Poldek po VT-nawiazanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
polo
Czesc.
Jestem tu nowy i zaciekawil mnie wasz klub.
A tak powaznie to sie ucieszylem ze moj Vt zostal odnaleziony w necie i umieszczony na forum.
W rzeczywistosci moja perelka troche sie rozni od Vt.
Mysle ze juz niedlugo sie zobaczymy na jakims zlociku oczywiscie jak bede mogl.
Pozdrawiam wszystkich
Jesli zdjecia nie widac to jest pod adresem http://strony.wp.pl/wp/evo22/aaa.html

[ wiadomość edytowana przez: evo22 dnia 2003-06-05 23:42:19 ]
  
 
Jak zauwazyl kaovietz Za moim posrednictwem
Brak chyba kierunkowskazu
  
 
Zdjecia nie bylo widac ale teraz chyba juz bedzie ok
  
 
Zdjecia dalej nie widać

ja mam propozycję abys umieścił je we własnym profilu, kliknij EDYTUJ KONTO i załącz fotki wtedy pooglądamy

a tak wogóle to witaj na liście oczekujących na wstąpienie do klubu - mam nadzieje że wkrótce staniesz sie pełnoprawnym klubowiczem FSOAK
  
 
ale w linku do strony jest bo sprawdzalem http://strony.wp.pl/wp/evo22/aaa.html
  
 
A ja widze zdj w moim poscie i w poscie Bociana.... Moze znow Opera czaruje
  
 
EEE kaszana nic nie widać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  
 
to dziwne bo Wyrwi dal dobry adres, ale na forum nie widac (za duze zdjecie czy co ?)
  
 
Juz są w profilu, i to juz nie jest VT







  
 
  
 
Litle question. Jak sie robi lampy tylnie zeby wygladaly jak pod kolor nadwozia???
  
 
Tylne lampy po prostu lakirujesz lakierem dobranym do nadwozia.kazdy lakier w samochodzie ma swoje oznaczenie i takie samo musi byc na sprayu.
Pryskasz na lampe z odleglosci ok 25cm kilka warstw, w zaleznosci jak chcesz zeby przebijaly swiatla.jak dasz za duzo to swiatel nie bedzie widac ale efekt wizualny
  
 
Cytat:
2003-06-06 11:55:46, evo22 pisze:
jak dasz za duzo to swiatel nie bedzie widac ale efekt wizualny



a jaki bedzie fajny efekt finansowy jak cię zatrzyma drogówka i zapyta o homologację na takie lampy...
  
 
Jezeli pryskasz lakier na lampe tracisz jej homologacje, a wiec kazdy diagnosta kaze Ci je zdjac, no chyba, ze jest to diagnosta, ktory "zbiera na lekarstwa".

Poza tym po co Ci taki piekny tylek, skoro zaparkuje w nim niedowidzacy dziadek jadacy pod slonce swoim Volvo, ktory nie zauwazy Twoich swiatel stop? No po co?

Pozdrowka
Adamus
  
 
Malowane lampy to nie najlepszy pomysł ,optowałbym za białymi oczywiście z homologacją.
  
 
Cytat:
2003-06-06 15:09:26, danield pisze:
Malowane lampy to nie najlepszy pomysł ,optowałbym za białymi oczywiście z homologacją.


no właśnie ale takich nie dostaniesz , co do lamp to również byłbym ostrożny chociaż pięknie sie prezentują na twoim aucie , ale taki fakt (malowane lampy) można wykorzystać przeciw Tobie wjeżdżając ci w d... , zawsze można sie tłumaczyć że nie widoczne były stopy, i wówczas pomimo ewidentnej winy powodującego wypadek Ty również ponosisz odpowiedzialność
  
 
Cytat:
2003-06-05 23:40:04, evo22 pisze:
polo
Czesc.
Jestem tu nowy i zaciekawil mnie wasz klub.
A tak powaznie to sie ucieszylem ze moj Vt zostal odnaleziony w necie i umieszczony na forum.
W rzeczywistosci moja perelka troche sie rozni od Vt.
Mysle ze juz niedlugo sie zobaczymy na jakims zlociku oczywiscie jak bede mogl.
Pozdrawiam wszystkich
Jesli zdjecia nie widac to jest pod adresem http://strony.wp.pl/wp/evo22/aaa.html

[ wiadomość edytowana przez: evo22 dnia 2003-06-05 23:42:19 ]



o kiedys sie cialem z tym Poldkiem dawaj dzwon do mnie to zobaczysz nasz nowy klub
  
 
jakby by nie patrzec ale takie swiatla prezentuja sie okazale. A sprayu w takim kolorze jak ja mam niestety nie moge odstac
  
 
Voy mozesz, ja jede do kolesia miesza mi farbe pod kolor do mojej i nabija w spray, rozejrzyj sie po okolicy a napewno cos takiego znajdziesz.
  
 
to mozna nabic w spray??
Boshe na jakiej ja wsi mieszkam ??