Osiągi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam proźbe powiedzcie mi co zrobić zeby niepłacić ale zeby był szybszy już z zwiększeniem dawki paliwa jestm do przodu a i prosiłbym krok po kroku. dziękuję wam
  
 
Pytanie co potrafisz... jeśli potrafiłbyś dłubnąć silnik nie zadawałbyś tutaj tego pytania

Najtaniej zmienić kolektor wydechowy na ten od GSI
  
 
a to ja mam w moim sporo zeczy turbinka filter stożkowy szlify w gazniku mod tuning tak to nazwali na tronce tylko pytam się jeszce czy moze być coś innego np.strumiennica
  
 
hmm.. moze zmien reke i sprobuj czy nia szybciej dojdziesz, jesli nie pomoze pojdz do lekarza
  
 
A to ja mam w moim sporo rzeczy turbinka filter stożkowy szlify w gaźniku mod tuning tak to nazwali na stronce tylko pytam się jeszcze czy morze być coś innego np.strumienica.Czy tak dobrze panie "OZZ"
  
 
morz jest wiele, trudno wyczuc
  
 
No może być strumiennica,splanowanie głowicy, wypolerowanie kanałów dolotowych i wylotowych w głowicy, przelotowy wydech, kolektor wydechowy od GSI
  
 
Cytat:
2007-01-05 22:04:56, sepo pisze:
No może być strumiennica,splanowanie głowicy, wypolerowanie kanałów dolotowych i wylotowych w głowicy, przelotowy wydech, kolektor wydechowy od GSI


On chcial zeby byl szybszy, a to co Ty wymieniles procz poczucia ze posiada sie mniej pieniedzy nic wiecej nie zaoferuje
  
 
Chyba się mylisz, te przeróbki wpływają korzystnie na zwiększenie mocy, zmianę dynamiki silnika i uzyskanie lepszego przyspieszenia.

Osobiście uważam że dobrze zrobione 1.6 OHV pogoni każde 1.6 i 2.0 DOHC
  
 
Cytat:
2007-01-08 16:22:43, sepo pisze:
Chyba się mylisz, te przeróbki wpływają korzystnie na zwiększenie mocy, zmianę dynamiki silnika i uzyskanie lepszego przyspieszenia.

Zrob pomiar na hamowni przed i po. Wtedy sie dowiesz co to warte. Oprocz psychicznego odczucia na podstawie tego ze cos zrobiles, to rzeczywistego przyrostu jakiej kolwiek odczuwalnej moczy czy momentu nie bedzie za wiele.
Cytat:
Osobiście uważam że dobrze zrobione 1.6 OHV pogoni każde 1.6 i 2.0 DOHC

Albo masz niemilosiernie ograniczona wiedze na temat silnikow albo jestes zwyklym marzycielem, stawiam ta to drugie..
  
 
Cytat:
2007-01-08 16:22:43, sepo pisze:
Osobiście uważam że dobrze zrobione 1.6 OHV pogoni każde 1.6 i 2.0 DOHC



sprobujemy??
  
 
Cytat:
2006-10-20 19:36:07, Megaman pisze:
Mam proźbe powiedzcie mi co zrobić zeby niepłacić ale zeby był szybszy już z zwiększeniem dawki paliwa jestm do przodu a i prosiłbym krok po kroku. dziękuję wam




wyrzuc wszystko co sie da!
najtaniej bedzie