Znow nasz RZAD...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wymyslil sobie ze od przyszlego roku kazdy posiadacz samochodu bedzie musial sobie wykupic swiadectwo oryginalnosci pojazdu za bagatela 200 zloty. Informacja wlasnie zaslyszana na poslacie w BIZNES-INFORMACJACH. Co wy na to?? Bo ja sie znow wqr... Ciekawe co nam jeszcze dowala???
  
 
ja mam bardzo oryginalnego poloneza bo zlozony juz jest z trzech a co bedzie dalej ?
pozdro dow
  
 
dlatego kończę studia i spieprzam do lepszego kraju...

tutaj juz nic nie jest mnie w stanie zdziwic. Posłanka Beger, dwóch synów, kilkoro wnuków a za rok maturę robi... ku..a tacy ludzi stoją na czele narodu
  
 
Voy zmiażdżyłeś mnie tą informacją mam na dzieje że to jest dopiero w fazie ewentualnego projektu i nie ujrzy nigdy światła dziennego
  
 
Ja siem ucze szwedzkiego bo tam zaraz po wejsciu bedzie mozna pracowac legalnie. Juz umiem najwazniejsze slowo ol wymawia sie uoool - a oznacza piwo

pozdr
  
 
Ale,to każdy kto już ma samochód,czy jak ktoś dopiero kupuje??
  
 
A jak jest i wspolwlasciciel to tez ma wywalac te dwie banieczki... co za banda debili...
  
 
ma byc wiecej w dizsiejszych B.Informacjach wieczorem. Obejrze i powiem co to ma znaczyc
  
 
czytałem gdzieś w necie ze ma to kosztować nie 200 a 300 zł i ,ze co roku właściciel auta bedzie zmuszony zrobictakie specjalistyczne badanie legalności !!! no to już są szczyty - a na te badania to bedziemy jezdzić po całej Polsce do kilu osrodków.))Miła wizja.....
A tak na poważnie to te wymagane świadectwo to na razie ma się tyczyc osób które kupia auto po 1 stycznia 2004 ale....propozycje są takie aby objąć tym i samochody już jeżdżące....Koszmar - nie winety to teraz świadectwo...Ja mam auto na współwłasnosć z bankiem to on mi też musi odpalić na te świadectwo...

Ja wogóle proponuje aby od razu na nasze pensje nałozyć podetek od luksusu autka a nie bawic sie w jakieś tam cuda :!!!!Powoli zaczyna mnie to wszystko wkurwiać!!!!!!!! Wychodzi na to że auto bedzie rarytasem .......

Soyer PTK#554
Polonez 1,6 GLE ORCIARI (+ Lpg)

[ wiadomość edytowana przez: Soyer dnia 2003-05-27 10:30:15 ]
  
 
Te świadectwa to już stary pomysł. Projekt miał wejść od stycznia 2003, ale coś nie wyszło więc pewnie styczeń 2004.
To coś ma ograniczyć kradzieże...
p.s. albo mi się wydaje albo na tym forum była o tym mowa.
  
 
Cytat:
2003-05-27 00:30:48, Voy pisze:
wymyslil sobie ze od przyszlego roku kazdy posiadacz samochodu bedzie musial sobie wykupic swiadectwo oryginalnosci pojazdu za bagatela 200 zloty. Informacja wlasnie zaslyszana na poslacie w BIZNES-INFORMACJACH. Co wy na to?? Bo ja sie znow wqr... Ciekawe co nam jeszcze dowala???



Tiaaa... plakac sie chce Politykow do gazu, i przedszkolaki do rzadu lepiej sobie poradza z tym wszystkim niz rodzice. Znowu potrzebuja kasy tylko na co tym razem??

  
 
na wakacje...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Temat poruszany w TYM wątku.

Miej zasady
Łam zasady

[ wiadomość edytowana przez: AdS dnia 2003-05-27 11:10:42 ]
  
 
Cytat:
2003-05-27 11:09:58, AdS pisze:
Temat poruszany w TYM wątku.

Miej zasady
Łam zasady

[ wiadomość edytowana przez: AdS dnia 2003-05-27 11:10:42 ]



Trudno co robic ??
  
 
Co do samochodów używanych a w dodatku których produkcję zakończono ciężko będzie określić jego oryginalność. To będzie dotyczyć każdego auta które zostanie zakupione w salonie, ponieważ nikt nie ma takiej możliwośći aby spradzić jakie części on miał fabrycznie. Producent przy sprzedaży będzie wystawiał kartę oryginalności z wykazem tak jak to jest z Kartą Pojazdu. Takie jest moje zdanie.
  
 
Ciekawe jak stwierdzą orginalność mojej Warszawy
  
 
To jest kolejny wymysł po potrzeba kasy na ... UNIĘ Składki unijne pochłoną nasz budżet w takim stponiu że sami nie zdajemy sobie jeszcze sprawy
Co do papierów to sprawa chyba ma dotyczyć tylko nowozakupionych, ale jak znam życie jak będzie potrzebna kasa to nałożą podatek na rower albo wózek dziecięcy
ZŁODZIEJE!!!
  
 
Najwyżej będzie trzeba sprzedać auto....

Tylko kto je kupi przy takiej polityce
  
 
Cytat:
2003-05-27 00:30:48, Voy pisze:
wymyslil sobie ze od przyszlego roku kazdy posiadacz samochodu bedzie musial sobie wykupic swiadectwo oryginalnosci pojazdu za bagatela 200 zloty.


nie każdy tylko kupujący samochód, niestety jest to kolejne sięgnięcie do kieszeni kierowców - tak to już jest że z Nas jest najłatwiej wyciągnąć kasę

pozdrowienia dla Ministerstwa Finansów RP

TUTAJ - możecie poczytać więcej o tym
  
 
..... co oni ........ .. to przechodzi wszelkie granice, zakladamy partie i bedziemy walczyc o prawa kierowcow