Jak to SerU z Mroziem opony jechali testować...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W związku z zakupen przeze mnie nowych felg BBS 6JET 13 wraz z oponami 205/60/13 po ich założeniu za radą Mrozka pojechaliśmy zobaczyć jak się autko drogi trzyma Wrażenia na początku były mieszane bo strasznie uciekał tył na zakrętach. Dopiero jak zobaczyłem na licznik przy jakiej prędkości rzuca tyłem doszedłem do wniosku, że samochód trzyma się wręcz pięknie. W drodze powrotnej do siedziby SMP zauwazyłem na wiejskim podwórku zielonego borewicza z kartką Sprzedam . 100 metrów dalej wykonałem nawrót na szorstkim asfalcie za pomocą drugiego biegu paląc przy tym świeżo założone oponki 205 i pojechaliśmy go zobaczyć. Po 5 minutach był już na holu i podążał do siedziby SMP z Mroziem za kierownicą Borewicz jest zielony, pochodzi z 82 roku i ma w pięknym stanie blacharkę jak na ten wiek ( pęknięta podłużnica z tyłu z prawej strony w skutek dołożenia 3 pióra długości pierwszego-robota na 2 godziny migomatem i troszkę skorodowane tylne lewe nadkole-z zewnątrz blachy gitarra )
Co ciekawe ma silnik 1.5 z łańcuchem rozrządu Koszt zakupu to 400 zeta Na razie nie powiem, co chcę z niego zrobić

fotki: http://2fast4u.w.interia.pl/borew/borewicz.htm
  
 
Ten Borewicz ma fajoski pasek na tylnym błotniku. Za 400 zł... to i tak w super stanie ta bryczka jest. Seru chwała Ci za kolejnego uratowanego stworka rodem z Fso.
  
 
Cytat:
2003-05-16 19:49:39, Waga pisze:
Seru chwała Ci za kolejnego uratowanego stworka rodem z Fso.



Jeszcze nie wiemy co zamierza SMP a więc nie wiadomo jaki będzie jego los
Z tym że możemy przyjąć że w tą budę zapewne włożone będzie DOHC
  
 
Heh. Na pewno nie pójdzie na żyletki a wręcz przeciwnie. Nowy kolorek, nowy silniczek ( na razie tajemnica jaki ale powiem, że to będzie SMP Show Car ) O stanie robót na bieżąco bedziemy informować

[ wiadomość edytowana przez: SerU408 dnia 2003-05-16 20:13:37 ]
  
 
Cytat:
2003-05-16 19:58:29, SerU408 pisze:
O stanie robót na bieżąco bedziemy informować


byle tylko nie na stronach badziewnej interii, bo ciagle "transfer przekroczony"
  
 
Cytat:
2003-05-16 20:24:57, Plush pisze:
byle tylko nie na stronach badziewnej interii, bo ciagle "transfer przekroczony"


Kto pierwszy ten lepszy
  
 
Kolejny Poldas uratowany
  
 
Cytat:
2003-05-16 20:24:57, Plush pisze:
byle tylko nie na stronach badziewnej interii, bo ciagle "transfer przekroczony"


właśnie ja z góry proponuje miejsce w naszym dziale - Nasze Relacje
---------------
POLONEZA CZAS ZACZĄĆ - powiedziała rdza do rdzy
  
 
Takim to dobrze, ech. Jadą, kupuja rarytas, przerabiają Go. Jak ja Im zazdroszczę.
Pozdrawiam SMP.
  
 
Proponuję dorobić mu rozkładane skrzydła i ....
  
 
Chowane podwozie też będzie
  
 
To będzie najszybszy jeżdżący Poldek w Polsce – nie miejcie złudzeń ze swoimi 1.4 16V . Zresztą Serowe 2.0 objeżdża je z każdej strony jak chce . A SerU to już spał spokojnie przez jakiś czas nie będzie – przynajmniej dopóki chociaż nie znajdzie odpowiedniej pikawki do tego auta. Oj, będzie z niego wymiatacz – w każdym razie prędkości max chyba nie odważę się filmować .
  
 
Jestescie pokopani... i to jest wlasnie piekne!!!
  
 
Borewicz SMP - "Pogromca dresow"
  
 
Cytat:
2003-05-18 17:34:50, MaciekW pisze:
Borewicz SMP - "Pogromca dresow"




heheheee, moze wystawicie delegacje na wyscigi na 1/4 mili...
  
 
SerU kirowca, ja obok z kamerką
  
 
Cytat:
2003-05-18 19:12:32, Piotrek389 pisze:
SerU kirowca, ja obok z kamerką



A dla Mrozka miejsca juz nie będzie
  
 
Obawiam się, że nigdy nie przeprowadzimy testu prędkości maksymalnej bo to będzie szaleństwo i musielibyśmy przerobić licznik zeby pokazywał w milach, to wtedy pewnie go nie zamkniemy Poza tym ten Borewicz będzie miał tylko dwa fotele z przodu i ciemne szybki z tyłu Z resztą ciemne szybki z tyłu już ma

  
 
Cytat:
2003-05-18 15:53:07, Mrozek pisze:
To będzie najszybszy jeżdżący Poldek w Polsce – nie miejcie złudzeń ze swoimi 1.4 16V . Zresztą Serowe 2.0 objeżdża je z każdej strony jak chce . A SerU to już spał spokojnie przez jakiś czas nie będzie – przynajmniej dopóki chociaż nie znajdzie odpowiedniej pikawki do tego auta. Oj, będzie z niego wymiatacz – w każdym razie prędkości max chyba nie odważę się filmować .



jak sie wkurze to poprosze brata o przywiezienie z anglii silnika serii K 1.8 rovera i wtedy zobaczymy kto nie bedzie mogl spac, aha i my zawsze mozemy startowac w konkurencji na najnizsze zuzycie paliwa i bezawaryjnosc
  
 
Poproś. Potem go przeklniesz ze to zrobił. Widziałem fabrycznie zrobionego FSO PN 1.8 16V (roverek oczywiście) i zakres przeróbek troche mnie zmartwił...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."