Zapłaciłem i co dalej?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, zapłaciłem składke i co teraz? dostane jakiegoś maila z powiadomieniem o przyjęciu do klubu i informacje gdzie odebrać legitke i wlepki? help
  
 
witamy w klubie... mam pytanie czy to ty byłeś ostatnio na spocie w Oleśnicy i nalepki na aucie ci naklejałem??

bo na liście klubowiczy jesteś jako Leny czy to jeszcze inny MK3 bo się pogubiłem??

ps z sprawami klubowymi to do Versusa... jak zapłaciłeś to już jesteś klubowiczem kartę i lepki jak chcesz to do odbioru na spotach we wrocku lub prześlą ci pocztą no chyba że ktoś ci z wrocka przywiezie...
  
 
Nie nie ja jestem Statyf i "to jeszcze inny MK3 " Dla mnie to żaden problem żeby odebrać wlepy i legitke we wrocku, ale nie wiem do kogo mam się zgłosić po to wszystko, pozatym nikogo tam nie znam... Wbije i jaką ktoś będzie miał pewność że to ja się zgłosiłem No ale mogę spróbować tylko kiedy? W środe o 19.00? Troche mi nie pasuje ten termin.. Nie da rady kiedy indziej?
  
 
Witam, jak tylko otrzymam infirmację o wplacie na konto od skarbnika otrzymasz wszystkie informacje i przesylki
  
 
Leny to inny koles Killer chyba sie pogubiles. Leny ma grafitowego mk3 gti i bardzo dobrze go znam...
  
 
Tak, to ktos inny i jest już na liscie. Serdecznie witamy