CALIBRA - teledysk :-(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
teledysk

aj, szkoda gadać, paru bucy dorwało się do sprzętu i skręcili coś takiego co.........

Sam poruszam się jeszcze Calibrą choć zmieniam auto i nie uważam tego teledysku za śmieszny, choć pewnie przedstawiciele innych marek twierdzą inaczej!!!
Nie wszyscy ludzie poruszający się Calibrami są tacy jak tu opisują ich w tym teledysku.

  
 
eee? lamusy sami sie osmieszyli chyba Ciekawe czym oni smigaja tatusiowym golfem? czy polonezem?
  
 
wg mnie jest o calkiem zabawne.. i juz stare... prawie kazdy w szczecinie zna ' kalibra tim, je! '... a co by nie mowic troche prawdy w tym jest, bo 3/4 calibr jakie widze to plastikowe gowna z 2.0 8v ktore stoja w miejscu zamiast jechac...
  
 
mnie sie ogolnie klip podoba poniewaz kolesie nie osmieszaja wlascicieli calibr tylko matolow co bez pomyslunku napie*dalaja roznego rodzaju shity i szczyca sie "tuningiem" sam pod szkola mam masakrycznie zrobiona calibre
  
 
KATZ
Z wszystkim się zgodzę, po za tym 2.0 8v co niby stoją w miejscu!!!
Te silniki po za tym że są strasznie bezawaryjne to jeszcze potrafią nie jedno auto objechać.

żółwik
A widzisz, my wiedząc jak jest tak to odbieramy, ale większość ludzi odbiera to w ten sposób że wszyscy co mają calibry są dresami i matołami.


Osobiście znam ludzi poruszających się Calibrami z klubu Calibra Group i nie są to buraki, jest to klub który weryfikuje osoby chcące przyłączyć się do w celu odrzucenia tak zwanych „buraków” i to mi się naprawdę u nich podoba, a ludzi są bardzo w porządku
  
 
Przed otworzeniem granic Opel Calibra była zjawiskiem na drogach.
Teraz czasem mam wrażenie, że w marketach jest na nie promocja.
Kiedyś widziałem jak koleś pod Płockiem sprzedawał Z Calibry grzyby!!!!

I jeszcze jedno ....jak widzicie Calibrę to na 90% jest to 8V i to jeszcze na gaz!
Zobaczyć wersje 4x4 Turbo to rzadkość. A samochód ma "pierdnięcie".

W tym miejscu pozdrowienia dla Junixa!!

  
 
dokładnie tak jak napisał GSI.
Mi się od zawsze Cali marzyła, głównie ze względu na światła (nieliczny przykład dobrego wkomponowania seryjnych świateł w sportowe nadwozie) i bezramkowe szyby. Na razie nie stać mnie na dwa samochody a jak patrzę na te kilogramy szpachli i plastiku poprzyklejane na dziko to obawiam się że jak mnie bedzie stać na dwa wozy to Calibry bez przeróbek nie będę w stanie kupić :/
  
 
Dokladnie, pamietam jak kilka lat temu chodzilismy z kumplami i Calibra to bylo zjawisko i marzenie a teraz naprawde ciezko znalezc jakas ladna, najladniejsze sa chyba te seryjne na ladnych felach A odnosnie Cali 2.0 to zapraszam tutaj . Ale swoja droga ta na tym filmiku (kiepskiej jakosci BTW) jest calkiem nawet niczego sobie
  
 
nie powiem calibra to ladne auto , ale mi sie kojazy z mlodymi gnojkami i niepowaznymi ludzmi... ajak widze jak niektorzy tuninguja te swoje autka to poprostu "zal dupe sciska", to jest typowy przyklad jak mozna "zniszczyc" ladne auto...
  
 
Trochę inf. o tym wg. wspaniałym samochodzie

"
Opel Calibra - samochód typu coupé zaprojektowany przez Erharda Schnella jako usportowiona wersja Opla Vectry, z którym dzieli płytę podłogową i zawieszenie, odpowiednio utwardzone i obniżone, które w tym modelu współpracuje z kołami wyposażonymi w opony o szerokości 205mm.

Premiera tego pojazdu odbyła się na targach IAA w 1989 roku. W tym też roku zdobyła nagrodę za swój design (pomimo, że seryjna produkcja ruszyła dopiero rok później). Samochód wyróżniał głównie niski współczynnik oporu aerodynamicznego wynoszący Cx=0,26. Auto rzuca się w oczy dzięki charakterystycznej sylwetce: wąskie, płaskie reflektory, linia boczna przypominająca klin, ostro opadająca powierzchnia tylnej szyby i drzwi bez obramowania nad szybą. W 1991 roku z taśm montażowych Opla zjechało 67443 egzemplaży Calibry. W 1993 roku zaproponowano nową gamę kolorów nadwozia i tapicerki. W 1994 r. Calibra przeszła Facelifting i dodano nowy silnik 24V V6 o pojemności 2.5l (170 KM) oraz 24V V6 ECO Tec 2.5l (170 KM). W 1997 roku Calibra została zastąpiona przez Tigrę, a w 1998 na bazie Astry II został zaprojektowany jej następca - Opel Coupé.."

