Weekend Tuningowy z 4TUN Nysa Car Tuning Team

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Klub 4TUN Nysa Car Tuning Team zaprasza wszystkich na II-gą edycję imprezy z cyklu Weekend Tuningowy z 4TUN.
Impreza odbędzie się w dniach 1 i 2 września 2007 roku na terenie Nyskiego Ośrodka Rekreacji nad jeziorem nyskim w malowniczym krajobrazie oraz we wspaniałej atmosferze i klimacie ludzi którzy fascynują się tuningiem w każdej postaci. Zeszłoroczna impreza przerosła nasze oczekiwania jako organizatorów, na imprezę przybyła duża liczba zarówno uczestników jak i grubych wózków liczących się na ogólnopolskiej arenie tuningowej. Jak było na imprezie w 2006 roku, zobacz sam i oceń na podstawie zdjęć w galerii na naszej stronie www.4tun.vel.pl oraz www.tuningparty.pl/index.php?strona=show_gal&gal=75

W tym roku liczymy na jeszcze większą liczbę uczestników, więc zwracamy się do Was oraz do każdego z osobna, komu tuning oraz magiczna atmosfera zlotów tuningowych nie jest obca. Przyjedź, przybądź, uświetnij naszą imprezę swoją obecnością oraz obecnością swojego wózka. Podczas zlotu odbędzie się wiele konkursów z nagrodami…


Zapraszamy serdecznie….

Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem e-mail regitmc@tlen.pl numerem GG 6037327, na stronie internetowej naszego klubu www.4tun.vel.pl oraz na forum www.tun.vel.pl/forum/viewtopic.php?t=302&postdays=0&postorder=asc&start=210

  
 
A ja chciałbym się tylko przypomnieć że już niedługo na południu Polski szykuje się całkiem fajna impreza pod nazwą Weekend Tuningowy z 4TUN... Zaczynamy w piątek 31 sierpnia i bawimy się do niedzieli 2 września... Wjazd 30 PLN od wózka w tym dwie osoby, każda kolejna osoba 5 PLN. Zapewniamy super zabawę w pięknym krajobrazie jeziora i plaży z widokiem na góry, pole namiotowe z dostępem do prądu oraz duży zadaszony grill. Przyjedźcie, uświetnijcie nasza imprezę swoim wózkiem i swoja obecnością, a na pewno wrócicie tu za rok.
  
 
Jak mi furmanka nie nawali to na pewno przyjadę, dopiero co silnik przełożyłem bo w starym wał nie dał rady i sobie pękł, przy okazji wymieniłem całe sprzęgło!!!! Nieziemsko poleciałem z kasą ale damy rade !!!!

Kto ze SQADU się wybiera jeszcze ???
  
 
A ja będę
Hihihi moja nową furą
  
 
Cytat:
2007-08-01 17:58:32, rafffik pisze:
A ja będę Hihihi moja nową furą



A cóż to za nowa fura
Ja jak zdążę serce w rekinie przeszczepić to też bym się pisał
  
 
Cytat:
2007-08-01 22:04:58, DaveOca pisze:
Ja jak zdążę serce w rekinie przeszczepić to też bym się pisał



Ja już jestem po zabiegu i jak na razie jest super !!!!
  
 
Ja tez lece.
Tylko zostaje ustalić kiedy jedziemy.
Czy w piątek popołudniu czy 1 września w sobote rano?
  
 
Ja proponuje piątek po południu!!! Wikend na odpoczynek i rozrywkę!!!
  
 
My też (chyba że jakaś wypadnie straszna inna sprawa) ale na razie nie kraczę...

Ciekawe czy przypadkiem dzieci też płacą 5 zł ? Czy wjazd dla nich gratis? I czy można jakiś pokój wynająć...bo z małym pod namiotem to raczej odpada...
  
 
Cytat:
2007-08-01 22:04:58, DaveOca pisze:
A cóż to za nowa fura



A nic ciekawego
Rodzinne autko hehehe ale jak zobaczyłem to zakochałem

We wtorek powinienem już mieć, tzn dzis spisanie umowy było, jutro już rejestracja i poniedziałek ubezpieczenie
We środe powinienem być na spocie aaaa i po naklejki do Versa jeszcze
  
 
Cytat:
2007-08-02 21:16:57, rafffik pisze:
We wtorek powinienem już mieć, tzn dzis spisanie umowy było, jutro już rejestracja



To dobrze że nie rejstrujesz w Oleśnicy, bo byś chyba miesiąc czekał.
  
 
Cytat:
2007-08-02 00:02:28, Cichy20 pisze:
Ja już jestem po zabiegu i jak na razie jest super !!!!



Tak, tylko u Ciebie wymieniałeś silnik bez przeróbek, a ja muszę jednostkę z 5 do 3 upchnąć.
Ale pociesza mnie fakt że będę miał bmw serii 4 (czemu czysta matematyka 3 + 5 / 2 = 4)
  
 
kup sobie Dave naklejki literki na giełdzie i napis
425i

a to będzie zagwozdka ;P

i powiesz że to prototyp był i że wyszło tylko 10 szt. z czego w Polsce to Twój i chcesz 45.000 tyś za niego ;P
  
 
Cytat:
2007-08-03 21:35:44, SVERAdesign pisze:
i powiesz że to prototyp był i że wyszło tylko 10 szt. z czego w Polsce to Twój i chcesz 45.000 tyś za niego ;P



hmm, zastanowię się
  
 
Samemu pod namiot to za zimno..

Tak se myślę jak to jechać czy sobotę z ekipą i se wrócę wieczorkiem czy rano w niedziele i powrót z ekipą

Heheh ten pomysł z 425 jest genialny idealnie by pasował do takiego nietypowego rekina.... nie jednego by wkręcił...



[ wiadomość edytowana przez: dr_Killer dnia 2007-08-05 11:53:01 ]
  
 
To kiedy w końcu lecimy??
Piątek czy sobota rano??

I kto w ogóle jedzie??
  
 
Cytat:
2007-08-05 12:24:10, Prezo pisze:
To kiedy w końcu lecimy?? Piątek czy sobota rano?? I kto w ogóle jedzie??



Ja nie wiem czy sie wyrobie
Od biedy z kimś się mogę zabrać
  
 
mam urlop to lece tez gdzie start
  
 
Proponuje na rampie start 8:00 / 8:30 sobota
  
 
Cytat:
2007-08-09 15:29:11, dr_Killer pisze:
Proponuje na rampie start 8:00 / 8:30 sobota



Jestem "za"