OT: Czy masz legalne prawko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poczytajcie sobie
  
 
O ja pierniczę jestem w

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Kochany bur... w naszym karaju
  
 
no to sie narobilo hehe teraz sie okazuje jak wchoidzimy do uni co sie u nas dzieje...
pozdro .dow
  
 
ojciec mojego kumpla pracował (moze nadal pracuje) w wydziale komunikacji i mówił ze czasami zdażały sie pomyki pomiedzy drukarniami co do numerów i wydawali 2 prawka o tych samych numerach
  
 
Janio podaj aktualny link bo ten co jest juz nie dziala albo chociaz tytul sama sobie znajde artykul.

Carme
  
 
Właśnie, Janio, spróbuj ponownie....
  
 
zobaczcie co znalazlem na tej stronie
wysadzaja fiatexa w powietrze
BOOOOOOOOOOOOM !!!!!!!
  
 
Rewelacyjny filmik. Tak sie konczy puszczanie marchewy z wydechu...
BTW Ciekawe z jakiej to okazji.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-06-03 10:23:43, Koniu pisze:
zobaczcie co znalazlem na tej stronie
wysadzaja fiatexa w powietrze
BOOOOOOOOOOOOM !!!!!!!



Tiaaa... a ja sie chce dowiedziec co z tym prawkkeim bylo nie tak Czy ktos moglby mi w tym pomoc


tia i tak mozna panow prosic, jak ktos chce to moze zajrzec tu

Carme
lewe prawko

[ wiadomość edytowana przez: Carme dnia 2003-06-03 10:50:31 ]
  
 
tu jest
  
 
Nic nie ma Jakiś błąd skryptu jedynie
  
 
Panowie nie ma się co martwić. W całej sprawie chodzi o zarąbane druczki o pewnych numerach.
Później pozwolono na wydrukowanie druków o tych samych numerkach ale różnica między nimi jest kolosalna. Na tych skradzionych jest Polska Rzeczypospolita Ludowa a na tych wydrukowanych później Rzeczypospolita Polska.
Nie ma się co martwić jeśli numer jest na liście ale macie drugi wariant. Jeśli pierwszy to sami wiecie skąd macie prawko
  
 
Cytat:
2003-06-03 10:23:43, Koniu pisze:
zobaczcie co znalazlem na tej stronie
wysadzaja fiatexa w powietrze
BOOOOOOOOOOOOM !!!!!!!


W nawiązaniu do tego Booom. Przeczytajcie cały materiał. Aż się włosna głowie jeży.Unabomberzy grasują po Polsce
. Przy tym wyścigi po mieście to niewinna zabawa.

[ wiadomość edytowana przez: Bocian_s_313_PTK dnia 2003-06-03 17:12:04 ]
  
 
[quote]
2003-06-03 17:10:46, Bocian_s_313_PTK pisze:
W nawiązaniu do tego Booom. Przeczytajcie cały materiał. Aż się włosna głowie jeży.Unabomberzy grasują po Polsce

[quote]

To nie jest normalne
Znam wiele przyjemniejszych i bezpieczniejszych sposobów na spędzanie wolnego czasu.
  
 
Eeeee, Superexpress jak zwykle przesadza.
  
 
to stara zasada ze menagera i innym dobrze usytuowanym bile ja mózg i szukają sobie emocjonującej rozrywki a w co sie mozna extra bawić jak nie w wojne
popatrzce też na streetracing tam wiekrzość to tacy ludzie kupuja szybkie wozy tununguja je i potem jada ponad 200 przez miasto
  
 
Cytat:
2003-06-04 09:28:51, bodziot pisze:

popatrzce też na streetracing tam wiekrzość to tacy ludzie kupuja szybkie wozy tununguja je i potem jada ponad 200 przez miasto



Coś w tym jest.
Np. trasa Częstochowa - Warszawa w 1 godzinę i 15 minut.
Nie daj Boże trafić na taki test