[126p] Czerwony Red Diabolo - DJ TURN :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkichprezentuje wkoncu na tym forum mojego skromnego czerwonego maluszka ktorego posiadam od nowosci Moj ojciec byl 1 wlascicielem od 1992 roku czyli dokaldnie 27 lutego 1992 stal sie wlascicielem tego maluszka na autko ogolnie nie moge narzekac nigdy mnie nie zawiodlo zawsze bylo w nim tak ze sie lalo benzyne i jezdzilo i jest to do dzisiaj oczywiscie autko ma juz swoje lata wiec doslownie tego nie moge powiedziec oto fotki jak wyglada na dzien dzisiejszy Autko dostalo felgi rekinki 2x5J i 2x5,5 J przod pirelli 165/55 tyl 145/70

przod chce zmienic bo na tych walcach to zle mi sie jezdiz szczegolnie w wiecej osob ale to malo wazne jak oceniacie moje skromne wozidelko ??? pozdrawiam








a tu fotka tylu jak wyglada ale na zwyklych 12


[ wiadomość edytowana przez: DJ_Turn dnia 2007-03-12 13:18:17 ]
  
 
coś stare te fotki
ale z tego co pamiętam z "tego drugiego forum" to kiedyś wyglądał gorzej jeśli tak, to powooooli idziesz w dobrym kierunku
  
 
kazdy malec wyglondal kiedys albo gorzej lub lepiej a fotki z felgami rekinami sa najnowsze
  
 
lotka aut! przyciemnione szyby też i te chalogeniki i całkiem całkiem
  
 
zgadzam się lotka i ciemne szyby out
lusterka może jakieś mniejsze troszkę bo nie wiem czemu takie mi się nie podobają
i na glebę go
  
 
Oj czy ja widzę półke z głośnikami? Proszę poprawcie mnie. Jak dla mnie za dużo plastiku jak na jedym aucie i czemu szersze opony z przodu nie z tyłu, hę?
  
 
no a co nie mozna miec polki z glosnikami w malcu juz???? plastik i ciemne szyby to rzez gustu nie sadzicie???? oczywiscie kazdy ma swoje zdanie na temat wygladu malca i do nikogo nie mam pretensji widze ze na tym forum kroluje chrom
  
 
Cytat:
2007-03-12 19:28:36, DJ_Turn pisze:
no a co nie mozna miec polki z glosnikami w malcu juz???? plastik i ciemne szyby to rzez gustu nie sadzicie???? oczywiscie kazdy ma swoje zdanie na temat wygladu malca i do nikogo nie mam pretensji widze ze na tym forum kroluje chrom


Smutna rzeczywistość. Na Twoim miejscu bym najpierw zainwestował w mechanike auta (zawias) silnik już nie musi być grzebany (choć to jest mile widziane). Taki mój ot
  
 
zawias chce zostawic taki jak jest i mam nowe glaki wszystko nowe wiec nie musze nic inwestowac a autkiem jezdze na codzien wiec nie zrecznie mi robic glebe i patrzec gdzie nie przywalic w kraweznik
  
 
Coraz lepiej zaczyna wygladać, a co do krawężników to nie zwracam na nie uwagi, i tak maluch zglebiony jest dość wysoki.
  
 
Cytat:
2007-03-12 19:19:41, DAWCY pisze:
i czemu szersze opony z przodu nie z tyłu, hę?


no dokladnie...


[ wiadomość edytowana przez: scandal dnia 2007-03-12 20:58:15 ]
  
 
bo lepiej piszczą a tak na powaznie to tez mam z przodu 155/65 a tył 135/80 za duzy balon był i nie wlazł na przód a jezdzi sie hmmm ciekawie, pełna kontra i ogien
  
 
panowie nie ma co dyskutowac te oponki przednie czyli 165/55 ida i zakladam 135/70 bo na tych walcach to zle mi sie jezdzi szczegolnie z paszaerami wiec 165/55 niedlugo beda mialy nowego nabywce i wrzucam 135/70 debica navigator
  
 
wrzuc twardy zawias zeby troche tego plastiku odpadlo i bedzie gitara. i nie gadaj ze krawezniki, wrzucisz, pojezdzic i dopiero stwierdzisz co lepsze. dobry wybor co do opon.
  
 
po to na przodzie o mniejszym proflu aby nie obcierały o nadkola...
  
 
oto nowa fotka jak wyglada 135/70 na 5J jestem osobiscie bardzo zadowolony jazda powrocila do normalnosci tym maluchem





doszly tez kapselki na przod
  
 
niezły niezły...
czerowny red rot diabolo diablo evil