróżować zwąłaszcza podnośnik do silników
  
 
Sorki Bodziot ale pozwół, że przypomnę iż komputery niejakiej firmy Apple też na początku składali w szopie a na dodatek ta marka ma w 100% polskie pochodzenie podobnie jak SMP
  
 
No nie w szopie tylko w garażu
  
 
Szkoda tylko że relacja jest na darmowym serwerze ciężko przeczytać do końca ją - Limit

może panowie z SMP użyczycie "copyrightu" na umieszczenie tej relacji w dziale naszej strony - Nasze Relacje, wtedy nie będzie kłopotu z przeczytaniem i oglądnieciem zdjeć
  
 
Nie ma sprawy GDA-możesz to zassać i umieścić w dziale Relacje
  
 
Cytat:
2003-05-15 00:35:50, SerU408 pisze:
Nie ma sprawy GDA-możesz to zassać i umieścić w dziale Relacje


Seru dzięki - tylko właśnie problem jest w "ssaniu" jezeli możesz przesłać fotki i tekst na mojego maila to bedę "dźwięczny"
  
 
Cytat:
2003-05-14 20:41:34, bodziot pisze:
relacja niezła przeczytana fotki obejżane (nie wszystkie)

chciałem powiedzieć ze sprzet macie niezły i możecie nawet z nim podróżować zwąłaszcza podnośnik do silników


Jak macie taki sprzęt mobilny to może robicie też sesje wyjazdowe?
  
 
Właśnie do Ciebie GDA to podąża
  
 
Hm jakoś nie "leci" ale ok już zassałem, wbiłem sie w lukę
  
 
Net mi się zamulił. Zaraz dojdzie. Będziesz miał dwie kopie
  
 
Ok mam wszystko, dzis wieczorem pojawi sie w w/w dziale
  
 
firme APPLE pamietam i to dobrze

A co do podnśnika to dobry pomysł bo możecie na przykład pojechać w plener i wyciagnąć silnik z jakiegoś dawcy a wszzystko zmieści sie na małej przyczepce. Moja rada tylko wzmocijcie belke mocująca dzwig bo sie za bardzo wygina
  
 
Cytat:
2003-05-15 08:33:27, bodziot pisze:
firme APPLE pamietam i to dobrze

A co do podnśnika to dobry pomysł bo możecie na przykład pojechać w plener i wyciagnąć silnik z jakiegoś dawcy a wszzystko zmieści sie na małej przyczepce. Moja rada tylko wzmocijcie belke mocująca dzwig bo sie za bardzo wygina


belka się wygięła, bo zamiast samego silnika ze skrzynią, próbowaliśmy jeszcze podnieść całego fiaciora i załogę SMP
  
 
uuuh. ale hardcore!

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
A ja chciałbym zadać pytanie specjalistom od "przeszczepów". Może zabrzmi to trochę w stylu naszego ulubionego, niejakiego Wiśniewskiego (Panie chroń nasz klub przed takimi), ale jestem zainteresowany tym, czy ktoś kiedykolwiek próbował wsadzić do Poldka jakiś motor z Opla. Np. takie fajne 2,0 8v ze starego, dobrego Rekorda. Przecież ten silniczek też służył jako napęd dla tylnej osi i był bardzo żwawy w swojej pracy.