Car audio w pumie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Coś tu na forum cicho by ktoś pokazywał co tam grzebie w autku....

No to ja pokaże małą demolkę pumki pod car audio







  
 
Jestem ciekawy efektu końcowego
  
 
no no nieźle
P.S. Gdybym wiedział gdzie się zdjęcia dołącza to bym tu biografię rekina wstawił

[ wiadomość edytowana przez: DaveOca dnia 2007-05-14 18:06:01 ]
  
 
zdaje sie ze chyba posunelo sie to dalej a recenzji brak
  
 
Słyszałem jak gra i jestem pełen podziwu.Killer, odwaliłeś kawał dobrej roboty
  
 
A ja mam coś ciekawego dla kogoś kto dopiero startuje z montażem car audio! Bardzo przydatny poradnik znajdziecie na http://www.profet.pl/poradnik_caraudio.html

[ wiadomość edytowana przez: Statyf dnia 2007-05-29 08:28:39 ]
  
 
W tej chwili dociera się zestaw przedni Infinity na JBL się nie zdecydowałem z przyczyny zbyt ostrego dźwięku... wiec nie będzie prywatnego demo car JBL... zostało mi tylko radyjko jest już wybrane nawet bardzo konkretne w brew pozorom firmy za śmieszne pieniądze to co ono reprezentuje, ale jak kiedyś kupie to bliżej podam fenomen tego jedynego modelu w całej historii firmy... dzięki Hornhagen jeszcze bardziej mnie przekonał że to naprawdę coś...



Wiec już zostało mi wytłumienie drzwi i wszystko do wykończenia włóknem szklanym i maźnięcia aerografem... ale to najprawdopodobniej poczeka ze 4 miesiące zanim długi spłacę... wiec na razie nic nowego tu nie będzie...

ps Jaki ten świat mały Hornhagen kupił pume i będzie robił demo car sprzed będzie mocniejszy ale jestem trochę zły bo mi zrobił konkurencję a miałem mieć tylko ja pume JBL





Co do poradniku to jest dobre dla tych co niewiedzą po co są głośniki...

ps jak by kto chciał pomoc przy audio jestem zawsze chętny to nie jest łatwa sprawa i do końca zawsze się uszy człowiek czegoś nowego....







  
 
Cytat:
2007-05-29 16:19:56, dr_Killer pisze:
jak by kto chciał pomoc przy audio jestem zawsze chętny


To następne car-audio robimy w rekinie
  
 
widze ze Hornhagen staje sie najczesciej odwiedzanym partnerem klubowym a wszystko przez to ze szukalem taniego wzmacniacza w miare miare do mojego tylniego naglosnienia, ktorego raczej nie bede przebudowywal bo narazie mnie zadawala.
Ale tak myslalem ze to dobry partner bo ludzie najczesciej kombinuja ze sprzetem audio