Imobilaiser

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Zwracam się do Was z zapytaniem czy można jakoś ominąc imobilaiser ponieważ kolezka zgubił mi dość nietypowo sam sam moduł z kluczyka i mam teraz niezły problem. Słyszałem o jakimś kablu przy bzpiecznikach który trzeba podłączyć do masy ale czy to prawda. dodam że bez problemu mogę zrezygnować z imobilaisera. Będę wdzieczny za każdą nawet najmniejszą naprowadzającą odpowiedź . Pozdrawiam zmotoryzowanych w Corsy
  
 
Witam, jeżeli chodzi o pestkę na dotyk, taką bryloczku przy kluczyku to można to wyciąc, jak montowałem lepszy alarm to kazałem to wyciąć bo wnerwiało mnie że mam pilota i pestkę na dotyk, po co tyle zbednych czynności, po demontażu okazało się że jest to puszka podobna do centralki alarmu, zlecił bym to jakiemuś elektrykowi od alarmów bo to jest wpięte w kilka obwodów elektrycznych które trzeba
po wycięciu połączyć na stałe
ALE PAMIęTAJ żE AUTO BęDZIE BEZBRONNE I SZYBKO POMYśL O JAKIMś ZABEZPIECZENIU jeżeli chodzi o moduł montowany lub zalewany w kluczyk to niestety nie wiem co w takim przypadku, pozdrawiam