Więcej:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Opel_Calibra

  
 
a tu troszkę o bezmyślności wielu kierowców mających potencjał pod maską:

Calibra DTM


a tu o potencjale Cali Turbo, chociaż wątpie żeby aż tyle pojechała:
Cali TURBO

[ wiadomość edytowana przez: Michaello84 dnia 2006-12-02 11:07:46 ]
  
 
Cytat:
2006-12-02 11:04:53, Michaello84 pisze:
a tu o potencjale Cali Turbo, chociaż wątpie żeby aż tyle pojechała: Cali TURBO [ wiadomość edytowana przez: Michaello84 dnia 2006-12-02 11:07:46 ]

przeciez chyba prędkościomierz mieli dobry?
  
 
Od kiedy pamiętam uwielbiam ten filmik, bardzo śmiechowy. Fakt-kiedyś calibra to była super wypasiona fura ;-] dzisiaj to raczej uważana nieco za wieśniacze. Ale co kto lubi
  
 
Cytat:
2006-12-12 21:16:55, karina pisze:
Od kiedy pamiętam uwielbiam ten filmik, bardzo śmiechowy. Fakt-kiedyś calibra to była super wypasiona fura ;-] dzisiaj to raczej uważana nieco za wieśniacze. Ale co kto lubi



Wiesz może uważasz to auto za wieśniacze (choć mówi sie raczej wieśniackie) ale w pewnym stopniu to jest klasyk i przejdzie do pamięci wielu osób niż jakieś tam auto którejś generacji Kogo nie zapytasz o Cali to każdy wie o co sie rozchodzi bez względu na to jakie ma zdanie

Nie chce żebyś mnie zrozumiała źle ale porównuje : zastanówcie sie gdzie jest Niesielsk bez spoglądania na mape ( wieś, duża wieś małe miasto ???)
Ale co kto lubi

Pozdrawiam
  
 
mnie najbardziej zaskoczylo na koncu-juz myslalem ze koniec a tu "opel ist scheise ,opel ist dreck eine kleine bombe und opel ist weg"...........to juz sie nie ma tylko do cali?!
  
 
Cytat:
2006-12-12 21:53:17, CHAOSseba pisze:
mnie najbardziej zaskoczylo na koncu-juz myslalem ze koniec a tu "opel ist scheise ,opel ist dreck eine kleine bombe und opel ist weg"...........to juz sie nie ma tylko do cali?!


Ale nie którzy nie trybią
  
 
Cytat:
2006-12-12 21:37:43, Zielu pisze:
ale w pewnym stopniu to jest klasyk i przejdzie do pamięci wielu osób niż jakieś tam auto którejś generacji Kogo nie zapytasz o Cali to każdy wie o co sie rozchodzi



Powiem tak. Cali kiedyś był samochodemmoich marzeń. Teraz jako że wolę troszkę młodsze auto to marzę dość realnie o Astrze G Bertone Coupe. Sylwetka podobna Tylko jednego nie ma Astra co miała Cali. Współczynnik oporu powietrza Cx-27. Do dziś seryjnie produkowane auta mają problem żeby taki wynik osiągnąć. Tak w ogóle to chyba na palcach jednej reki można by takie auta policzyć.


Cytat:
2006-12-12 22:26:48, Zielu pisze:
Ale nie którzy nie trybią



Dokładnie tak
  
 
Oho, widzę że Zielu się zdenerwował i próbował być niemiły. Zignoruję. Jakoś wolę mieszkać w małym miasteczku aniżeli w brudnym mieście, zresztą od kiedy ocenia sie człowieka po miejscu zamieszkania hehe A tak apropo to uważam, ze mój opel też jest wieśniaczy Widać, każdy człowiek ma różne poglądy
  
 
A mnie Cali jeszcze parę lat temu bardzo sie podobała i chciałem ją mieć ale mam SENIA !!!
Filmik spoko- nie jedna furka tak skończyła. Pełno tego w sieci. A co do wiosek i miast to ja sie pytam : JAKIE TO KU......A MA ZNECZNIE BO NIE TRYBIE
  
 

"Wies to stan umyslu a nie miejsce pochodzenia"
a tu kilka w podobnym kilimacie:
"Dzwon podstawą tuningu.. "
"Samochod jest jak MediaMarkt, nie dla idiotow"
"Baba za kółkiem - termin nie związany z płcią kierowcy"