DF REAKTYWACJA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAJCIE

Własnie rozmawiałem z blacharzem i bedzie Dziadek Fiat Reaktywacja ( czyli troche blachy spawarka i jazda)
tak że moje wierne kombi jeszcze nie powiekszy grona dawco części
  
 
Brawo!Jest to nad wyraz słuszna koncepcja! Powodzenia w pracach reanimacyjnych!
  
 
Sluszna decyzja - powodzenia!
  
 
Kombi- wiecznie żywe i nie do zdarcia.
Powodzenia.
  
 
Dzieki wszystkim
chociaż zdaje sobie sprawe z tego ze jedynie przedłuzam agonie mojego Dziadka Fiata ale coż ..... wierny do smierci ( raczej jego niż mojej )
po prostu .... nalezałoby wymienić całą podłoge bo zaczyna składać sie z dziur i łat.....
a teraz GDzie i ZA CO to zrobić.......
ech........
a trak swoja droga - kombiaki to już rzadkosc.... i skonczy sie tak ze bedzie kilkanascie leopodów Coupe i ani jednego DFcombi ( no może jeden rodzynek Kaovca....)
smutno bedzie.....

ale na razie siły DFCOMBI nie zostaną osłabione
  
 
niemartw isę troche gruzu, betonu i piasku i będzie git.
Pozdrawiam Malusi
  
 
w koncu beton nie rdzewieje...
  
 
Cytat:
a trak swoja droga - kombiaki to już rzadkosc.... i skonczy sie tak ze bedzie kilkanascie leopodów Coupe i ani jednego DFcombi ( no może jeden rodzynek Kaovca....)
smutno bedzie.....

No mam nadzieję,że tak szybko Twój kombiak nas nie opuści...Grunt,że masz chęci do utrzymania go przy życiu. Myślę,że mój jeszcze dłuuuugo pociągnie,ale wcale nie chcę aby pozostał sam wśród Coupetek ,których to zresztą życzę Klubowi jak najwięcej.
  
 
Cytat:
2003-06-08 15:46:50, RATMAN pisze:

chociaż zdaje sobie sprawe z tego ze jedynie przedłuzam agonie mojego Dziadka Fiata





Jak go dobrze zrobisz to nie będzie żadnego przedłużania agoni lecz nowe życie
A chyba warto bo faktycznie kombi to powoli rzadkość.
  
 
A ja mam takie pytanko:czy ktoś widział oryginalnego klasyka w wersji kombi?Czy takie cudo gdzieś jeździ?Ja posiadam tylko parę zdjęć z lat 70-tych.To jest dopiero RZADKOŚĆ!!!
  
 
Cytat:
2003-06-08 18:35:22, danield pisze:
Cytat:
2003-06-08 15:46:50, RATMAN pisze:

chociaż zdaje sobie sprawe z tego ze jedynie przedłuzam agonie mojego Dziadka Fiata




Jak go dobrze zrobisz to nie będzie żadnego przedłużania agoni lecz nowe życie
A chyba warto bo faktycznie kombi to powoli rzadkość.



wszystko dobrze tylko ze zrobienie solidnie całości niestety kosztuje..... a na karku mam wesele ..... SWOJE.....



[ wiadomość edytowana przez: RATMAN dnia 2003-06-08 18:48:47 ]
  
 
Cytat:
wszystko dobrze tylko ze zrobienie solidnie całości niestety kosztuje..... a na karku mam wesele ..... SWOJE.....



Kobiet dużo a kombików malo

[ wiadomość edytowana przez: SPI dnia 2003-06-08 21:32:37 ]
  
 
Co do kombiaka to widziałem ostatnio nówkę sztukę. Egzemplarz jak z igły zdjęty, mało rdzy, i orginał.
Złapałem goscia i co się okazało? Gościu od kilkunastu lat wozi tym autkiem towar na stragan warzywniaka ( ziemniaki, marchew itp ), a na kompach to się zna jak świnia na gwiazdach. Nawet sumy liczy w słupkach bo kalkulator mu nie pasuje. O sprzedaży nie chciał słyszeć, a o klubie też nie, a syn jeżdzi Niemcem i nie ma ochoty się z nami bratać.
Ale niezły, kość słoniowa, silnik 1,5. Wspominał że ma teraz problem bo na kole pasowym ma wiatrak i tam jest jakiś węglik i taka zapinka która go trzyma ( wszystko związane z termostatem ). I właśnie ta sprężynka mu pękła i nie może dostać jej nigdzie, a silnik mu się grzeje. Żal mi się zrobiło gościa i teraz pytanie: czy ktoś wie o czym mówię, i czy ma coś takiego? Może podesłałby mi w kopercie. Co jakiś czas go widuję jak jestem u teściów. To coś by miał od FSOAK
  
 
No proszę...szkoda troszkę kombika...A tej zapinki to on nie dostanie raczej nigdzie oprócz szrotu,wiem cos o tym,bo miałem podobny problem.Także zasuwaj Majchal na szrocik,zakup za 2zł zapinkę i prezencik gotowy
  
 
A co do kombika to jezdzi umnie jeden tez ladny okaz zadbany nie do przewozu warzyw itp ale prywatny kolor pomaranczowy, blacha zdrowiutka, lpg nic dodac nic ujac
  
 
Cytat:
2003-06-08 21:31:34, SPI pisze:
Cytat:
wszystko dobrze tylko ze zrobienie solidnie całości niestety kosztuje..... a na karku mam wesele ..... SWOJE.....



Kobiet dużo a kombików malo

[ wiadomość edytowana przez: SPI dnia 2003-06-08 21:32:37 ]



NO NIECH BY TO MOJA USŁYSZAŁA
STRACH SIE BAĆ
  
 
Jakieś cztery lata temu stał na jednym z osiedli kombi 1973 w kolorze wiśniowym. Stał, stał i zniknął...
  
 
UWAGA PANOWIE I PANIE
WŁASNIE OTRZYMAŁEM TELEFON ZE MÓJ DZIADEK FIAT JEST DO ODBIORU!!!!!!!!!


Ciekawe co teraz sie posuje......
  
 
Cytat:
Ciekawe co teraz sie posuje......



Nie wywołuj wilka z lasu jak mówi staropolskie przysłowie

Może wrzuciłby kolega zdjęcia swojego F125 na forum?
  
 
Cytat:
2003-06-10 23:00:21, t_kucyk pisze:
Cytat:
Ciekawe co teraz sie posuje......



Nie wywołuj wilka z lasu jak mówi staropolskie przysłowie

Może wrzuciłby kolega zdjęcia swojego F125 na forum?



Spoko Spoko
Zdjęcia już sa ( w aparacie cyfrowym kumpla) tylko musze znaleźć czas zeby je umiecic w profilu....
A co do krakania....
Pływak w gaźniku popełnił samobójstwo - utopił sie.....
ale już jest nowy
i znowu słychać pisk opon szalonej karetki
PS na 99% bede na spocie w Łodzi


[ wiadomość edytowana przez: RATMAN dnia 2003-06-11 17:25:08 ]