Poldolot 3-d 2000

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy coś takiego istnieje? Kumpel kupił - BARDZO zgnitego, ale z silnikem w dobrym stanie... I zastanawiamy się czy ten silnik był tam seryjnie czy ktoś go tam wkładał? Niezależnie od tego szykuje się remont . Ten sokobany kolekcjoner ma już 132 2000 i 125 '72 - jeszcze włocha jeśli dobrze pamiętam.

Aha ma jeszcze 125p pick-up podczas remontu - planuje wrzucić do niego 2.0... Maniak .
  
 
Powiedz w jakim kolorze jest ten samochod?
W 2000 roku ogladalem 3d z silnikiem 2.0 DOHC w Tluszczu k. W-wy. Byl koloru brazowego metalik i bardzo zgnity. Wygladal na oryginal. Niestety nie spisalem numeru nadwozia. Jezeli mozesz go podac, to bede wdzieczny. Moze wtedy okazac sie, czy jest to oryginal, czy przekladka.

Kolor oczywiscie nie byl taki jak fabryka dala

Pozdrowka
Adamus

FSO Polonez 1.5 X Coupe Orzechowy Płomień, 1983

Der Polonez: das ist die Weltanschauung und die testet man nicht

[ wiadomość edytowana przez: adamus dnia 2003-05-26 12:10:15 ]
  
 
Były polonezy z silnikami 2000 od fiata 132 ale o ile mi wiadomo to montowali je tylko do samochodów dla potrzeb rządu. Poldków 3d z dwulitrówką chyba nie było
  
 
Poldolota 2000 przejściówkę, oryginał ma mój sąsiad, a co do tego 3d 2000 to na razie nie mam bladego pojęcia o kolorze (bo i tak będzie czerwony ), gdyż dotąd jedynie gadałem z kumplem przez telefon. Ale on swojego znalazł w szopie, w zapyziałej wiosce gdzieś na Mazurach.
  
 
Skombinuj numer nadwozia to Ci powiem, czy oryginalny.

Ten co ja widzialem mial w oryginale lakier zolty, potem byl malowany na ten brazowy, ale i tak bylo wiecej rdzy niz tego koloru.

Zaraz, zaraz czy "zapyziala wioska na Mazurach" moze oznaczac Reszel? Nie dalej jak 3 dni temu dostalem cynk, ze jezdzi tam wlasnie 3d z silnikiem 2.0, moze to ten egzemplarz?

Mam nadzieje, ze mozesz cos wiecej podpowiedziec...

Pozdrowka
Adamus
  
 
Nie to nie Reszel tylko Ostre Bardo - 0,9km od granicy z okręgiem kaliningradzkim, zresztą mój kumpel ma tego poldolota od 5-6 dni. Tylko ja nie mogłem wleźć wcześniej na neta .
  
 
Cytat:
2003-05-26 12:26:37, Quattro pisze:
Poldolota 2000 przejściówkę, oryginał ma mój sąsiad....


To jak sąsiad ma oryginał to po co pytasz czy coś takiego istnieje?
A polonez 3d jak to nazwałes przejściówka z noskiem to polonez coupe
Pozdr
  
 
Samochod sasiada i ten 3d to dwa rozne samochody - przynajmniej ja tak zrozumialem

Adamus
  
 
No nie tak do końca, jak założysz nosek do 3-d to nie wyjdzie z tego Coupe, bo jest jeszcze różnica w szerokości słupka i powierzchni tylnych bocznych okien.
  
 
Cytat:
2003-05-26 15:13:47, arturw pisze:
No nie tak do końca, jak założysz nosek do 3-d to nie wyjdzie z tego Coupe, bo jest jeszcze różnica w szerokości słupka i powierzchni tylnych bocznych okien.


Dlatego chciałem zwrócić uwagę że 3d to nie coupe W tym sensie to miało być powiedziane
  
 
Zgadza się!!! A moj sąsiad ma przejściówkę 2000, ale 5-drzwiową. Aha, wiecie może gdzie można by kupić P Coupe lub 3d, może być do remontu... Względnie tanio (pliss). Silnik może być uszkodzony - poj. dowolna.