Szumofon?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem tu pierwszy raz i w pierwszej kolejności się przywitam.
Cześć!

Kupiłem wczoraj zestaw Intek M-790plus oraz antenke Midland ML-145
(to jakieś 163cm). Jestem kompletnym laikiem w dziedzinie CB.
Sprzedawca zachwalał tą kompozycję, jak na pierwsze spotkania z CB. No cóż , wywaliłem 5 stówek i dostałem do tego wtyk do zapalniczki gratis . Dzisiaj pierwszy raz zetknąłem się z Tym forum.
Przyznam się szczerze , że w pierwszej chwili po przeczytaniu paru opinii na temat Inteków, ukuło mnie coś w głowę i jestem pełen obaw co do sprawności i miarodajności Inteków. Na temat M-790+ nic nie znalazłem ( opcja -szukaj na forum też była ). Chciałbym , o ile jest to możliwe dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego sprzętu, bo google też są mądre , ale nic nie znalazłem sensownego oprócz reklam sklepów internetowych.
Serdecznie pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: lionhearth dnia 2007-03-12 09:52:48 ]
  
 
Wielkie dzieki
nie wytrzymałem i zamontowałem ten zestaw na pojeździe mojej połowy, bo moj jest w ASO. Agila wyglądała komicznie z półtorametrowym batem. Magnes 15cm przywarł prawie na stałe. Pierwsze wrażenia pozytywne . W mieście byłem słyszalny w odległej Siechnicy ( to jakieś 10km). Kolega , który jeździ na President-cie był pod wrażeniem. Minimalne szumy, od czasu do czasu, ale chyba to normalne w mieście. No to czekam na swojego Tourana, oj będzie się działo. Pzdr.
Ps:
Nie głupi wybór