Mydelniczki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pewnie niektorzy z was widzieli reklame w tv. Chcialbym was zachecic do wziecia udzialu w tym szalonym wyscigu . My tzn patrz w podpisie juz zglosilismy swoj team a im wiecej bedzie tym bedzie ciekawiej . Szczerze mowiac macie spore szanse gdyz macie tu wielu zdolnych konstruktorow na forum.

szczegoly MYDELNICZKI

pozdr
  
 
FSOAK Rally Team ?
  
 
jestem za, mozna by sie zarejestrować i np na zlocie w szczakach pogadać i omówić szczeguły naszego bolidu.

Kazdy przeciez ma cos tam w garazu co by sie przydało.

Jak potrzebny kiedrowca na start to ja sie piszę...
  
 
Ok ja moge dac opony. Jestem jak najbardziej za
  
 
Cytat:
2003-05-19 19:20:48, SPAjK pisze:
Kazdy przeciez ma cos tam w garazu co by sie przydało.




Ja mam używany docisk sprzęgła wraz z tarczą od poldka i mogę dorzucić jeszcze łuskę od pocisku artyleryjskiego oraz kanistry które zalegają mi w garażu, jeszcze pamiętające trudne czasy paliwowe
  
 
Cytat:
Poza siłą mięśni - Twoich i Twojej załogi - niedopuszczalne są żadne źródła napędu: śmigła na gumę, napęd rakietowy, jakiekolwiek silniki ani nwpęd rowerowy (pedały, łańcuch itp.). Musisz również zadbać o sprawne hamulce. Powinny one pracować niezależnie od układu kierowniczego i działać przynajmniej na dwa koła.


Docisk sprzęgła chyba sie tu nie przyda,skoro silnika być nie moze.Pozatym pojazd max.80 kg moze ważyc,wiec ta łuska,hmm,troche ciężka pewnie jest
Pzdr Grzesiek
  
 
pomysl jest niezly... ja moge dorzucic zbiorniczek wyrownawczy plynu i stare wycieraczki...
  
 
Podpisuje sie pod tym , pomoge zbudowac i jesli to co gdzies tu mi sie poniewiera sie przyda to bierzcie i jedzcie z tego wszyscy

Jak najbardziej za ))
  
 
Pomysł bomba. Moznaby nad tym pomyśleć. Sam dokładam kilka gratów i jakby coś parę złoty na rejestrację, koszty transportu, materiał itp
  
 
mam dach od poloneza i kilka opon a do tego stary siewnik i sieczkarnie ręczną
  
 
heheh 3 kolowiec. jak najmniejsze kola rama z super lekkich stopow kiera od roweru hamulec jak w rowerze 3 linki wyregulowana sila przod/tyl obudowa wedle gustu ale super lekka i juz jest ;]
  
 
Nie wiem czy dzieki Wam ktos zbudowalby mydelniczke, ale zbiorke zlomu mozna by smialo przeprowadzic
  
 
Moze by udało sie złożyć coś takiego :



a tak poważnie termin przyjmowania zgłoszeń mija 31.05 także czas nagli
  
 
no wlasnie, trojkołowiec rozwiązuje problem całego układu kierowniczego, hamulce rowerowe zawsze sie przydadzą, zresztą proponuje jako koła użyć tych rowerowych bo prościej z montażem i hamulcami. Mam Wigry 3 na rozbiórkę, z przerzutką

Tylko co do kształtu? Koń, krowa? Może wyrzutnia pocisków SCUD?

SPAjK
Zespół mały ale zgrany, trąbka, pompka i organy
125p i jego Cylindry...

[ wiadomość edytowana przez: SPAjK dnia 2003-05-22 00:33:27 ]
  
 
no to sie zapisujemy, ja daje dwa kola od malucha z łysymi oponami (prawie jak slicki ) i moze jeszcze sie cos znajdzie.
  
 
Co do ksztaltu ... moze polonez ?
  
 
Ale zglaszamy sie jako region, czy jako caly klub? Jako caly klub moze byc ciezko sie spotkac i cos zmontowac...
  
 
Cholera a mialem lekko nadlamany , prawie niezauwazalnie zderzak od plusa ( Kurde no zebym wiedzial to bym go nie wywalal
  
 
To ja dam coś większego. Lekko przekoszoną budę z evo III

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Ja mogę się zająć logistyka Przyczepka,laweta... itd.