Silniki toyoty - ile mogą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
do starych wyjadaczy forum - jaki najwiekszy przebieg w jakim silniku ktos mial ? duzo postów i ciezko znalezc
pewnie kolo 500 tys bylo gdzies ??
w dizlu napewno ale wydaje mi sie ze i w benzyniakach tez by dalo rade
  
 
Był już podobny temat tyle że o silnikach w Corolli >>KLIK<<
Poprzednia Rollka miała ponad 250,000 tyś ale popatrz na wyniki innych - są dużo wyższe
  
 
i o carinie klik
  
 
moja toyotka z 86' corolla 1,8 D ma juz ponad 307 000 km przejechanych i wszystko smiga... czasem cos z ukladem kierowniczym robie i zawieszeniem, ale male koszty napraw i utrzymania.. moje pierwsze autko, ktore dostałem od niezyjacego juz taty.. kocham je )
  
 
Cytat:
2008-08-06 20:02:17, gladki1987 pisze:
moja toyotka z 86' corolla 1,8 D ma juz ponad 307 000 km przejechanych i wszystko smiga... czasem cos z ukladem kierowniczym robie i zawieszeniem, ale male koszty napraw i utrzymania.. moje pierwsze autko, ktore dostałem od niezyjacego juz taty.. kocham je )


Czy możesz zamieścić fotkę? Chciałabym ją zobaczyć
  
 
Mogą, mogą, wszystko zależy od użyszkodnika, i jego podejścia do auta

Pół miliona nie stanowi większego problemu, wątek o Cari, a raczej pierwsze kilka pozycji listy potwierdza to

pzdr
  
 
Moja ma już około 470kkm w dieslu z 87 roku.Silnik jest bardzo wytrzymały jesli stosuje się podstawowe zasady eksploatacji i nie karmi jakimiś tam olejami roślinnymi ) Cała mechanika działa oki chociaż cudów nie ma i podstawowe jej podzespoły zostały wymienione ileś tam razy. Blacharka to jeden wielki dramat i dziury na wylot. Koszt samych napraw blacharskich przez okres 4 lat to tak mniej więcej 6 tysiaków i nadal jest źle - częściowo dzięki naszym wspaniałym blacharzom oszustom. Tak więc koszty użytkowania nie zależą od silnika ale stanu innych podzespołów i blacharki przede wszystkim. Raczej ekstremalna zabawa dla koneserów Pozdro.
  
 
Cytat:
2008-08-08 15:47:39, PiterK pisze:
Koszt samych napraw blacharskich przez okres 4 lat to tak mniej więcej 6 tysiaków i nadal jest źle - częściowo dzięki naszym wspaniałym blacharzom oszustom.



Za 1000zł kupujesz dobry używany migomat. Drut do niego 30zł napełnienie butli 20. Arkusz blachy ocynkowanej super jakości 200x100cm niecałe 100zł. Flexe każdy w domu mieć powinien, młotek też. Masz więc komplet i można samemu działać
Swoją drogą na mobile.de jest carinka jak nasza z oryginalnym przebiegiem coś koło 80tys za 1400E. Może warto?

Pozdrawiam
  
 
Moja Carina II '91 (diesel) przekroczyła 250 tys. i wszystko śmiga bez zarzutu. Nawet oleju nie bierze.

A mój starszy w swojej camry '93 , wymienił tylko uszczelkę pod głowicą po 250 tys przebiegu. Bo zrobił się przedmuch do układu chłodzenia.

A to jednak benzyna 3 litry



Pewnie jeszcze ja nią będę jeździł,jak starszy zmieni auto w połowie przyszłego roku

Auto nigdy nie bite ,zadbane. Żal się pozbywać.
  
 
Witam! aktualny przebieg ,,mojej,, (słuzbowej) Cariny 2.0 benzyna 689.000 tys. km bez remontu silnika , olej bierze ok. 1 litr na 1000 km , serwisowana co 10. 000 km , olej 10W/40 Pozdrawiam.
  
 
witam. moja toyka ma 280tys. pali jak złoto, nie kopci, na 12tys.litr oleju dolałem,