Aktualizacja profilu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako moderator tego forum, chciałbym zapobiec przyszłym i obecnym zgrzytom w temacie posiadania bądź użytkowania samochodów marki Lada przez Klubowiczów i osoby zasiadające w Radzie LKP, dlatego proszę wszystkich o uaktualnienie danych na temat posiadanego pojazdu i oraz jego fotek.
Dane te także będą przydatne w tworzeniu galerii klubowej na naszej stronie.
  
 
czekamy na aktualizacje
  
 
Koledzy a jak mam wam zaktualizowac fotki niby zrobic sobie rundke do Garbowa i spowrotem raptem 5000 km i zrobic nowe fotki czy to chodzi o tych co sprzedali auto i kupili drugie. Fotki moje są aktualne więc prosze z nich korzystac. Użytkownik-Posiadacz sprawa do rozstrzygniecia po przesłaniu zdjęć dowodu rejestracyjnego he he
  
 
Cytat:
czy to chodzi o tych co sprzedali auto i kupili drugie.


tak właśnie chodzi o te osoby,
  
 
Cytat:
2006-12-23 12:09:04, MENDEL pisze:
Koledzy a jak mam wam zaktualizowac fotki niby zrobic sobie rundke do Garbowa i spowrotem raptem 5000 km i zrobic nowe fotki czy to chodzi o tych co sprzedali auto i kupili drugie. Fotki moje są aktualne więc prosze z nich korzystac. Użytkownik-Posiadacz sprawa do rozstrzygniecia po przesłaniu zdjęć dowodu rejestracyjnego he he

zadzwon do taty ze arsen przyjedzie i na tydzien łade wezmie bo trzeba fotki porobic
  
 
Cytat:
2006-12-23 13:18:02, arsen pisze:
zadzwon do taty ze arsen przyjedzie i na tydzien łade wezmie bo trzeba fotki porobic


He he ładki to ci nie da bo dostał zakaz użyczania osobom nieupoważnionym do prowadzania tego pojazdu ale na sesję zdjęciowa zapraszam wiesz gdzie to trafisz.
  
 
Cytat:
2006-12-24 12:34:25, MENDEL pisze:
He he ładki to ci nie da bo dostał zakaz użyczania osobom nieupoważnionym do prowadzania tego pojazdu ale na sesję zdjęciowa zapraszam wiesz gdzie to trafisz.

i co w garazu bede fotkował pojedziemy na bobowiska po piaskach posmigac albo na kopalnie do kurowa
  
 
Kurna molek cos nie widac chetnych do aktualizacji.......
  
 
Cytat:
2006-12-26 17:59:19, MENDEL pisze:
Kurna molek cos nie widac chetnych do aktualizacji.......

ja mam aktualny mendel a ty masz bez worków na szybach
  
 
Cytat:
2006-12-28 21:40:17, arsen pisze:
ja mam aktualny mendel a ty masz bez worków na szybach



He he mało powiedziane bo tak mam inne niebieskie halogeny, z przodu mam naklejke klubowa zamiast własnej produkcji, z tylu mam naklejki 2 klubowe, a ostatnio urwal i sie jeden pasek antystatyk z tylu i jeszcze jest zestaw CB, chyba tyle......
  
 
Cytat:
2006-12-23 10:33:31, arsen pisze:
czekamy na aktualizacje



Szanowny panie radny masz totalny nieład w swoim profilu. Czerwona łada w twoim przypadku to chyba juz odległa przeszłosc, jakis wiejski sprzet kaskaderski to nie ten klub , a w dodatku miejscowosć o nazwie miejscowosc. A i zmień te modyfikacje bo "obspawywanie" i "poszerzanie" to brzmi smiesznie jeszcze moze napisz sobie "obhaftowanie" do kompletu.



