WWygluszenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktos wie czy zeby zamontowac wygłuszenie od ddiesla przegrody to trzeba zdejmowac serwo i wyciagac linke sprzegla czy jakos da siee inaczej?
dotyczy wygluszeenia od strony silnik nie od wewnatrz
  
 
Chodzi Ci o Cordobę jak rozumiem. W Ibizie 6K TDi wygłuszenie firewall'a nie sięga wogóle na szerokość do serwa. Zaczyna się parę centymetrów od rurek klimy wchodzących do kabiny i jest na szerokość do końca silnika powiedzmy. U góry jest przymocowane uchwytami rurek karbowanych inst. elektrycznej, a w połowie wysokości trzyma się na uchwytach przewodów hamulcowych.
  
 
trzeba cos zdjmowac czy ne? i jak masz jakieis zjdecie tego byłbym wdzieczny
  
 
Nie potrzeba jakichś specjalnych ingerencji żeby założyć matę wygłuszjącą. Postaram się zrobić zdjęcia.
  
 
bo wlasniee taaka kupiłem i chce załozyc zeeby było ciszej w aucie do tego wygłuszyc drzwi i miodzio
  
 
Podaj mi na priv'a adres mailowy, to prześlę zdjęcia. Co prawda niewiele na nich widać, bo kiepski jest dostęp z aparatem
  
 
dzieki koolego mam to wygłuszenie chyba troche innee od Twojego bo wkształciee traapeezu praawie prostopadłeego z wyciieeta dziura ssprobuje to jakos załozyc jak bede domu i zrobie zdjecia
  
 
OK. Czekam.