Temat rodem z Goleniowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koledzy czy potrafilibyści zrozumiec to że w naszym kochanym starostwie m. Goleniów przez tydzien nie można zarejestrowac samochodu bo wydaja po tzw. 20 szt. numerków. Jednak żeby stac się posiadaczem takiego numerku trzeba się w czepku urodzić lub stać w kolejce od około 5 rano i tez gwarancji nie ma. Normalnego obywatela który płaci podatki może coś trafic jutro piatek moje ostatnie podejcie o 5 rano kolejka o 7.30 otwieraja niebiański urząd może się uda. Jak nie to normalnie trzeba chyba do telewizji dać bo jak to możliwe kto jest dla kogo urząd dla obywatela czy obywatel dla urzędu.
Może to nie temat na to forum ale jestem ciekaw czy w inych miastach jest podobnie.
  
 
Kilka lat temu podobnie było w Elblągu i trwało to chyba ponad 2 lata. Z czasem zaczęły dziać się cuda różne - co noc ok trzeciej, pod drzwiami, ustawiało się tych samych kilkudziesięciu drobnych pijaczków i to oni przechwytywali numerki. Następnie od około 7-ej można było te numerki od nich odkupić... Nie było problemu póki chcieli po 5 czy 10 zł ale z czasem za taki numerek "na teraz" żądali 80 - 100 zł . Ludzie przestali więc kupować a zaczęli protestować i ........ zamiast dwóch starszych pań zatrudniono kilku stażystów i teraz to oni czekają na petenta. A, że ci którzy sie sprawdzają zostają na etacie to młodzież naprawdę się stara.

P.S. Zawiadom lokalną prasę. Oni kochają gnębić urzędy... to naprawdę Czwarta Władza !!!

Powodzenia jutro.
  
 
kuzwa ----------a ja jeszcze niedawno zastanawialem sie czy by nie wracac do PL--------ale jazda
  
 
szczerze powiedziawszy w Sosnowcu z tego co pamietam nigdy z ym problemow nie bylo ... fakt ze czasami trzeba sie wystac jakies 2 godziny max ale wszytsko szybko raczej idzie.
  
 
Warszawa i pod Warszawą (Piaseczno) tez wszytko udroznione!!