Super kredens!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oceńcie tego Fiata - moim zdaniem wykonany został gustowny tuning! http://members.lycos.co.uk/sp33d3r/kredens19.htm
  
 
tego... szczerze to ten, powiem ze szkoda mi go trochę. delikatnie ujmując
  
 
Przecież ogólnie wiadomo, że ten łoś, który prowadzi stronkę "wiejski tuning" to straszne bezguście i indywiduum
  
 
chyba już go gdzieś na forum widziałem ...
  
 
tyłek wygląda jak u wartburga, ale przód cacy... i to obnizenie... ach
  
 
Cytat:
2003-06-02 20:08:05, SPAjK pisze:
tyłek wygląda jak u wartburga, ale przód cacy... i to obnizenie... ach


Hmm u wartburga mówisz.....
Mnie to bardziej na ładę wygląda coś ala 2107

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
ALE TO JUZ BYLO gdzies i to NIEDAWNO.

A tyl jest od jakiegos fiata argenty czy 132 ktos to pisal znajdzta se temat gdzie to bylo mi sie nie chce
  
 
Dokladnie TU
  
 
zarzuce jeszcze jego dane jesli mozna
SILNIK:
4 cl. rzędowy 2000 dohc. Moc 112 km
GT: stożkowy filtr powietrza, kingdragon, instalacja gazowa-bardzo dobrze współpracująca z silnikiem samochodu, przerobione chłodzenie-funkcjonuje bardzo dobrze{1 termostat}, wydech o zwiększonej średnicy( tłumiki własnej konstrukcji}
NAPĘD:
Tylny-5 biegów, szeroki tylny most{polonez 6 cm}.
ZAWIESZENIE:
Przód-sprężyny {Ford Scorpio}, amortyzatory{zmodyfikowane}, tył sztywny
HAMULCE:
Przód-tył tarczowe + hydrauliczny ręczny, dodatkowe zaciski, pompa umieszczona w tunelu samochodu
KOŁA:
Obręcze 7 x 15 , opony 205 /50 R15, dystanse na oś 3 cm,
STYL:
Plastikowe zderzaki, przód{Renault}, tył {BMW}, poszerzenia błotników, brak wlotów powietrza, przedłużone tylne drzwi, zmienione tylne światła {Lada}, szyber-dach, wlot na masce, grill ,
WNĘTRZE:
Deska i białe zegary {Polonez plus}, siedzenia i kierownica{Porsche}, welurowa tylne siedzenia, centralny zamek, alarm,
AUDIO:
Sonny CD-se gra
  
 
EEE tam...Ja poraz kolejny stwierdzam,że do kanta plastiki pasuja jak sracz do salonu ,pomimo tego,ze ten akurat fiacik jest wykonany z wielka starannością i całkiem gustownie.Na pewno wzbudza pożądany efekt-ogladają sie za nim wszyscy.Chociaż nieskromnie mówiąc za moim tez się coniektórzy obejrzą(zwłaszcza jak jest czysty ).
  
 
Widzialem gorszem te jest nawet, nawet...
  
 
dla mnie ten fiacior to super bryka!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2003-06-03 17:29:44, Tomek_gdy pisze:
dla mnie ten fiacior to super bryka!!!!!!!!!!



Co stoi na przeszkodzie,żeby sobie takiego sprawić
Mania do ludzi i .....
  
 
Cytat:
2003-06-03 17:40:57, danield pisze:
Cytat:
2003-06-03 17:29:44, Tomek_gdy pisze:
dla mnie ten fiacior to super bryka!!!!!!!!!!



Co stoi na przeszkodzie,żeby sobie takiego sprawić
Mania do ludzi i .....



spokojnie spokojnie na razie ten etap przechodze jako przejsciowy jeszcze pojawie sie na jakims zlocie odbajerowanym DFem
Taki Df chodzi mi caly czas po glowie Albo kupie padline DFa i zrobi mu sie remont i tunning, przez zime pozyjemy , zobaczymy, na razie sie ciesze ze juz smigam mania znowu