Chyba wielki problem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie, chyba mam wielki problem chodzi o to ze 2 tygodnie temu zmienilem sprzeglo, po tygodniu pojechalem na przeglad tzn zmiana oleju, filtru,swiec i klockow chamolcowych. Po tym wszystkim zaczela sie zapalac zolta lampka od elektroniki silnika(moze 6 razy po pare sekund na przelomie tygodnia), nie wiem moze przypadek, 2 dni temu lampka zaswiecila sie na stale i zaczelo szarpac silnikiem a obroty utrzymywaly sie na 1.5 tysiaca i nie spadaly. Zadzwonilem do znajomego ktory podpial mnie pod komputer. pozniej powiedzial ze moze byc problem z komputerem lub zaworem (dla mnie to ciemna magia) pozniej cofnal silniczek krokowy i wszystko sie uspokoilo tylko nznajomy zaznaczyl ze wszystko moze sie powtorzyc. Nie wiem co mam robic on powiedzial ze to powazna sprawa. prosze o pomoc i jakies rady. nie chce sprzedawac tego samochgodu ale nie wiem jaki koszt moge poniesc naprawy . Dziekuje z gory i pozdrawiam
  
 
Witaj, jeżeli jest tak jak mówisz, że po ruszeniu silniczka krokowego wszystko wruciło do normy no to przecież ewidentnie jest ta przyczyna, może zwyczajnie zacioł się z brudu, wymianę silniczka krokowego przez takie i inne obiawy przerabiam w oplach raz w tygodniu, można to wyczyścić ale najlepiej wymienić na nowy, jak kupisz na allegro w firmie MOTOMAXIMUS to zapłacisz 69 zł i napewno
dopasują ci odpowiedni, zapraszam na nominalny@wp.pl jeżeli chcesz to zrobić sam w 20 min to napisz to wyślę ci fotki z opisami, prościzna,
ja u siebie latem wymieniłem i już 20 tyś km nic sie nie dzieje, nie daj się naciągnąc na cene w sklepie, ten sam zamiennik kosztuje 180 zł
pozdrawiam i zapraszam.