Peugeot 306 OPINIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Mam okazje kupić niedrogo Peugeota 306 97 rocznik, z niezłym wyposażeniem, i prosił bym użytkowników tego modelu o opinie o tym samochodzie... Bardzo proszę o szybka odpowiedź, ponieważ odpowiedź muszę dać do poniedziałku do 10 rano najpóźniej...
  
 
Cytat:
2007-01-13 15:46:26, a-i pisze:
Witam Mam okazje kupić niedrogo Peugeota 306 97 rocznik, z niezłym wyposażeniem, i prosił bym użytkowników tego modelu o opinie o tym samochodzie... Bardzo proszę o szybka odpowiedź, ponieważ odpowiedź muszę dać do poniedziałku do 10 rano najpóźniej...

ostatnio swoim zajechanym ,bidnym bez wyposarzenia, zrącym olej, obitym aktualnie z boku..P405GL objechałem dwa sedana i checzbeka.... z sedanem było ciezej
tyle moge powiedziec o 306
  
 
Ja nie narzekam jezdze juz trzeci rok jak go przywiozlem to troszke wsadzilem kasy bo byl zaniedbany bo nikt nie doklada kasy do samochodu przed jego sprzedaza a teraz jest ok, jakies drobne usterki ale to juz wynika z normalnej eksploatacji samochodu. Zwróć uwage na tylna belke skretna (to droga impreza) czy nie bierze oleju. A tak pozatym fajnie sie trzyma drogi na trasach jest ekonomiczny no chyba ze masz ciezka noge

[ wiadomość edytowana przez: stosiu32 dnia 2007-01-17 20:12:52 ]
  
 
Ja juz nie, ale rodzice uztkuja 306.
i Jest to autko nie do zabicia.
1,4 - ma 75 i powiedzmy ze jest to moc-minium dla tego modelu.
1,6 - polecam, ma 90 koni i juz jezdzi.
Oba silniki z dlugowiecznych i bezproblemowych. Warto zwrocis uwage na rolke napinaca paska, bo lubi wyc.
do tego - tylne zawieszenie, a z przodu - silentbloki.
Desce zdarza sie skrzypiec, tapiserka trwala, to samo tyczny nadwozia. Ocynk, nie ma prawa rdzewiec.
Drobne problemy z elektryka, chodzi glownie o wiazki w dzwiach - pekaja na zgieciu.
Wydech taki sobie, lubi korodowac dosc szybko.
Polecam. Tatko 1,4 w kombi zrobil 450.000 i nic. Jezdzi nadal na syntetyku, zuzycie oleju prawie zadne.