[126T] prawie jak B grupa ;]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No więc i na mnie czas....wszystko od początku.....

W roku 1978 mój tata stał się właścicielem maluszka......w skrócie sprawował się dzielnie odwiedził Rosje itp....pod koniec wiadomo psuł się często niestety ale cóż tata dorobił się innego auta i maluszka dał w prezencie ślubnym mojej siostrze która poobijała go z każdej strony (lekkie pukniecia nie z jej winy w sumie ;/) no i raz szwagier nim przydzwonil (skad miał wiedzieć że bmw z świateł nie rusza tak szybko jak maluch :p ) Poźniej maluch stał siostra miała inne auto aż jak miałem 16 lat dostałem go wreszcie i tak się zaczeła moja przygoda z nim

EVO 1

o tym etapie cóż moge powiedzieć młody byłem Fnf nieznałem ;p







EVO 2

Tu nastąpiła przemiana w rajdówke i pierwsze starty w kręciołkach Rally Kraków





Następny kręciołek i już inne zderzaki (jedyne słuszne )




I tak pośmigałem nim troche, ale wiadomo przebywanie z takimi wariatami jak wy skutkuje udarem mózgu.....no wiec zdrowo mnie porąbało i stało się decyzja zapadła pora zbudować Evo 3


EVO 3

W tym miejscu dziękuje Kazie i jego tacie za robote z autem (AUTO GARGAS)
auto niegotowe wiec tylko jedna fotke wam dam

  
 
pokaz wiecej fotek ostatniej przerobki maluszka bo jest bardzo ciekawa i ciekawie zrobione poszerzenia
  
 
No no Yankee widziałem te monstrum na żywo będzie jatka
  
 
Kuwa mac a juz myslalem, ze kolejny klasyk bedzie.

Z niecierpliwością czekam na dalsze wyniki prac :>
  
 
Jestem pod dużym wrażeniem...
Ostatnia fotka jest... delikatnie mówiąc... zaskakująca.
Napisz coś więcej.
  
 
Silnik 2.0 Turbo, zawias przód tył gwint, lekkie klapy będzie klatka off coz, mam nadzieje że srodek też fajnie wyjdzie, ogólnie takie małe pierdzidełko
  
 
2.0 turbo. o kurwa...... a z czego motor i ile kuni ??
 
 
Projekcik naprawde ambitny. Widać że w klubie coraz więcej aut naprawde furious.
  
 
a prawdziwy cel budowy tego autka jest taki:

Cytat:

Yankee:
Bo chce łotac wszystkich dresow w krakowie na swiatlach......




  
 
Cytat:
2007-01-07 23:05:14, Yankee pisze:
Silnik 2.0 Turbo, zawias przód tył gwint, lekkie klapy będzie klatka off coz, mam nadzieje że srodek też fajnie wyjdzie, ogólnie takie małe pierdzidełko


2.0t male pierdzidelko powiadasz??

Cytat:
Bo chce łotac wszystkich dresow w krakowie na swiatlach......


i sa powody do mruczenia

powodzenia przy dalszych dzialaniach szykuje sie niezly sprzecior.
  
 
1 - paskudne poszerzenia
2 - zabijesz sie tym
3 - mogles qrwa wytrzymac do konca i zaskoczyc wszystkich a nie wklejac foty jakis puzzli na kobylkach, spaliles temat
  
 
to może i ja coś tu wkleje bo jutro będzie burzawa hehe
no to coś dla oka:

i jeszcze coś co pewnie coponiektórzy skrytykuja lub powiedzą mądre słowa w stylu to nie wytzryma, ale my z Yankim już wiele razy taklie teksty słyszeliśmy i lejemy na to z cygana hehe dla was chłopaki i dziewczęta
  
 
Jestem pod wielkim wrażeniem!!
a ostatnie zdjęcie to po prostu jest MIODNE!!
  
 


każdy ma swoje zdanie ale Krzychoo uważam że poniekąd jest to mój temat na spółe z Yankim i nie będziemy się sprzeczać tobie się niepodobają i wystarczyło jak raz to powiedziałes więc proszę nie powtarzaj tego teraz przez następne 4 strony, byłbym ci bardzo wdzięczny, pozdro, peace.


[ wiadomość edytowana przez: kaza dnia 2007-01-07 23:51:42 ]
  
 
gratuluje...nic dodac nic ujac. projekt jest piekny, auto juz wyglada bojowo, rozwiazania techniczne zajebiste i nic tylko czekamy na Zvolen i Berg Trophy jak Yankee pokaze jak bolid jezdzi
  
 
hmm dwa takie same wachacze = stale pochylenie kola? Nie chce wiedziec ile kaski poszlo w gwinta lol to ohlins? szczena na podlodze.
  
 
Mi się poszerzania podobają, wszystkim nie dogodzisz. Dla mnie jak to zacznie jeździć to jakiś przełomowy projekt ale i świetna reklama dla Kazy.
  
 
kiedy jest planowany termin ukonczenia ??
i z czego silnik? croma?? lancia? czy calkiem cos innego??
  
 
poszerzenia sa przedewszystki niesamowicie wykonane
  
 
no yankee jedzie z nami na berg cup 28 kwietnia wiec napewno skoncza przed