Nadchodzi4.com NOWY OPERATOR

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie jest to związane co prawda z motoryzacją, ale czy ktoś się do nich zapisał i testuje ich sieć ?

bo ja mam od nich na dniach odebrać telefon
  
 
ja wypełniłem ankiete i po miesiacu dostałem maila że:

Dziękujemy Ci za zgłoszenie do programu Nadchodzi4.

Skontaktowało się z nami ponad 190 tysięcy osób. Do udziału w programie Nadchodzi4 możemy zaprosić 20 tysięcy uczestników.

Doceniamy Twoje zainteresowanie, dlatego przygotowaliśmy dodatkową ofertę, która będzie dostępna dla Ciebie po naszym wejściu na rynek:

- Możliwość wybrania i zarezerwowania złotego numeru,
- 50 minut miesięcznie na rozmowy, przez pierwsze 3 miesiące,
- Wyjątkowy świat multimediów w Twoim telefonie
  
 
To teraz czekaj na deadline, czyli 1 marca, od wtedy startują. Do testów wzięli tylko mieszkańców Wawy i Trójmiasta..
  
 
Dokładnie.

Wczoraj odebrałem telefon i stwierdzam że to SYF w porównianiu z moim SE K750i, aparatem zdjęcia się nie da zrobić pomimo tego że ma 2 mpx.

zobaczymy, jak by ktoś w tej sieci był to niech podaje swoje namiary.
  
 
No to szczęściarz z Ciebie Mnie jakoś nie chcieli "zaprosić" do zabawy.
  
 
Są jakieś 10 lat do tyłu. Ciężko im będzie wejść na rynek, ale zobaczymy im większa konkurencja tym lepiej.
  
 
konkurencja jest dobra-ja na przyklad zmieniam umowe z providerem DSL ,umowa z AOL sie kncz zmienie chyba na Alice maja loncze 16 000 ! a nie 1000 jak mam teraz
  
 
ja miałem dzisiaj podpisac umowe i odebrac telefon ale niestety inne plany mi wyskoczyły.
  
 
Potryk tez mam sie do nich zglosic,czekam tylko az wyznacza jakis termin,zastanawiam sie czy warto,wiec naswietlij sprawe troszke jasniej
  
 
wypelnilem ankiete zobaczymy a co to za model tego telefonu sie dostaje? siemsznie gadac za free wszystko fajnie za darmo ale gdzie tu jest haczyk?
  
 
generalnie dostajesz na 3 miesiące telefon i miesięcznie po 150 zł + dodatkowo za transmisje danych doładowanie.

Haczyk czy jest hmm ja szukałem, czytałem umowę dwa razy i nie znalazłem , dostajesz to wszystko przede wszystkim do testów, w umowie jest zawarte że musisz w tygodniu wysłać min. ileś sms, mms, pograć ileś danych z netu i wstawić jakieś zdjęcia itp, a sprawa jest o tyle fajna że nawet strona OKP na fonie się ładuje tak jak na PC .

Po okresie testowania masz 3 warianty
1. Pozostajesz u nich w sieci i podpisujesz umowę dostając ten telefon gratis
2. pozostajesz u nich przechodząc na kartę, tak jak POP itp dostając telefon gratis
3. olewasz ich i oddajesz telefon.
  
 
ale przechodzac na karte to mozesz nie placic nr wygasa i masz telefon tak chyba ze to jest tak jak w MIXie ze masz umowe i co miesiac jakas stala kwote placisz...
  
 
telefonik niestety sie oddaje lub mozna go wykupic po jakiejs promocyjnej cenie.
  
 
ciekawe jakiej i jaki to telefon... dla mnie promocyjna cena to jest 1.22 brutto
  
 
no, ustaliłem następny termin na podpisanie umowy. 7.II zobaczymy. potryk jaki to telefonik?
  
 
w Wa-wie rozdaja motorole ale nie znam modelu a w gdyni samsung sgh-z370 ogolnie fajna zabawa jak ktos ma czas i lubi takie pierdoly
  
 
ja mam motorolke v3xx
  
 
Cytat:
2007-02-09 19:26:34, vipmarek pisze:
ja mam motorolke v3xx



A jaki masz nick na nadchodzi4.com, bop ja jak zwykle "potryk"
  
 
hehe ja vipmarek
  
 
ale shit ! ja mam szajsunga porazka na calej linni tylko tyle powiem

jakby co jestem po 790-013-944