Piękna KE70 Liftback

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Odezwał się do mnie Jarek - właściciel Ke70 w wersji Liftback. Postanowiłam zrobić album z jego Corollą i umieścić na mojej stronie. Zapraszam do podziwiania bo autko prezentuje się super. Z tego co wiem to ma do roboty silnik..ale ogólnie stan blachy fajny. A to wnętrze

>>KLIK<<
  
 
Bardzo ładna Corolla !!!
  
 
ładna, ładna

mi to wogóle podobają się samochody takie klasyczne z lat 70-80
te wynalazki co produkują od jakiegoś czasu nie mają w sobie " tego czegoś"
  
 
Cytat:
2007-02-12 13:56:34, robertog pisze:
ładna, ładna mi to wogóle podobają się samochody takie klasyczne z lat 70-80 te wynalazki co produkują od jakiegoś czasu nie mają w sobie " tego czegoś"


absolutnie się z Tobą zgadzam
  
 
tez po renowacji u Wernera??
ładne i zadbane autko
nie masz fotek ze środka??

i te liftbacki
  
 
Cytat:
2007-02-13 17:38:33, Suchy pisze:
tez po renowacji u Wernera?? ładne i zadbane autko nie masz fotek ze środka?? i te liftbacki



Nie no z tego co wiem to przed renowacją. A zdjęcie wnętrza jest ale chyba tylko 1. Tyle mi przysłano.
  
 
a co tam jest do renowacji

patrze wcześniej w okolicach jasła chyba jeździła??

[ wiadomość edytowana przez: Suchy dnia 2007-02-13 19:18:38 ]
  
 
Cytat:
2007-02-13 19:16:43, Suchy pisze:
a co tam jest do renowacji patrze wcześniej w okolicach jasła chyba jeździła??



Pisał coś o lakierze ale jak dla mnie wygląda super. Na forum CC czytałam, że coś chyba nie tak z silnikiem Napiszę w związku z doświadczeniem z e8 - na zdjęciu wyglądała super ale w rzeczywistości były rzeczy do których można się było doczepić no a pod koniec to już naprawdę było nieciekawie z blachą :/


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2007-02-13 20:36:14 ]
  
 
dzięki za pochlebne opinie
Cześć Madzia to ja właściciel collrolki miło że lansujesz mój samochód.
Silnik jest ok trzeba go było tylko pouszczelniać i wymienić pare drobiazgów teraz chodzi jak szwajcarski zegarek, cichutko tak że na wolnych jak jest ciepły to prawie go nie słychać a blacha jak to blacha do delikatnych poprawek + dwie małe dziurki w podłodze i nowy lakier bo ten strasznie porysowany. ale sie zrobi
...............kiedyś
  
 
dla spragnionych wnętrza





[ wiadomość edytowana przez: yarro dnia 2007-04-24 17:31:52 ]
  
 
Nie no masakra jakie zadbane wnętrze!!
  
 
wnętrze jak wnętrze ale jaki własciciel u poprzedniego nie wyglądała tak ładnie. wymagało to troche pracy ale efekt jest zadowalający. Od czasu tych zdjęć doszedł jeszcze niebieski mieszek i zniknęły naklejik i swięte obrazki
  
 





http://www.vamqirek.jpg.pl/jpg.php?491661,23837,580607,0875692363ec9684a8ce9c09a3abeb91,2,UDEwMTAwNzcuSlBH
  
 
Moderator!
  
 
Tak tak widzę.
Andrzej załóż ogłoszenie w dziale GIEŁDA. Wieczorem usunę posty.
  
 
i wcale nie taka piękna (patrz lakier)
no i ten gassssss do youngtimera !!?? przy motorku 1,3 ?
q.... a ja bez karabinu dziś jestem...
  
 
mniamniusia... ale Toyotki jakoś najbardziej mi sie czerwone podobają