310km/h na LPG

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie wiem czy to wyczyn czy glupota... no ale sami osadzicie
klick
  
 
no niewiem czy tak by mu poszło na LPG, ale za to tam to mają drogi.... pomarzyc, sam osobiscie leciałem tylko 200km vw lupo i cholera musiałem uciekac na srodkowy pos co chwile bo ktos mnie brał hehe.
  
 
wziąwszy pod uwagę błąd wskazań prędkościomierza jest to pewnie 280 km/godz.
W sumie bez znaczenia. zastanawiam się PO CO ???
Totalny kretyn, a to że nie ma ograniczeń, nie znaczy, że można robić, co się chce.Powinno się mieć rozum zamiast kupy gówna
  
 
Zamiast rozumui kupy gówna to może poprostu głowa wystarczy.
No ale może sie myle, może tylko główka od choooooja niektórym jest potrzebna.
Janusz masz kolejnego plusa u mnie
  
 
NIe no totalna głupota!! A jak by mu przy 280km/h guma strzeliła? To nawet mokra plama by z niego nie została bo przy tym pędzie powietrza to by odrazu wyparował
  
 


widze se same dziadki sie tu wypowiadają

Ładnie te audi S8 jechało, a że na gazie to żaden wyczyn. Gaz jest dobry i wcale nie musi być słabszy niż na benzynie.

pozdrawiam
  
 
Ja powiem tak ... jedzie bardzo ladnie ... ale po co komu w takim audi LPG? Nie powiem wyczyn mi sie podobal ... bo ja bym sie cos takiego chyba nie odwazy.... jednak patrzac na to z drugiej strony ... to naprawde ktos mial nie rowno pod sufitem jesli tak od sobioe jedzi z taka predkoscia.
  
 
1. Wiecie.... jak by to robił fiatem 125p to bym się naprawde bał.
2. Te autostrady są przystosowane do tych prędkości i są samochody jadące jeszcze szybciej po tej drodze i jakoś nie zabijają się. Czepiacie się czegoś co jest tam normalne.
3. Audi i LPG - niby czemu nie? taniej. Zapewne gdybyście marzyli o tym samochodzie i sobie go kupili a nie mieli na PB to skorzystali byście z dobrodziejstw taniego LPG - Zapewne założył tam wtrysk gazu. Głupotą stało by się to gdyby jechał tym młody człowiek nie mający doświadczenia w prowadzeniu samochodów a szczególnie z takimi prędkościami. A może to był zawodowy kierowca w swoim prywatnym samochodzie?

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2007-03-01 01:13:50, Div pisze:
2. Te autostrady są przystosowane do tych prędkości i są samochody jadące jeszcze szybciej po tej drodze i jakoś nie zabijają się.

No pewnie że tamtejsze drogi są przystosowane, ale w takim razie czemu większość niemieckich samochodów ma fabryczny ogranicznik do 250km/h? Właśnie po to żeby tak nie szaleć bo owe 250 to i tak juz jest gruba przesada.To moje zdanie.
  
 
droga moze i jest przygotowana ale typ ma niezle nasrane w glowie mial szczescie facet przy takiej predkosci to chyba nic nie uratuje czlowieka.... zobaczcie jeszcze na to jak ja to oblokalem to goraco mi sie zrobilo.
http://video.google.pl/videoplay?docid=-3563784723686953251&q=yamaha
  
 
Cytat:
2007-02-28 23:17:58, Gerrif_Newell pisze:
Ja powiem tak ... jedzie bardzo ladnie ... ale po co komu w takim audi LPG? Nie powiem wyczyn mi sie podobal ... bo ja bym sie cos takiego chyba nie odwazy.... jednak patrzac na to z drugiej strony ... to naprawde ktos mial nie rowno pod sufitem jesli tak od sobioe jedzi z taka predkoscia.



Po co? to film reklamowy jakby nie bylo firmy zajmujacej sie malo popularnym LPG i chipowaniem takowych w DE. Nakoniec mamy ladne podsumowanie predkosci i zuzycia sredniego na tym odcinku,

a powyzej 150 km/h jes obojetne czy to S8 czy lupo i tak wiele z auta i pasazeröw nie zostaje!
Cytat:
campino
No pewnie że tamtejsze drogi są przystosowane, ale w takim razie czemu większość niemieckich samochodów ma fabryczny ogranicznik do 250km/h? Właśnie po to żeby tak nie szaleć bo owe 250 to i tak juz jest gruba przesada.To moje zdanie.



to prawda sa ograniczniki ktöre zreszta na zyczenie moga byc zdiete "po uplywie gwarancji"! gdyz sa inne wymogi rejestracji aut ponad 250 km/h ,a miejsc bez ograniczen jest juz coraz mniej a radaröw coraz wiecej .Rzad niemiecki debatuje wlasnie nad wprowadzeniem ograniczenia 130 na Autobahnach


  
 
e tam Audi i LPG, Ciquecento 700 i LPG to kosmos
  
 
Ja się tylko zastanawiam...Jeśli potraktować tutejsze Wasze wypowiedzi jako reprezentatywną grupę ludzi biorących udział w ankiecie, to przeważająca część jest zdecydowanie przeciwko takim rekordom -powstaje więć pytanie: po co w ogole robić takie samochody? Są drogie, nieekonimiczne... Albo po co im dawać homologację na drogi publicze? Gdyby takich aut nie było to nie byłoby pokusy sprawdzenia co potrafią Albo można by jeżdzic nimi po zamknietym torze
  
 
Rzućcie okiem w mój profil. Jak myślicie ile miał na liczniku ?
Przeżycie może niesamowite ale osobiście wole kolejki górskie jest znacznie ciekawiej.
  
 
Stanowczo za duzo miał... To chyba Ferrari, mam racje?
  
 
Wg znaczka na felgach to pewnie tak.
Mam tego więcej ale nie wiem jak to wrzucić na forum.
A nie bardzo mam czas się w to zagłębiać.
  
 
ale i tak ta jedna felga jest drozsza od niejednego naszego auta
  
 
Takiej fury się LPG nie hańbi a i 300 km/h to tak jak byśmy najlepszym Oplem wyżebrali ze 200 km/h. Panowie to jest AUDI S8
  
 
Cytat:
2007-03-09 15:26:18, Payda pisze:
(...)
Jak myślicie ile miał na liczniku ?
(...)


miał zdecydowanie za dużo pieniędzy i za mało umiejętności, tak to jest jak pierwszym autem jest ferarri
  
 
To wrzuce jeszcze coś
To było przy 100 km/h

[ wiadomość edytowana przez: Payda dnia 2007-03-30 11:38:41 ]