Potrzebna pomoc z Warszawy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Mam do klubowiczów z Warszawy prośbę, czy znalazłby się ktoś,z okolic centrum, który mogby mnie podrzucić z Warszawy Centralnej do Warszawy Zachodniej na pks-a ?
Muszę w piątek wieczór (1.12.06 r ) jechać pod Warszawę,dokładnie 83 km w stronę Ostrołęki. Muszę dużo rzeczy ciotce zawieźć i po prostu glupoa sprwa ale ten bagaż dosyć ciężki jest i nie dam rady z warszawy centr. dojechac komunikacja miejsca an dworzec zachodni .
I tak chciałabym Was warszawiacy prosić o pomoc w tej sprawie.

pozdrawiam
  
 
heh, a Rodzyna to fajowa kobitka jest więc do roboty yy tzn do pomocy warszawiaki

Pozdrowionka i powodzenia
  
 
nie znam ale moze poznam, planujemy wizyte w stolicy
  
 
nie jestem z centrum zwlaszcza Wawy ale bede poznym popoludniem lub pod wieczor smigal troszke po interesujacych Cie rejonach Wawy, wszystko kwestia o ktorej masz PKSa

jak cos namiary na mnie w profilu
  
 
A kolega PeterCrazy bardzo mily wiec gwarantuje Rodzyna ze dostarczy Cie w odpowiednie miejsce na czas i dopilnuje zebys wsiadla w autobus
p.s
Soczewa Warszawa jest duza
  
 
Forest dzięki za pozytwny komentarz w strone mojej osoby

No więc tak.. ja z Lublina planuje wyjechac tak ok 16:45, max o 17 ! Busik jesli sa dobre warunki na drodze jedzie tak z 2 godzinki.Wiec ok 19 bylabym na Jana Pawla ! Tam,gdzie za3mujje sie POLSKI EXPRESS
O 19:30 mam pks z dworca zachodniego na trase - Ostrołęka - ! [
Ostatecznie to sie z kimś na Gg umówie ! Bo do jutra wieczór musze juz wiedziec na 100%

pozdrawiam i dziękuje za odzew


[ wiadomość edytowana przez: Rodzyna dnia 2006-11-29 19:55:10 ]
  
 
Do WWA sie jedzie 2,5 h. Sprawdzone szczególnie jak są korki, a często można je spotkać niestety. A jak trafisz na kierowce w Misurze Pana Józka to pewnie z 5 h Lepiej sobie załóż z 30 min rezerwy. Takie tylko koleżeńskie rady PZDR
  
 
Sluchaj,naprawde raz udalo sie jechac 2 h i 15 min
No ale nie ważne...no ale dzięki za radę- skorzystam


Temat juz NIEAKTUALNY! Znalazła się osoba która mi pomoże. Dziękuje Wam wszytskim za zainteresowanie i gorąco pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Rodzyna dnia 2006-11-30 07:54:57 ]