I Zlot Corsa Klub Polska

Ankieta: Gdzie ma byc zlot wg. Ciebie?
Warszawa (Bemowo) 28.04.2007
King Of Europe 2007 w dniach 30.06-01.07

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie nasz klub się rozwija dochodzi coraz więcej osób chciałbym zaproponować dwa miejsca gdzie ma być I zlot Corsa klubu.
Mam taka propozycje żeby zlot odbył się:

1 propozycja: Warszawa na Bemowie 28.04.2007r. jest to otwarcie sezonu tuningowego wyścigi na 1/4mili zawsze jest tam dużo ludzi sporo klubów przyjeżdża, odrazu mowie ze to nie sa tylko wyscigi na 1/4mili... Będzie wiele więcej atrakcji... Aha dodam ze to impreza 1 dniowa. Więcej na www.sss.org.pl

2 propozycja: to impreza 2dniowa w Kamieniu Śląskim King of Europe 2007. Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego wspólnie z www.streetracingmania.com organizuje King of Europe 2007 w Polsce. Zawody odbędą się w dniach od 30 czerwca do 1 lipca 2007 w Kamieniu Śląskim. Jak zapewne wiecie, jest to największa impreza europejska dla aut ulicznych. Tym bardziej jest nam miło, że będziemy ją organizować. Takich zawodów jeszcze w Polsce nie było!!! Emocji, atrakcji i rewelacyjnych czasów na VHT na pewno nie zabraknie. To o imprezie KOE a my tez tam moglibyśmy sie spodkac razem z Opel Klub Polska oczywiście załatwiło by sie miejsce noclegowe itp. I zlot połączylibyśmy z impreza KOE 2dniowa było by milo i sympatycznie wybor należy do was...

Jeżeli zdecydujemy sie na jedna z opcji to ustalimy koszty noclegów itp. etc.
  
 
Dobrze byłoby znać przybliżone koszta imprezy dwu-dniowej.
Czy będzie jakaś baza noclegowa i za ile , papu razem z noclegiem czy każdy poluje na własną rękę?

Na razie jestem za Bemowem - blisko mam
  
 
No na bemowo ja tez mam blisko i jak co roku bede... ale zobaczymy narazie chce zobaczec ile osob jest chetnych i czy wogle ma sens spodkania sie nazwac zlotem
  
 
No wizja zlotu jest super ale ja niestety mam daleko i tu i tu a druga sprawa to terminy takie sobie-29 kwiecień to rozpoczęcie KJS-ów w okręgu bydgoskim a koniec czerwca to sesja na uczelni i jeszcze raz sesja ale się zobaczy jeszcze,jak wypali to będę wtedy myśleć. Pozdrówki dla wszystkich klubowiczów
  
 
Heyka!!
I co z tym zlotem?
  
 
organizuje spodkanie na Warszawskim Bemowie dla Opel Klub Polska i mysle ze jest tutaj nas malo takze polaczymy te spodkanie w jedno mam nadzieje ze zdeklaruje sie troche osob ze przyjedzie a z czasem jak przybedzie wiecej klubowiczow zrobimy duzy zlot tylko naszego klubu.
pozdr.
  
 
witam jestem nowy a co do zlotu z checia bym sie dolączył najchetniej na bemowie
  
 
Ok jak bedzie ustalone gdzie i o ktorej to napisze mam nadzieje ze bedzie troche aut i bedzie mila zabawa.
  
 
No no to miło, że coś sie dzieje... Będę obserwował poczynania organizatorów i z pewnością pisze się na wspólny zlot...
  
 
Witam i co z tym zlocikiem bo czas goni trzeba sie gdzies styknac nie koniecznie musi to byc zlot ???
  
 
'Lidl' róg Reymonta i Conrada przełączcie sobie w tryb 'hybryda' zmniejszcie dwa razy, przesuńcie mape do góry i wszystko widać jak na dłoni lidl to ten budynek z czerwonym, brązowym bądź pomarańczowym jak kto woli kolorem dachu ustawiony pod kątem 30 stopni do Reymonta, przed nim jest stacja BP a zanim Orlenu.
Spotykamy sie tam na tym parkingu przy LIDLU o godz.: 9:00 !!!
beda chlopaki z Opel Klub Polska i mam nadzieje ze pare osob z naszego klubu sie zjawi bylo by milo, i jedziemy razem wszyscy na lotnisko.
Kto moze niech wezmie grilla jedzenie itp.
Do zobaczenia!
  
 
Ja jeszcze nie zdążyłem odtjunikować corsy po poprzednim właścicielu i jak przyjadę na bemowo to mnie wyśmieją

ale jak będzie taka wola ogółu wpadnę na chwilę no może kilka chwil

pozdrawiam
  
 
Wpadaj nikt Cie nie wysmieje!
pozdr. do zobaczenia
  
 
zróbcie gdzieś na podkarpaciu ,. pozdro ZLOCIK
  
 
Popieram organizacje zlotu na podkarpaciu. Proponuje takie miejsce jak np. Tylawa (niedaleko Dukli) Pozdro
  
 
Może być i na Podkarpaciu byle wszyscy przyjechali, a termin to wydaje mi się jak będzie ciepło...
  
 
To zróbmy zlociszko na wakacjan np. w RZESZOWIE np. na 1 albo 3 maja sie ugadamy wszyscy maja wolne albo na wakacjach np. w Rzeszowie po POMNIKIEM (|) koło urzędem wojewódzkim pomnik fajny ludzki koło ronda parking duży .Myślcie ludzie coś na ten temat. Pozdrawiam . Musimy sie ugadać. Ale tu potrzeba chęci wszystkich. I musimy się zebrać. Może ktoś z OCFC corsaclub.pl był by jeszcze chętny myślecie ludzie myślecie. Pozdrawiam.
  
 
Bedzie kolejny zlot OCFC możemy wszyscy razem się wybrać na ten zlot
  
 
może zrobimy jakiś zlot fanów corsy na pomorzu?????????????????
  
 
Ja tak samo mysle ze moze cos na pomorzu Z mila checia bym sie gdzies przejechal