Z życia Kabulu- łada turbo!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
..łada 2.0 o której pisałem przejdzie niebawem następn a transplantację- dostanie pod machę silnik Lancii Delty 2.0 Turbo..i co Wy na to?
  
 
To będą niezłe jajca mam nadzieje że pojawisz sie tym ładilakiem na najblizszym zlocie Polankowców w Krakau
  
 
..to nie moje-robię przekładkę w ładzie kumpla,wcześniej założyłem mu 2.0 ze skrzynią od Argenty, ale czego się nie robi dla niezłego kopa?
  
 
Cytat:
2003-05-15 21:42:42, Ireq pisze:
..łada 2.0 o której pisałem przejdzie niebawem następn a transplantację- dostanie pod machę silnik Lancii Delty 2.0 Turbo..i co Wy na to?


Ireq wiem jak lata lancia ale Lada z tym motorem to istny wypierdalacz
  
 
kosmos
  
 
poprostru znależliśmy na zabitej dechami wiosze taki silnik-goście nie wiedzieli co to wogóle jest..
  
 
ja pierdole! uwazaj, zeby ci przedniej szyby nie wcisnelo do srodka.
pagan
  
 
Ach, moze uznacie mnie za zboczenca, ale chcialbym polizac ta Lada (cznice )
  
 
..heh jeden z mośków twierdzil że to turbodiesel- bo widział podobne w Golfie szwagra!a silnik jest z rozbitej Lancii którą przywlekli na złom
  
 
Jaka Pała Widział taki w golfie
  
 
mnie wystarczy to co robił przy pomocy zwykłego a o doładowanym to lepiej nie mysleć
  
 
maszynka do robienia dzieci..... ale pogadamy, jak to bedzie zrobione i bedzie jezdzilo
  
 
..motorek palce lizać! 204KM i 300Nm.. turbina Garret, sprężarka Air Research,regulowany bypass sprężarki, zawór nadmiarowy ,intercooler wielkości chłodnicy ,całość pasuje do skrzyni Argenty jak z niej zdjęte(dobrze że skrzyń mamy kilka bo nie wiem ile wytrzyma miesiąc? tydzień a może dzień???)

[ wiadomość edytowana przez: Ireq dnia 2003-05-17 01:45:01 ]
  
 
Bandyta na drodze nic dodac nic ująć
  
 
kiedyś jeździłem Themą 2,0ie turbo i wiem, co to potrafi
  
 
Cytat:
2003-05-17 10:24:23, Mokry pisze:
Bandyta na drodze nic dodac nic ująć



Przypomnij sobie co Passi robił ta ładzianą z atmosferycznym silnikiem na pasie w czyżynach a co teraz bedzie
  
 
a teraz dosyć zachwytów- bede musiał rozp.. całe auto żeby to zmieścić, m in cofnąć ścianę groidziową o 25 cm w częściśrodkowej, nie wspomne o wzmacnianiu całego auta i zmianie tylnego zawieszenia..ale w 3 tygodnie bedzie jeżdzić
  
 
teraz nie bedzie sensu jezdzic tym na czyżyny ,boby tylko palila gume przez te 200 m ..teraz to raczej Modlin..
  
 
Cytat:
2003-05-17 11:47:14, Ireq pisze:
a teraz dosyć zachwytów- bede musiał rozp.. całe auto żeby to zmieścić, m in cofnąć ścianę groidziową o 25 cm w częściśrodkowej, nie wspomne o wzmacnianiu całego auta i zmianie tylnego zawieszenia..ale w 3 tygodnie bedzie jeżdzić


Ireq tu chodzi o Lade żyguli??
  
 
Cytat:
Przypomnij sobie co Passi robił ta ładzianą z atmosferycznym silnikiem na pasie w czyżynach a co teraz bedzie


No miał problemy ze startem bo tak paliło gumki