[ wiadomość edytowana przez: arsen dnia 2007-01-03 19:14:59 ]
[ powód edycji: bo tak ]
  
 
Cytat:
2007-01-01 23:57:41, MENDEL pisze:
Szanowny panie radny masz totalny nieład w swoim profilu. Czerwona łada w twoim przypadku to chyba juz odległa przeszłosc, jakis wiejski sprzet kaskaderski to nie ten klub , a w dodatku miejscowosć o nazwie miejscowosc. A i zmień te modyfikacje bo "obspawywanie" i "poszerzanie"


kolego słownik pjęć rajdowych:
tu sie edukuj

ad pojecie 2

Ad wsk

czerwona łada na zawsze pozostanie moja i dla mnie...

NIE RÓB SYFU BO BEDZIE CIETE
  
 
Cytat:
2007-01-03 12:27:08, arsen pisze:
kolego słownik pjęć rajdowych: tu sie edukuj ad pojecie 2 Ad wsk czerwona łada na zawsze pozostanie moja i dla mnie... NIE RÓB SYFU BO BEDZIE CIETE



No to masz na prawde niezly syf w swoim profilu i nie edukuj mnie na temat samochodow bo w tym temacie to akurat 10 lat sie edukowałem i raża mnie nie precyzyjne wypowiedzi na temat modyfikacji pojazdów. koniec kropka .


[ wiadomość edytowana przez: arsen dnia 2007-01-03 19:14:43 ]
[ powód edycji: bo tak ]
  
 
Cytat:
2007-01-01 23:57:41, MENDEL pisze:
Szanowny panie radny masz totalny nieład w swoim profilu. Czerwona łada w twoim przypadku to chyba juz odległa przeszłosc, jakis wiejski sprzet kaskaderski to nie ten klub , a w dodatku miejscowosć o nazwie miejscowosc. A i zmień te modyfikacje bo "obspawywanie" i "poszerzanie" to brzmi smiesznie jeszcze moze napisz sobie "obhaftowanie" do kompletu.


Zakładając ten wątek nie chciałem tu zobaczyć wytykanek typu "ty masz to a tamto" czy "twoje uto wygląda tak czy inaczej"
ja w swoim profilu mam także foty mojej byłej 07. ale także zamieściłem zdjęcie nowego nabytku. i to było myślą przewodnią aby wszyscy użytkownicy naszego forum zaktualizowali profile o foty ewentualnych nowych nabytków
  
 
A ja jestem za tym zeby kazdy znas miał w profilu to co ma na stan obecny.
Ja wiem sentyment ale pewne rozdziały trzeba zamknac chyba zeby utworzyc w profilu taki punkt jak historia a w nim niech kazdy sobie trzyma to co ma i byłe samochody i motory i nawet rower
  
 
Cytat:
2007-01-03 23:21:14, krzychuk pisze:
A ja jestem za tym zeby kazdy znas miał w profilu to co ma na stan obecny. Ja wiem sentyment ale pewne rozdziały trzeba zamknac chyba zeby utworzyc w profilu taki punkt jak historia



Taki oddzielny punkt na historię to dobry pomysł....


Cytat:
niech kazdy sobie trzyma to co ma i byłe samochody i motory i nawet rower



ale zauważ że świat się nie kończy na forum LKP, jest także forum jednośladów gdzie jest widoczny ten sam profil, czy np FSO albo Peugeot forum, więc nie możemy kazać użytkownikom posiadania w profilu tylko jednej wybranej marki.
  
 
nowłasnie. a nieda sie zrobic zeby w danym forum wyswietlał sie dany profil?
  
 
Cytat:
2007-01-04 08:27:02, krzychuk pisze:
nowłasnie. a nieda sie zrobic zeby w danym forum wyswietlał sie dany profil?


z tym pytaniem trzeba się kierować do motonewsu,
  
 
To przynajmniej na stronie glownej tam gdzie sa auta klubowiczow bedzie porzadek z posiadanymi autami- aktualne zdjecia. Zauważyliscie że tylko my interesujemy sie tą sprawa i nikt z klubu pozatym
  
 

Cytat:
Zauważyliscie że tylko my interesujemy sie tą sprawa i nikt z klubu pozatym



właśnie mnie to dziwi...
tak się przejawia aktywność i zainteresowanie sprawami klubowymi