Następny nowy operator kom. moje.i123

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
podobno od maja rusza nowa siec kom. następna konkurencja dla plusa,orange i ery? podobno pochodzi ze stanów. Ciekawe ceny mają no i neta za darmo zobaczymy
Moje.i123
  
 
no ciekawa propozycja...
moze zostane betatesterem
wydaje mi sie ze ceny telefonow moga byc dosc wysokie przy nizszych abonamentach :/
ale z tym netem za free itp to mi sie podoba


[ wiadomość edytowana przez: osski dnia 2007-04-14 09:28:28 ]
  
 
mi też sie podobają ich ceny. Ciekawe jaki haczyk mają? ja juz sie zalogowałem może mnie wybiorą do testowania. Pleya testowałem , świetna zabawa za free
  
 
no ja niestety nie mialem okazji playa testowac, al emoze tutaj sie uda
  
 
Cytat:
2007-04-14 11:06:50, osski pisze:
no ja niestety nie mialem okazji playa testowac, al emoze tutaj sie uda



Na pewno

Copyright © i123 mobile™ - 1. kwietnia 2007 - Phone products and company names mentioned on this web site are trademarks of their respective owners - April Fools' Day
  
 
  
 
no to moze nie o to chodziło ale w tv obiła mi sie reklama o nowej sieci. reklama trwa zaledwie kilka sekund i mówi ze niebawem bedzie nowa siec . tylko ciekawe jaka?
  
 
nowy operator atu jest to o czym mówiłem
  
 
no bedzie i startujemy niedlugo z ta siecia zobaczymy co ciekawego bedzie
a jak by ktos chcial dekoder cyfrowego polsatu zapraszam!
  
 
kurde może wrescie, będzie konkurencja, bo PLAY spodziewałem sie czegoś lepszego.... bo jak narazie nic niczego ciekawego nie wprowadził jedyna rewolucja to była heyah a tak wszyscy to samo...
  
 
hehe
Cytat:
Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę!
Dołożyliśy wszelkich starań, aby nasza oferta była najlepsza na rynku i odpowiadała Twoim wymaganiom.

Internet za darmo! Surfujesz ile chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Bez limitów!
Rozmowy i smsy w tej samej cenie - 23 grosze - dla wszystkich, dla każdego
Abonament już od 23 zł, aktywacja całe 0 PLN!
Wymiana telefonu już po 6 miesiącach użytkowania!
Kanapka z serem oraz kubek kawy w każdym punkcie sprzedaży!

To czego Ci naprawdę brakuje - przyjazna i kompetentna obsługa!

  
 
No i wyszło szydło z worka

Prima Aprilisowy żart