Toyota AVENSIS Stiopy46

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w tym tygodniu wkoncu znalazlem dokladke do zderzaka do swojego awensisa od innego samochodu wienc trzeba bylo troche poprzycinac i pokleic potem bende gruntowal zobaczymy jak wyjdzie

[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2007-07-31 20:13:53 ]
  
 
no to czekamy fotki fotki
  
 
oki tylko wrzuce zdiencia do serwera potem tu
  
 
Ja się noszę z zamiarem dołożenia jakiegoœ delikatnego spojlerka nad klapš bagażnika. Ciekawe czy tylko na zamiarach się skończy...
  
 
Dajcie spokój - psuć ładne autko spojlerami...
  
 
jak zobaczycie to ocenicie mi sie podoba to kwestia gustu a onich sie nie dyskutuje nielubie jezdzic takim samym ja inni lubie indywiduoalnosc
  
 


[ wiadomość edytowana przez: stiopa46 dnia 2006-11-05 16:02:45 ]narazie to przymiarki do przerubki trzeba podocinac pozniej wstawie po przerubkach

[ wiadomość edytowana przez: stiopa46 dnia 2006-11-05 16:04:26 ]
  
 
hmmm nienajgorsze , ale ocenie jak bedzie spasowane i pomalowane
  
 
efekt może być ciekawy

tylko zawsze mnie zastanawia jak wyggląda podjazd takim samochodem pod krawęznik
np na parkingu
  
 
Cytat:
2006-11-05 15:59:37, stiopa46 pisze:
narazie to przymiarki do przerubki trzeba podocinac pozniej wstawie po przerubkach



Łomatko!!!
Wszystkie krawężniki Twoje...
  
 
o kurcze. Nie no będzie fajnie wygladało ale ja osobiście muszę mieć wysokie auto: krawężniki, progi zwalniajace a zimę śnieg - mogłabym traktorem jeżdzić
  
 
po docinaniu i poklejeniu niewiele sie zmienil ale teraz pasuje po gruncie lakier najsmieszniejsze ze maluje pistoletem na odkurzacz i nawet wychodzi aco do krawenrznikuw na tych 17'' i tak niemoge podjerzdzac wienc musze uwarzac gdzie parkuje ale o obnirzeniu alta moge zapomniec bo nawet do gararzu bym niewjechal choc jeszcze i z tym nie prubowalem puzniej nastempne wysle

[ wiadomość edytowana przez: stiopa46 dnia 2006-11-06 13:50:50 ]
  
 
tak wyszlo po lakierowaniu ladnie kolorek oki polysk tez i to wszystko kiepskim sprzentem da rade

[ wiadomość edytowana przez: stiopa46 dnia 2006-11-07 17:02:11 ]
  
 
to zakładaj
i pokarz jak wygląda na toyce
  
 
oki tylko bendzie bardzo nisko przy tym standardowym zawieszeniu zobaczymy zaras wysle toyotke w neglirzu a ktos zgzgadujcieadnie ile trzeba odkrencic srubek zeby zdianc zderzak
  
 
Kurcze odkurzaczem malowac to jest cos ,

ile srubek hmmm , bez nadkoli z 10
  
 
bez nadkoli ale zato trzeba zdemontowac oslone silnika bo jest dokrencona do zderzaka mialem kiedys kadeta tam bylo na 2 tu jest okolo 20 bo stracilem rachube pierwszy ras zdiencie i zalorzenie zajelo mi kolo godziny teras 15 minut samo zdiencie
  
 
nastempne zdiencie bendzie ze spojlerkiem zamontowanym

[ wiadomość edytowana przez: stiopa46 dnia 2006-11-07 17:40:15 ]
  
 
tak sie patrze i widze ze mocowanie podobne jak w Carinie , a wszystkiego razem rzeczywiscie wyjdzie kolo 20
  
 
bo w sumie od kari inna jest tylko buda podzespoly k konstrukcia pewno po niewielkich zmianach