ZAGADKA - CRIMSON ROOM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie chce sie podpinac pod podobny watek dlatego utworzylem ten.
Widze,ze wszystkim spodobaly sie zagadki, wiec trzeba troche podniesc ich poziom zaawansowania. Dlatego proponuje kolejna serie japonskich zgadywanek. Piszcie swoje opinie i doswiadczenia ale nie sposob jej rozwiazania. Niech kazdy sie bawi jak mu wygodnie, ale niech ma swiadomosc, ze doszedl do tego wlasnym sprytem.

Na poczatek proponuje najlatwiejsza CRIMSON ROOM

CRIMSON ROOM
  
 
No tak mam 3klucze pudelko na cd kabel do radia obraczke wszystko co mozna znalezc tylko co dalej?
  
 
szukaj dokladniej
  
 
ja mam juz 3 klucze, kable, kasete, dwie obraczki, baterie, puste pudelko CD, jakas kartke z adresem http ogladnelam filmik z czerwonego pudeleczka i dalej co....., drzwi sie nie chca dalej otworzyc.....
  
 
kiedyś to było na OKP, chyba potryk wtedy to zapodał, sprytny znajdzie tam wskazówki
  
 
mam tak:
pudelko czerwone
puste pudelko po plycie cd
3klucze
cos bialego wyglada jak zapalka(wklada sie w to czerwone pudelko)
obraczke (tez wpakowalem w czerwone pudelko)
cos niebieskiego wyglada jak bateria
kasete
kable
i kartke z zapiskiem adresy url.
wiem ze jeszcze druga obraczka gdzies musi byc ale znalezc jej nie moge
wogle ciezko sie po tym pokoju porusza
  
 
i utknelam, nic wiecej juz nie znalazlam i nie wiem co dalej.......
  
 
Ufffff, dotarłem do napisów końcowych i ankiety z gratulacjami
  
 
Ja tez utknalem
  
 
Ciezko sie obraca i zaglada po tym pokoju beznadziejnie troche
  
 
addasiek
powiedz chociaz czy czegoś mi jeszcze brakuje do zebrania poza tym co juz znalazlam. Bo nie wiem czy mam cos z tym kombinowac czy szukac czegos jeszcze.

  
 
Cytat:
2006-11-27 22:09:40, dafi23 pisze:
addasiek powiedz chociaz czy czegoś mi jeszcze brakuje do zebrania poza tym co juz znalazlam. Bo nie wiem czy mam cos z tym kombinowac czy szukac czegos jeszcze.


Skoro już oglądałaś film to jesteś bliska rozwiązania zagadki i wyjścia z pokoju. Musisz się przyjrzeć filmikowi, tam jest ukryte rozwiązanie. Powodzenia
  
 
Czyli mam szukac jeszcze plytki zeby mogl sobie potanczyc tak??????

a czy da sie zagladnac pod łózko???


[ wiadomość edytowana przez: dafi23 dnia 2006-11-27 22:39:29 ]
  
 
Cytat:
2006-11-27 22:37:33, dafi23 pisze:
Czyli mam szukac jeszcze plytki zeby mogl sobie potanczyc tak?????? a czy da sie zagladnac pod łózko??? [ wiadomość edytowana przez: dafi23 dnia 2006-11-27 22:39:29 ]


Szukaj kasetki żeby mógł potańczyć. Jeżeli włączysz film to znaczy że znalazłaś wszystkie potrzebne elementy do tego momentu. Do następnego etapu musisz dojść przy pomocy filmiku.
  
 
Koniec zabawy powiedziało google
KLIK

Kod do sejfu trzeba sobie pobrać ze stony której adres jest do góry kołami na karteczce.
  
 
tylko że ten kod nie działa....
i co dalej.....
  
 
Cytat:
2006-11-28 22:07:42, dafi23 pisze:
tylko że ten kod nie działa.... i co dalej.....


kod musisz wpisać ze strony z tej kartki, tylko za pierwszym razem musisz wpisać prawidłowy kod bo może później sejf się nie otworzyć (ja tak miałem) a później to jak w opisie
  
 
udało mi się w koncu, wczoraj rzeczywiscie najpierw wpisalam bledny kod i dopiero pozniej probowalam z prawidlowym i nie dzialalo. Dzis sie udalo. W sumie nie bylo to takie trudne tylko trzeba bylo pomyslec. Juz wczesniej probowalam wejsc na ta strone z kartki ale jakos nie wychodzilo mi to nie wiem czemu.

Pozdrawiam i dzieki za pomoc.
Aska
  
 
Ejjjj dobra bo ja wsio mam i juz jest mprzy sejfie i wpsuje ten kod 1994 i sie nic nie dzieje ile macie kluczykow??bo ja mam 3 i wszsytkie sa juz wyklorzystane, i szlak jasny mnie trafia bo chce juz isc spac i nie moge bo nie moge wyjsc z tego pokoju!!
  
 
sebanek

kod do sejfu znajdziesz na stronce z kartki gdzie jest napisany adres http do gory nogami. Musisz go wpisac za pierwszym razem poprawnie.