Cari e he he

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
i gdzie ta cari
  
 
W swojej wypowiedzi gwpart chciał zapewne podkreślić wszelkie zalety i niezawodność jakie ma to piękne auto.

Przyglądając się emotce, którą wybrał możemy stwierdzić, że jest zwolennikiem liftbacków. Wskazuje na to ustawienie jej miny, która kreśli kształt najpiękniejszej lini nadwozia tego modelu. Natomiast emotka tematu mogłaby sugerować, że ma silnik conajmniej 2.0 i jest maniakiem prędkości.

Domyślam się, że zakładając nowy temat, a nie dopisując się do dziesiątek podobnych chciał zaznaczyć, że darzy sympatią właśnie tą konkretną konstrukcję...


pozdro


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2007-03-23 09:45:19 ]
  
 
ja tak myślę ze gwpart przyjął taktykę kafiego
najpierw wszystkich zniecierpliwić a później dać fotki
  
 
Uprzejmie dziękuję jestem pod wrażeniem waszch opini..! a wypowiedżkolegi tulusa trafiła we mnie ze 100% dokładnąścią Przepraszam za brak zdjęć na forum ale z braku własnego komputera nie opanowałem jeszcze wklejania na forum fotek ale w krótce mi sie powiedzie... hi
  
 
Siemka , dobry numer Pozdro
  
 
Oooo matko, znowu Cari !!!! Jeszcze trochę i z Toyota Forum Techniczne, trzeba będzie zrobić Cari Forum Techniczne
A tak na serio, to czekamy na fotki
  
 
Bordowa ??
  
 
Cytat:
2007-03-24 10:58:05, looqasch pisze:
Bordowa ??


pewnie tak
  
 
Cytat:
2007-03-24 06:52:18, marcin032 pisze:
Oooo matko, znowu Cari !!!! Jeszcze trochę i z Toyota Forum Techniczne, trzeba będzie zrobić Cari Forum Techniczne A tak na serio, to czekamy na fotki



wsumie dobry pomysł jest klub Corolli to moze pora zeby był klub Cariny
  
 
Bardzo ładna Cari . Daj jeszcze fotki wnętrza