[S]Części oryginalne NOWE! ! ! do TOYOTY i innych marek! ! !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Mam w ofercie wyprzedażowej i promocyjnej różne części do Toyotek.
Ceny znacznie niższe od ASO, wiele z nich w cenie zamienników.
Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt pod e´mail:
michal.kosel@intercars.com.pl lub wejść na stronę http://sklep.intercars.com.pl/ (wyszukiwanie po drzewie części lub marce).null

[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2007-01-11 10:57:25 ]
  
 
A rabat jakiś będzie ?
Mam w niedalekiej perspektywie doroczny remont zawieszenia i trochę to będzie kosztowało.
  
 
Cytat:
2007-01-11 14:48:32, BabciaEwa pisze:
A rabat jakiś będzie ? Mam w niedalekiej perspektywie doroczny remont zawieszenia i trochę to będzie kosztowało.



Witaj.
Faktycznie, pełny remont trochę kosztuje, ale wszystko do dogadania. Camry 2.0TD to dość zapomniany model ale na zamienniki rabacik jestem w stanie wygenerować
  
 
Cytat:
2007-01-11 14:48:32, BabciaEwa pisze:
[...]
Mam w niedalekiej perspektywie doroczny remont zawieszenia [...]



Jaki doroczny ??? Co roku to robiłem w poprzednim aucie ! W Toyocie jak na razie gałki wahaczy mają ok. 70kkm, amortyzatory też coś koło tego, a w tym roku dopiero wymieniałem wahacze z przodu !
Czyżbyś katowała auto gorzej ode mnie ???
Pozdro.
  
 
Cytat:
2007-01-11 20:44:36, Perzan pisze:
Czyżbyś katowała auto gorzej ode mnie ??? Pozdro.


Nie katuję, ale muszę się przemieszczać po drodze, która ma w kilku miejscach koszmarną nawierzchnię.
Remont to określenie może trochę na wyrost. Trzeba wymienić te wszystkie gumki, tulejki, sworznie, itp. To robię każdego roku.
Teraz muszę jeszcze wymienić łącznik stabilizatora z tyłu, bo się chyba zużył i się tłucze. Ma już ze trzy lata.
Amortyzatorów nie tykam. Rewelacyjne nie są, ale jeszcze wytrzymają.

[ wiadomość edytowana przez: BabciaEwa dnia 2007-01-12 12:23:11 ]
  
 
ja właśnie poszukuję katalizatora do corolki 2003 1,6 benz., może jakieś propozycje??
  
 
o czym wy mówicie, to jakiś żydek. Jak macie ochotę na jakąś część to piszcię , a nie on będzie Wam ją wściskał
  
 
normalnie się IC reklamuje na forum...

ale hasło o "oryginalnych" częściach, to trochę przesada...

poza tym ceny w IC też niezbyt rewelacyjne, a jak chciałem zamówić sprężyny do mnie to mi powiedzieli że
-"no w katalogu to są, ale trzeba na nie czekać"
-"ile?"
-"tego nikt nie wie, może miesiąc, może dwa"

jak dla mnie odpada...


pzdr

  
 
bo tak IC działa , mam stycznosc z tą firmą , zamówić mogą , bedzie na jutro , jutro okazuje sie ze nie przyszło jeszcze i nie wiedzą kiedy przyjdzie , ceny mają nienajnizsze i napewno częsci nie są oryginalne

ostatnio potzrebowalem końcówek drązków do Cariny to nie mieli , mogą sprowadzić dopiero , cena niezbyt rewelacyjna

pojechałem do hurtowni StenMot i od ręki dostałem w jeszcze nizszej cenie niz IC mi proponowało
  
 
a ja bardzo chwale sobie IC
mam nawet 20 % zniżki
i kilku toyociarzy na tym skorzystało

oddział ze Szczecina polecam i pozdrawiam !
  
 
tez mam spore znizki w IC ale tez mam w Stenmot i pomimo wszystko wychodzi w tym drugim taniej a sprzedają to samo lub nawet lepszej jakości częsci niejednokrotnie